הרשומות של שאנארה - סדרת הטלויזיה

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: הרשומות של שאנארה - סדרת הטלויזיה

הרשומות של שאנארה - סדרת הטלויזיה

על ידי The oldman » 17 אפריל 2018, 20:37

סיימתי לצפות בעונה הראשונה, וזה פשוט חוויה מתוקה-חמוצה.
מצד אחד, כיף לראות סדרת פנטזיה וחלק מהדמויות מצוינות וגם העולם די מוצלח בסופו של יום. זו סדרה עם נשמה
מצד שני, ההפקה פשוט לא מהוקצעת - למשל Altered Carbon זה די הפוך: מאוד מושקע עד לפרט האחרון, אבל בלי הלב שיש לשאנארה. גם יש קטעים של ... עצלות בתסריט, כמו שלוקחים איזה שטיק מוכר ופשוט מבצעים אותו ולרוב גם בצורה עצלה או דברים שמתרחשים שדי מנותקים ולא קשורים.
ספוילר
הצג
עוד דבר שלא ממש חיבבתי, שהדגדה מור הוא לא ממש... קרב מעניין. אחרי כל הבילד-אפ עם השדים המיוחדים, בסוף זה פשוט מעין קרב נגד אורקים והדגדה מור לא באמת עושה משהו חוץ מלהילחם. עד אז הוא היה דווקא סבבה.
וגם, אחת הדמויות היותר טובות בסדרה, אמברלי - גם השחקנית וגם הדמות, הופכת לעץ בסוף. זה מגניב אבל זה באסה. היא הרבה יותר טובה מויל למשל. לדעתי היא תחסר בעונה השנייה - היו צריכים להשאיר אותה.
ואחת הדמויות הפחות מוצלחות, גם שחקן וגם דמות, בנדון - הולך להיות הנבל בעונה הבאה לפי הסוף, שזה די מאכזב. הוא לא נראה מעניין במיוחד.
למרות כל הביקורות, שווה צפייה לדעתי למי שאוהב פנטזיה - פשוט אין הרבה סדרות כאלו והיא חמודה בהחלט.

הרשומות של שאנארה - סדרת הטלויזיה

על ידי liorgonen3 » 04 אפריל 2018, 00:29

אני מאוד נהנתי מהסדרה וגם מהעונה השנייה שלה, דווקא די ממליץ, כן המשחק לא תמיד נהדר, אבל העלילה די נחמדה ואני כן אהבתי את הכיוון

הרשומות של שאנארה - סדרת הטלויזיה

על ידי The oldman » 04 אפריל 2018, 00:27

שמעתי במעורפל על הסדרה, ולפני כמה ימים היה לי משעמם אז נכנסתי לנטפליקס, והתחלתי לראות. שלושה פרקים ראשונים, זה קצת מפתיע לטובה. כן - העלילה לא משהו, וזה בהחלט מזכיר את שר הטבעות, אבל פחות גרוע ממה שחשבתי.
השחקנים נעים בין גרועים (השחקן של ויל) לבין כמה שחקנים שהם סבבה (הדוד האלף, הנסיכה, והדרואיד)
בכל מקרה, מבלי ספוילרים, בנתיים זו סדרת פנטזיה נחמדה בנוף שהוא די יבש. נדמה שסדרות גיבורי העל והמד"ב כבשו והכחידו את השוק של סדרות הפנטזיה בדרך.

חזרה למעלה