ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

האם אתם מחכים לפאת׳פיינדר 2 ?

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: האם אתם מחכים לפאת׳פיינדר 2 ?

האם אתם מחכים לפאת׳פיינדר 2 ?

על ידי המפקד האלמוני » 06 אפריל 2019, 16:57

לא רואה את עצמי משקיע זמן וכסף כדי ללמוד שיטה חדשה שלא מאוד שונה משיטות שאני מכיר.
גם את פאת'פיינדר הרגיל קניתי רק כי הוא היה בעברית ורציתי לתמוך בתעשיה בארץ (וגם שילמתי עליו במחירי אילת + 30% הנחה...)

האם אתם מחכים לפאת׳פיינדר 2 ?

על ידי yds » 03 אפריל 2019, 18:47

קשה לי להצביע על משהו ספציפי, והזיכרון שלי ממנה טיפה מעורפל...למיטב זכרוני, זה בעיקר הסרבול הכללי של החוקים (מצד אחד לתת שלוש פעולות כלליות פר תור זה מגניב, מצב שני טיפה קשה לעבוד עם זה). הנושא של מספר התקפות בתור היה די מבלבל, כמה הפרשים דרסטיים בין רמות הכוח של תתי מקצועות שונים (דרואיד צמחים וברברי דרקונים זכורים לי כמאכזבים במיוחד).
מצד שני, יש הרבה דברים שהשיטה עשתה נכון עם המקצועות (לתת יותר קוסטומיזציה, אבל להשאיר דברים קלאסיים. לתת לבארדים/נזירים לבחור בין הצד הקסום והבלתי קסום של המקצוע שלהם, להפוך אויב מועדף של הסייר למשהו קביל, והם די נתנו לכל מקצוע את הנישה המיוחדת שלו)

אני אשמח להריץ בדרקוניקון שוב פעם, בתקווה שההרפתקה תהיה ברמת כוח טיפ טיפה יותר גבוהה (זה עוד דבר שהפריע לי-בהרפתקה המוכנה, רמת הכוח היא חלשה בצורה נוראית. הנק"פ בא בספרות בודדות, הנזק של כולם חלש באופן מגוחך, וכו'. מקווה שיתנו גם לדמויות דרגה 1 דברים מגניבים לעשות)

האם אתם מחכים לפאת׳פיינדר 2 ?

על ידי The oldman » 03 אפריל 2019, 07:42

אילו בעיות היו בה לדעתך?
וממה שאני רואה כרגע, יש כאן גם אנשים שירצו להריץ אותה בדרקוניקון? או בעיקר לנסות ולשחק בה בכנס אם יהיו משחקים שלה?

האם אתם מחכים לפאת׳פיינדר 2 ?

על ידי yds » 02 אפריל 2019, 23:24

אני הייתי אחד ממריצי הפלייטסט, וחייב לומר שלשיטה יש מספיק קונספטים ושינויים כדי לסקרן אותי. טיפה מבאס שהם הולכים לכיוון ההפשטה של 5, כי אני חושב שגם לעושר מכאני כמו שיש ל3.5/פאתת'פיינדר 1 יש מקום, אבל נראה שהם עושים את זה בצורה איכותית. אני אקנה אם יהיה לי מספיק כסף אחרי העבודה שלי בקיץ...בתקווה שהשיטה לא תירד באיכות שלה ממה שהיה בפלייטסט, ובעיקר שתתגבר על הבעיות שהיו בה.

האם אתם מחכים לפאת׳פיינדר 2 ?

על ידי The oldman » 02 אפריל 2019, 15:38

עוד ארבעה חודשים יוצאת לאור המהדורה השנייה של פאת׳פיינדר ואחרי שנגמר ההייפ של הבטא והפלייטסט, מסקרן אותי לדעת כמה אתם מחכים למהדורה השנייה עצמה?
אני זוכר שב-2014 עשינו בדרקוניקון השקה חגיגית של המהדורה החמישית ותוהה כמה זה מעניין אתכם השנה? והאם אתם מתכננים לקנות את כל מוצרי ההשקה המגניבים, חלקם או אף אחד?
אישית ספר החוקים לשחקן (למרות הגודל המפלצתי) ביחד עם אוגדן המפלצות זה קנייה די אוטומטית מבחינתי. המסך למנחה, תלוי בעיצוב. הרפתקאות זה סימן שאלה - מעדיף לכתוב לבד, אבל אין לי זמן פנוי בכלל, אולי ישתפר בקיץ...

חזרה למעלה