ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

שאלה חשובה מאוד (שחקני עידן המתכת לא להיכנס)

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: שאלה חשובה מאוד (שחקני עידן המתכת לא להיכנס)

שאלה חשובה מאוד (שחקני עידן המתכת לא להיכנס)

על ידי הח׳אן הטטרי » 13 נובמבר 2017, 16:23

תודה רבה לכולם!
החלטתי לסיים את המשחק בצורה ראויה. בנוסף לכך, אני מתכנן משחק חדש, ובו אלמד מהטעויות בעידן המתכת-תיאום ציפיות היא כנראה העיקרית.

שאלה חשובה מאוד (שחקני עידן המתכת לא להיכנס)

על ידי Nextorl » 13 נובמבר 2017, 16:06

הח׳אן הטטרי כתב: אני לא ממש נהנה להנחות לשחקן שהתגובות שלו קצרות ולא משוקעות
אני כן רוצה לציין שאני עוקב אחרי המשחק פחות או יותר, והיו הרבה תגובות מושקעות מצד השחקנים שנענו בתגובה של שורה אחת מצדך. נגיד התגובה האחרונה של thewolf הייתה יחסית מושקעת, עם רולפליי נחמד, והתגובה שלך אליו היא ארבע שורות יבשות. אז אולי הסיבה לכך ששחקנים לא משקיעים בתגובות, היא שהם לא מרגישים השקעה מצדך. שווה לחשוב על זה.

אני בהחלט מסכים עם מה שנאמר לפני דרך אגב. תקשורת בין המנחה לשחקנים שלו זה דבר חשוב. השחקנים צריכים לדעת מה אתה מצפה מהם, ואתה צריך לדעת מה הם מצפים ממך. לשלוח הודעה פרטית ולבדוק זה תמיד טוב. כמו כן, לדבר עם כאלה שפרשו ולהבין למה ומה קרה זה גם רעיון טוב, מאפשר לך ללמוד מהטעויות שלך ושלהם. כל עוד אתה מגיע עם ראש פתוח ומקבל את מה שהם אומרים גם אם אתה חושב שהם טועים.

גם עם אסיד אני מסכים, אם אתה לא נהנה מהמשחק- תגרום לו להיות מהנה יותר. אם אתה לא מצליח, תמשיך הלאה. תסיים אותו ותפיק ממנו לקחים. תחשוב ממה נהנית וממה לא, ממה השחקנים נהנו וממה לא, ותשתפר ככה. זו לא בושה לסיים משחק באמצע, לרוב המשחקים שנמצאים בהיכל התהילה יש היסטוריה של משחקים כושלים מאחוריהם. אני דוגמה נהדרת לכך, הנחיתי 5-6 משחקים כושלים, ורק משחק אחד שהסתיים בהצלחה. למדתי מכל המשחקים הכושלים שלי, ושיפרתי את הבאים עד שהצלחתי. בין השאר, אחד הדברים שלמדתי הוא הגבולות שלי. שזה די חשוב לדעתי.

בסך הכל, אני חושב שאתה צריך לדבר עם השחקנים שלך ושתחליטו יחד מה לעשות ואיך אפשר להתקדם מפה לפני שאתה מחליט לסגור את המשחק לחלוטין.

שאלה חשובה מאוד (שחקני עידן המתכת לא להיכנס)

על ידי yellow_acid » 12 נובמבר 2017, 19:34

אם לא נהנים, מתקדמים. זה הכלל שלי בכל מה שקשור למ"ת.
אם יש לך אפשרות לקרב את זה לסיום בשביל שיגמר יפה, תעשה את זה, אם לא, תאפשר לכל אחד לרשום איך הגזע שלו התפתח כאפילוג.

שאלה חשובה מאוד (שחקני עידן המתכת לא להיכנס)

על ידי Dr_RPG » 12 נובמבר 2017, 18:49

אמנם אין לי הרבה ניסיון בהנחיה, אבל לדעתי הכי טוב פשוט לשלוח לשחקנים הבעייתיים ה"פ ולהסביר להם שאתה מצפה מהם שישקיעו בתגובות ויבדקו שאין להם שגיאות כתיב. זה ממש לא כיף כשמשחק נסגר, והרבה פחות כיף כשהוא נסגר בגלל המנחה. בכל מקרה, אם תמשיך עם המשחק, תדבר עם הוותיקים על למה הם פרשו ותפיק לקחים להמשך המשחק. מי יודע, אולי אחד מהם יחליט לחזור בסוף.

שאלה חשובה מאוד (שחקני עידן המתכת לא להיכנס)

על ידי הח׳אן הטטרי » 12 נובמבר 2017, 18:31

כן, אני יודע שהכותרת לא-אינפורמטיבית בטירוף.

אני... לא ממש בטוח שאני רוצה להמשיך להנחות את המשחק שלי. אירי שרוב הוותיקים פרשו, רוב הכיף הלך לי.
אין לי שום דבר אישי נגד השחקנים, אבל כמו שנקסטורל ציין באוזניי פעם, אני גם לא ממש טוב ב להנחות לשחקנים חדשים. ויותר מזה, אני לא ממש נהנה להנחות לשחקן שהתגובות שלו קצרות ולא משוקעות, ו... די מעצבן שאין סימני פיסוק והכל. ולא נעים להעיר על זה, אני אשמע כמו מורה ללשון.

מצד שני, עושה רושם שהשחקנים כן נהנים.
מישהו יכול להציע לי מה לעשות?

תודה מראש.

חזרה למעלה