נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

סקירות ראשונות של Explorer's guide to Wildemount

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: סקירות ראשונות של Explorer's guide to Wildemount

סקירות ראשונות של Explorer's guide to Wildemount

על ידי the Nerubian » 24 מרץ 2020, 21:32

הספר לא כולל את נתיבי המקצוע של הדמויות בסדרה (לדוגמה: Hexblade), ולטעמי - בצדק - כדי לפנות מקום לתוכן הייחודי לעולם כמו הדונמאנסיה. אני מבין למה יש ערך בהכנסת תוכן שמעריצי הסדרה מכירים, אבל אם מדובר בגזע שהמקום שלו בעולם מאוד קטן, ודמות השחקן הזו היא היחידה מהגזע שלה בכל הקמפיין של הסדרה...

סקירות ראשונות של Explorer's guide to Wildemount

על ידי מרתוס » 24 מרץ 2020, 18:16

כי הספר מיועד במידה לא קטנה למעריצים של הסדרה CR ו2 מהשחקנים בסדרה משחקים אאסימרית ופירבולג, אז רוצים לאפשר למעריצים לבנות כפילים מדויקים של הדמויות שהם אוהבים.

סקירות ראשונות של Explorer's guide to Wildemount

על ידי the Nerubian » 24 מרץ 2020, 13:07

כשמדובר בעולם מערכה שהגזע משחק בו תפקיד מהותי, אני חושב שיש הגיון להדפיס מחדש חומר עם פלאפ מותאם, ככה שהקבוצה בבית צריכה רק את ספרי הבסיס ואת ספרי ההרחבה שיש לה, ולא שולחים אותה לחפש במקומות אחרים (זו הייתה בעיה גדולה של מהדורה 3.5, שספרי הרחבה התחילו לשלוח אותך לקרוא בספרי הרחבה אחרים. נניח הרפתקה עם דב"ש שיש לו דרגות במקצוע יוקרה נידח כלשהו).
אז גובלינים באברון\בווילדמאונט - אוקיי. (למרות שהביצוע שלהם בינוני ומטה). אבל להדפיס מחדש את האאסימר כי..? הפירבולג קריטי לעולם כי..?

סקירות ראשונות של Explorer's guide to Wildemount

על ידי The oldman » 24 מרץ 2020, 12:14

הקטע של מחזור הגזעים לא הפריע לי בהתחלה, אבל מתחיל להיות מעיק כבר.
אני מבין שזה בגלל החוק של ליגת ההרפתקנים של בסיס+1 ואי-רצון של מכשפי החוף לחייב לקוחות לקנות ספרים נוספים, אבל במצטבר יש גזעים שכבר הודפסו כמה וכמה פעמים בספרים שונים, וחבל שלא מוצאים פתרון בסגנון קובץ PDF עם הגזעים הללו וזהו.

סקירות ראשונות של Explorer's guide to Wildemount

על ידי the Nerubian » 24 מרץ 2020, 11:32

כל הביקורות עפות על לחשי האסכולה החדשה ועל הנתיבים ללוחם ולאשף. שאר התוכן נראה לי ככה ככה. יש שוב מחזור של גזעים שהיו גם במדריך של וולו למפלצות.

סקירות ראשונות של Explorer's guide to Wildemount

על ידי The oldman » 24 מרץ 2020, 00:17

הספר יצא למדפים בחוץ-לארץ - ולמי שבארץ או לא יוצא מהבית עקב הקורונה, הוא גם זמין דיגיטלית עכשיו, למשל ב: https://www.dndbeyond.com/marketplace/s ... wildemount
שם אפשר לראות בדיוק את כל התוכן המכאני החדש.

בנוסף, יצאו סקירות לספר:
https://www.belloflostsouls.net/2020/03 ... eview.html
https://www.thegamer.com/explorers-guid ... nt-review/
https://www.enworld.org/threads/explore ... ew.671089/

בגדול, ממה שאני מבין החצי של הספר שעוסק בעולם, הוא בסדר אבל לא מדהים - פחות טוב מאברון, לפי הסקירות.
לעומת זאת, החצי של הספר שעוסק במכאניקה ובאפשרויות חדשות לדמויות שלכם, הוא טוב מאוד. וכנראה יותר שימושי גם אם אתם משחקים בעולם אחר, ביחוד מסקרן אותי שתי המסורות החדשות של האשף - שעוסקות בשליטה בזמן ובכח הכבידה

חזרה למעלה