נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: [תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

על ידי the Nerubian » 16 אפריל 2020, 13:12

הקפצה רלוונטית. אל תתנצל. 🙂

הבעיה עם Hexblade היא שבמקום לתקן מה ששבור, עשו נתיב מסוים שהוא חזק משמעותית יותר מכל האחרים אם הוא בא יד ביד עם נשק הברית. אז הוא הדרך הוואלידית היחידה לשחק מכשף עם ברית להב. אם תסתכל על היכולות של Hexblade، הוא מקבל בדרגה הראשונה *הרבה יותר יכולות מכל פטרון אחר* והמטרה בעצם לתת לו מה שכל פטרון נותן ובנוסף לתת לו לפצות על החורים בברית הלהב הרגילה. אם סגרנו את החורים, חלק מהיכולות העודפות שלו לא רלוונטיות.

לכן אם אתה משתמש בתיקון שלי, אני מציע פשוט לבטל את התוסף של Hexblade's Curse לנזק.

לגבי ברברי, שים לב שנתיב הברזרקר (שהוא מכונת הנזק הרצינית) מקבל גם תוסף נזק בפגיעות קריטיות, התקפה כפעולה משנית והתקפה כתגובה, והוא משתמש בכלי נשק דו ידני (עם קוביות נזק גדולות יותר) ויכולות הגנתיות קצת יותר עקביות.

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

על ידי tkhag1 » 12 אפריל 2020, 03:27

מצטער על ההקפצה אבל אני חושב שזה די רלוונטי לנושא, אחד מהתיקונים שלך היה הוספת תוסף השליטה לנזק, היכולת Hexblade's Curse מאשפרת לך בין היתר לגרום לנזק נוסף השווה לתוסף השליטה שלך.
זה נשאר יחסית תחת שליטה הודות לכך שזה ליצור אחד עד לדרגה 14 בא אתה מקבל את היכולת להעביר את הקללה שלך ליצור אחר כאשר המטרה המקורית מתה (אם כי אתה לא מקבל את נקדות הפגיעה שהייתה מקבל מהקללה באופן רגיל).
עכשיו זה אומר שבמקסימום עם ההשבעות הנכונות אתה תוקף פעמיים בתור (Thirsting Blade) עם תוסף לנזק של 5 (תכונה) +6 (מהתיקון שלך) +6 (מקללת האקס) +5 (Lifedrinker תכונה) +3 (Ultimate Pact Weapon (UA)) מה שמניח אותנו על התוסף המפחיד למדי לנזק השווה ל25x2 נזק לפני גילגול הקוביה או הוספת יכולת אחרות או לחשים אחרים, כלומר אנחנו יושבים על 50 נזק נוסף לכל היותר.
ברברי ברסקר זועם יתקוף שלושה פעמים עם תוסף של לכל היותר של 7 (Primal Champion ותכונה) +4 (מתכונת הזעם) ו... זהו אילה אם פספסתי משהו, כלומר 3×11 מה שאומר 33 לכל היותר.
בשתיהם מדובר ביכולת מקצוע בלבד וזה מניח את הברברי בנחיתות די קשה... והוא אמור להיות מכונת הנזק המסימלת במשחק.

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

על ידי the Nerubian » 07 מרץ 2020, 11:05

לא מצאתי מה המקור לבעיה, אז העליתי את התמונה מחדש כטקסט. זה נראה פחות מגניב וצבעוני, אבל זה עובד :-)

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

על ידי tkhag1 » 06 מרץ 2020, 17:18

הי מצטער על ההקפצה של העץ אבל התמונה של תיקון הלחשים בכתבה נמחקה

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

על ידי הלדין » 04 נובמבר 2019, 21:32

ברית הלהב מזכירה לי מעט את הסידור שבין הגיבורים ההודיים לאלים שלהם - אנחנו נהרוג לכם את השדים, אתם תתנו לנו כלי נשק יאה.

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

על ידי the Nerubian » 03 נובמבר 2019, 14:00

כתבה זו היא הכתבה השנייה בסדרת הכתבות של פרויקט שעת הכישוף והפעם אדבר על ברית הלהב. ב"ברית הלהב" המכשף מבקש מהפטרון שלו נשק קסום להילחם באמצעותו. זה נשמע נהדר על הנייר, אבל ישנה בעיה – למכשף כמעט ואין גישה ללחשים או להשבעות אחרים שיאפשרו לו להילחם בקפא"פ.
לטעמי, להב-הכשף הוא אכזבה. לא ייתכן שברית הנשק תהיה ברכה זמינה לכל המכשפים, אבל רק פטרון אחד יאפשר לה להיות רלוונטית. אני חושב שלכל מכשף, עם כל פטרון, צריכה להיות האפשרות להיות לוחם קפא"פ סביר.

התוכן פתוח לחוות הדעת, לביקורות ולהצעות שלכם, הקוראים, שכן בסופו של דבר אאגד את סדרת הכתבות כולה לקובץ אחד, שיהיה זמין להורדה באתר. יש לכם הזדמנות להשפיע על התוכן!

קרא את הכתבה...

חזרה למעלה