[תגובות] שעת הכישוף: מתנות ברית חדשות

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: [תגובות] שעת הכישוף: מתנות ברית חדשות

[תגובות] שעת הכישוף: מתנות ברית חדשות

על ידי the Nerubian » 19 נובמבר 2019, 08:03

כלי הנגינה המופלא הוא שיפוץ קטן של משהו שכבר פורסם בעבר בפורום: (מו"ד 5) מתת הברית: כלי נגינה מופלא

באשר לקשר בין השטן והכינור, נראה לי שהמוקדם ביותר זה החלום של טרטיני, כיצד השטן מתיישב על מיטתו ומנגן מנגינה מופלאה ומפחידה באמצעות כינור. בהמשך הוא הלחין את הסונטה בג'י מינור, שמנסה לדמות את הנגינה של השטן.


מכאן, הדימוי של שטן כנר התפשט באומנות, והגיע גם אל צ'ארלי דניאלס והכינור המוזהב של "השטן ירד לג'ורג'יה" ואל שיר ההמשך: "השטן חוזר לג'ורג'יה" (בשני השירים, המוזיקאי ג'וני הוא הכנר הכי טוב בעולם ולא זקוק לעזרת השטן כדי לנגן היטב, אבל משתמע שהכינור המוזהב מנגן טוב במיוחד משום שהשטן אוסר על ג'וני להשתמש בו כשהם נלחמים בפעם השניה).בהמשך הגיעה עוד אדפטציה לרעיון, בסרט הקאמפי של להקת טיניישס די (ג'ק בלאק), שבה הדמויות הן שני מוזיקאים כושלים שמנסים להשיג את מפרט השטן, שהופך גם מוזיקאי כושל לנגן רוק מוכשר - בתנאי שהוא פורט באמצעותו.

[תגובות] שעת הכישוף: מתנות ברית חדשות

על ידי המפקד האלמוני » 18 נובמבר 2019, 22:02

אהבתי.
מאוזן, לא יותר מידי מכוון-קרב, ומרגיש כמו "ראיתי את זה באיזה סרט/ספר, אני לא זוכר איזה אבל זה מגניב".
אגב, לפני שנה וחצי כתבתי באחד הדו"נ הראשונים משהו עם כינור וזימון השטן:
המפקד האלמוני @ [דו"נ2][מו"ד5] הכינור והשטן

[תגובות] שעת הכישוף: מתנות ברית חדשות

על ידי the Nerubian » 17 נובמבר 2019, 13:31

רבים מהמכשפים מוכרים את נשמתם בתמורה לכוח וגבורה בקרב או בתמורה לידע אסור, אבל המכשפים רבים ומגוונים. כולם צמאים לקיצורי דרך שיקרבו אותם לשאיפות שלהם, אך אלו לא תמיד מתבטאים בספר צללים או בלהב ברית. התוכן המוצע כאן נועד להוסיף למשחק שלכם גם מכשפים שביקשו לקבל דבר אחר.

כתבה זו היא ההמשך השני של פרויקט שעת הכישוף המתמקד במקצוע המכשף במהדורה החמישית של מבוכים ודרקונים. התוכן פתוח לחוות הדעת, לביקורות ולהצעות שלכם, הקוראים, שכן בסופו של דבר אאגד את סדרת הכתבות כולה לקובץ אחד, שיהיה זמין להורדה באתר. יש לכם הזדמנות להשפיע על התוכן!

קרא את הכתבה...

חזרה למעלה