נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

העונה השנייה של Lost in Space

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: העונה השנייה של Lost in Space

העונה השנייה של Lost in Space

על ידי The oldman » 24 מרץ 2020, 00:27

ניצלתי את הימים החולפים של משבר הקורונה להשלים צפייה בכמה סדרות, אז אחרי כמה פרקים של פיקארד גם שמתי לב שיצאה עונה שנייה ל"אבודים בחלל".
בעונה הראשונה צפיתי, אך לא התלהבתי.
העונה השנייה דומה במובנים מסויימים מאוד לעונה הראשונה: בדגש על מערכת היחסים בתוך המשפחה, ושל החברים/אויבים הקרובים שלהם. בכך שבכל פרק תמיד יש קשיים שהם מתגברים עליהם יחסית בקלות, בצירופי מקרים מיוחדים לעיתים.
אבל, העונה השניה היא יותר טובה לדעתי בפיתוח הדמויות וגם באינטראקציה עם העולם. העונה הראשונה הרגישה שהיא יותר דורכת במקום ולא ממש מתקדמת. בעונה השנייה אנחנו עוברים כוכבי-לכת ונמצאים בחלל לתקופה ארוכה, גם יש יותר מקום לפיתוח הדמויות, ובסך הכל העלילה יותר מעניינת.
לא סדרת מופת, אבל בהחלט שיפור ניכר לדעתי.

חזרה למעלה