נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[תגובות] ברית הדרקון השחור, הרפתקה של מבוכים ודרקונים

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: [תגובות] ברית הדרקון השחור, הרפתקה של מבוכים ודרקונים

[תגובות] ברית הדרקון השחור, הרפתקה של מבוכים ודרקונים

על ידי Kol Korran » 18 פברואר 2020, 14:20

הי. קראתי את ההרפתקאה.
להרפתקאה קצרה היא נחמדה מאוד, מתאימה לכנס קצר.
מספר מחשבות:
1. הפורמט מאוד נוח ונחמד. אני מרגיש שהיה מאוד נעים.
2. נראה לי שיש יותר מדי התקלויות ב CR שווה או גבוה. אני יודע ש CR הוא בעייתי ולא מדוייק, אך ככלל הרעיון הוא כ 4 התקלויות ב CR זהה לחבורה (3) לפני מנוחה. בהסתכלות וסכימה ראשונית נראה לי יותר מדי, אלא אם מצוםה שהחבורה תיסוג ותנוח בשלב מסויים? (הרושם שלי היה שלא).
3. במפה יש את הפיצול לכיוון המכשף והדרקון. מדוע הפיצול? על מנת לאפשר לדרקון לנסות לשכנע את החבורה לחחס את המכדף אם יפנו אליו קודם? מרגיש קצת מוזר.
4. ה Yeth hound מרגיש לא במקום. התחושה שלי הייתה "רגע מה?". לא הבנתי למה היה נחוץ לשים אותו. אולי במקום חלק מהגובלינים שומרים כחלק מהפחתת שומרים?
5. במידת האפשר, כדאי להגדיל קצת את החדרים במאורה (בעיקר של הדרקון והמכשף) לתת יותר מקום לקרב.
6. למרות כל האמור לעיל, ההרפתקאה לדעתי מאוד נחמדה, ורשומה היטב. במיוחד אהבתי את נגיעות ה flavor של הכפר. ("פונדק החולדות"? מעולה!)

ורק לסיום- באמת כל הכבוד על כתיבת ההרפתקאה והפצתה! יש בכך לא מעט השקעה, וזה מאוד ראוי להערכה. אני חושב שאולי אקח חלקים מההרפתקאה, בעיקר עם שחקנים חדשים או כ one shot.

שאפו!

[תגובות] ברית הדרקון השחור, הרפתקה של מבוכים ודרקונים

על ידי the Nerubian » 17 פברואר 2020, 16:58

מגניב מאוד שההרפתקה עלתה מחדש, ומגניב שבעתיים שכל ההרפתקאות שהיו באתר ההוצאה לאור יעלו לפונדק.

ההרפתקאות האלו עונות על שאלה שאני נשאל לעיתים קרובות, האם יש סדרת הרפתקאות שאפשר לשחק בפאת'פיינדר לאורך מספר דרגות, וההרפתקאות מאתר ההוצאה לאור הישן ממש מתאימות.

[תגובות] ברית הדרקון השחור, הרפתקה של מבוכים ודרקונים

על ידי vini » 17 פברואר 2020, 15:14ברית הדרקון השחור היא הרפתקה קצרה של מבוכים ודרקונים 3.5 בעולם המערכה איי הסערה. ההרפתקה מיועדת לדרגות 3. דרקון מטיל את אימתו על כפר קטן במערב רפובליקת יולנדר, אנשי החוק אינם מסוגלים להתמודד עמו ורק הגיבורים יכולים לעצור את הדרקון.

ההרפתקה נכתבה במקור עבור צוות הסערה, צוות משחקי הכנסים של הפונדק הוצאה לאור שארגן משחקים של מבוכים ודרקונים 3.5 ו-4 בעולם המערכה איי הסערה בכנסים ברחבי הארץ. על-מנת שההרפתקות יהיו זמינות לכולם, אנחנו מעלים אותן מחדש לפונדק.

להורדת ההרפתקה
קרא את הכתבה...

חזרה למעלה