ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

דרקונים ונתונים 16 - ביסוס על שיר

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: דרקונים ונתונים 16 - ביסוס על שיר

דרקונים ונתונים 16 - ביסוס על שיר

על ידי המפקד האלמוני » 01 דצמבר 2017, 09:39

בזמנו שכתבתי את "לוחמי כל העולם" (אני צריך להמשיך את זה מתישהו) קראתי לחלק מהיכולות של הלוחמים האסלאמיים על פי שורות מהשיר הדאע"שי הפופולארי "סאליל א-סווארים" (צלצול חרבות), למשל:

דרך הקטל היא נתיב החיים: כאשר המוג'הד מוריד יריב ל-0 נק"פ בהתקפת קפא"פ בתורו, הוא יכול כפעולת בונוס לנוע עד לחצי ממרחק קצב התנועה שלו, ולבצע התקפה נוספת.

ההד הוא יופיו של השקט: למוראביט יש יתרון בגלגולי ההצלה מפני קסם.

צלצול החרבות הוא ניגון התפילה: כאשר הוא פוגע בקפא"פ, המוראביט יכול להוסיף 2ק8 נזק קורן לנזק של הנשק במקום יחידת לחש אחת.

[מו"ד5] לוחמי כל העולם - מאגר יריבים אנושיים

דרקונים ונתונים 16 - ביסוס על שיר

על ידי rui » 29 נובמבר 2017, 22:48

האתגר הקודם: דרקונים ונתונים 15 - אל מיתולוגי
האתגר הבא: דרקונים ונתונים 17 - מפלצת הקשורה באסון טבע

הנושא הפעם הוא ביסוס מבוססת על שיר. בין אם מדובר בשיר אמיתי או בבלדה דמיונית, הדבר יתאר את היצירה שלכם או יתקשר אליה.

אפשרי לבסס יציר פיה מטורף על שיר ממעשיית עם היסטורית; אולי תחליטו במקום זאת לכתוב על פנינת כוח ממעמקי הים במזמור אבוד על יופי שנשכח, ואולי תרצו לספר על פריט קסם אדיר שנועד להפגיש בין אוהבים ממשפחות רחוקות.

חוץ מזה, אין חוקים: אתם יכולים לכתוב כמה שאתם רוצים, באיזה מבנה שאתם רוצים (ההשקעה והעניין חשובים מהאורך). עם זאת אלה בכל זאת אתגרים מכאניים, אז כדאי להשתדל שהדבר שיצרתם יהיה מאוזן כמה שיותר, ובעיקר מעניין גם מעבר לסיפור הרקע שלו - גבו את העניין שלו בנתונים משחקיים שיגרמו לשחקנים לרייר עליו! בנוסף, אל תהססו לדחוק את הנושא הצידה: הוא לא דרישה, אלא כאן כדי להצית את הדמיון שלכם.

חזרה למעלה