נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

עדכון 15.3.19 בחוברת עולם המערכה של מלסטרה: טירת אבאריל ומעבר וירת'

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: עדכון 15.3.19 בחוברת עולם המערכה של מלסטרה: טירת אבאריל ומעבר וירת'

עדכון 15.3.19 בחוברת עולם המערכה של מלסטרה: טירת אבאריל ומעבר וירת'

על ידי Envinyatar » 18 מרץ 2019, 15:03

תודה רבה :-)
שמח שאהבת את העדכון.

עדכון 15.3.19 בחוברת עולם המערכה של מלסטרה: טירת אבאריל ומעבר וירת'

על ידי פלדריק » 18 מרץ 2019, 00:27

עדכון מרתק, הדמות של הלורד אבאריל יכולה לשמש גם נבל וגם בו ברית מעולים, וזה נותן לה המון קסם בעיני. אחד העדכונים הטובים עד כה.

עדכון 15.3.19 בחוברת עולם המערכה של מלסטרה: טירת אבאריל ומעבר וירת'

על ידי Envinyatar » 16 מרץ 2019, 06:56

שיחקתי עם הדמיון בשם ל"איש במצודה הרמה", תוך הדגשה של המאפיין של הטירה הגבוהה והמוניטין של לורד אבאריל כמי שצופה מגבוה ומתכנן בזהירות ועורמה, אבל שם מסתיים רוב מוחלט של המשותף.
יש אלמנט מסויים של כמיהה לעבר מפואר, אבל במקרה הזה האימפריה נהרסה לפני 50 שנים בלבד - אנשים מבוגרים רבים עוד זוכרים אותה, אם אם באורח יותר אידיאלי ממה שהיתה.

כל עניין הצמיד של רל'אנדרי לא ברור - יש כאלו שאומרים שמדובר בקשקוש מקושקש שעוד נופח בידי המעריצים השוטים שלה. בינתיים הופגנו כוחות של אור וכ"ו, שהם אולי מרשימים ויזואלית, אבל לא מאד חריגים יחסית לחפצי קסם מסוגים מוכרים ושגרתיים יותר.

אר'נסיר היא כנראה קוסמת הרמטית.

עדכון 15.3.19 בחוברת עולם המערכה של מלסטרה: טירת אבאריל ומעבר וירת'

על ידי הלדין » 15 מרץ 2019, 18:13

עדכון מעניין. נראה שהייתה לך המון השראה כשכתבת את הערך.

- 'הלורד בטירה הרמה' מזכיר לי את 'האיש במצודה הרמה'. לא צפיתי בסדרה (וניסיתי לקרוא את הספר) אבל אני יכול לזהות את ההתייחסות לטון הפאשיסטי בדמותו של הלורד אבאריל. (כמיהה לעבר מפואר היא מאפיין קלאסי של משפחת המשטרים הפאשיסטיים, אאז"נ.)

- הסיפור על ת'ורבאליר הזכיר לי את האמנים ממשפחת גריהאלבה מסדרת "מפתח הזהב". הם היו יותר קיצוניים ממנו לגבי שימוש במרכיבים מגופם לצורך אמנות הציור שלהם (והיו עקרים להבדיל ממנו ונטו להסתמך רק על עצמם כמקור למשאבים אלו.)

- ההבדל בין הדרך בה עובד הנזר של בני אבאריל - חפץ קסום בעל כוחות מוכחים - לבין הדרך בה עובד הצמיד של רל'נדרי - חפץ קסום עם כוחות משוערים - די מעביר את כל הנקודה לגבי חפצים קסומים. האם הכוחות הקסומים של הצמיד הופגנו אי פעם או שיש, למעשה, כללים מסוימים לשימוש בו?

- נראה שהחלטת להכליל בקרב הגורגים גם מאפיינים של גמדים בנוסף למאפיינים של גובלינים. בכל מקרה, גורגים מסכנים...

- היריבות בין הלורד אבאריל למאר'ליסיה בהחלט נשמעת כמקור פוטנציאלי לצרות צרורות.

- אז איזה בדיוק סוג של קוסמת היא ארנסירי? איזו צורה לובשים הכוחות שלה?

עדכון 15.3.19 בחוברת עולם המערכה של מלסטרה: טירת אבאריל ומעבר וירת'

על ידי Envinyatar » 15 מרץ 2019, 13:05

"הוא צופה בכל, הלורד בטירה הרמה. תמיד צופה, תמיד רוקם תוכניות"
----------------------------------------------------------------
נבל יהיר וחסר מעצורים, שמתכנן לנפץ את השלום השברירי ולגרור את בקעת קיירן לכאוס, או גיבור טראגי ואחרון מגיניה של האימפריה הישנה?
העדכון החדש בעולם המערכה מלסטרה נסב אודות "הלורד היוצר" ת'ילסאריון אבאריל או "הלורד בטירה הרמה" כפי שהוא מכונה לעיתים, הוא אחת הדמויות השנויות במחלוקת ביותר בבקעת קיירן; בן לשושלת עתיקה ומפוארת של חרשי תכשיטים; נאמן קנאי לאימפריה האנ'מירית כפי שהיתה בעבר, שמתעב בכל ליבו את המורדות של 'ורד אפור' ואת בני הפאר'ליל שעלו לגדולה, ומתכנן ללמד לקח מר את אלו ואלו גם יחד; צבאו הפרטי, שכולל בני-אדם ואורגי ערפל מיומנים, נחשב לצבא המיומן ביותר בבקעה; ובמעמקי טירתו חבויים עוד כוחות נוספים, מהם מסוכנים ועתיקי יומין.
בנוסף ללורד אבאריל, כוחותיו ובני משפחתו, העדכון החדש עוסק גם באורגי ערפל גולים; בקלאן מוזר של גורג; בחורבות ממלכה שכוחה, מתפוררות לאט בגיא סלעי ומוכה רוחות; וגם ביריבותיו הקולניות של לורד אבאריל, שמושלות בעיירה הדרומית במעבר בין בקעת קיירן למחזות שמדרום לה.

לינק ישיר לעדכון:
http://members.pundak.co.il/world/kelda ... varil.html

לינק לאינדקס עולם המערכה:
http://members.pundak.co.il/world/kelda ... varil.html

תהנו :-)
קבצים מצורפים
high castle 2.jpg
high castle 2.jpg (175 KiB) נצפה 333 פעמים

חזרה למעלה