ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

פלייטסט למקצועות חדשים של פאת'פיינדר - investigator, oracle, swashbuckler, and witch

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: פלייטסט למקצועות חדשים של פאת'פיינדר - investigator, oracle, swashbuckler, and witch

פלייטסט למקצועות חדשים של פאת'פיינדר - investigator, oracle, swashbuckler, and witch

על ידי the Nerubian » 08 נובמבר 2019, 21:33

אההתי מאוד את הכיוון שפאיזו לקחו בסטארפיינדר, עם מעט מאוד מקצועות אבל שלכל אחד מהם יש מספר גדול של פרשונויות או נתיבים. די מצער אותי שבפאת'פיינדר 2, האלוף לא שונה בכלל מבחינה פלאפית מהכוהן, ועכשיו עובדים על ארבעה מקצועות שלא בהכרח מצדיקים את עצמם. החוקר נראה כאילו צריך היה להיות וריאציה של הנוכל ועז-הלהב נולד בחטא (כבר במהדורה 3.5 הוא היה בסך הכל לוחם שבחרו בשהילו את הכשרונות והוסיפו יכולת חמיקה ללא-שריון)

המכשפה די מוצלחת (זה נחמד שחלק מהלחשים הם של יציר-הסוד שהפטרון שלח לה) אבל לא ברור לי הקטע של תחזוק לחשי ריכוז על ידי צחוק מרושע. האוראקל היה ונשאר מגניב לאללה. במובן מסוים אני חושב שהוא השתדרג מאז המהדורה הקודמת. בפאת'פיינדר 1 דמויות היו נולדות אוראקל וסובלות מקללה שלא בהכרח קשורה לסוד הטמיר שלהן. הפעם אפשר לשחק גם דמות שבחרה להיות אוראקל, וגם הקללה באה לצד הסוד הטמיר והיא מקצינה אם האוראקל מטיל את לחשי הסוד שלו. אוראקל אש שמתפרץ בלהבות? מגניב.

פלייטסט למקצועות חדשים של פאת'פיינדר - investigator, oracle, swashbuckler, and witch

על ידי The oldman » 08 נובמבר 2019, 13:46

פאיזו פרסמו את הפלייטסט למקצועות החדשים שיגיעו בספר Advanced Player's Guide, אי-שם בקיץ 2020. מדובר בארבע מקצועות חדשים-ישנים והם החוקר, עז הלהב, מכשפה ואורקל (הגרסה של פאת'פיינדר 1 תורגמה לעברית בספר גיבורי הסערה :fire: )
הפלייטסט פתוח עד תחילת דצמבר, הנה הקובץ להורדה: https://paizo-images.s3-us-west-2.amazo ... aytest.pdf

חזרה למעלה