ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

המערכה השנייה של ארקהם הורר - Path to Carcosa

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: המערכה השנייה של ארקהם הורר - Path to Carcosa

המערכה השנייה של ארקהם הורר - Path to Carcosa

על ידי The oldman » 13 נובמבר 2019, 20:37

לפני מספר שבועות התחלנו לשחק בקמפיין השני של משחק הקלפים של ארקהם הורר - Path to Carcosa. בעוד שהקמפיין הראשון התבסס על The Dunwich Horror, השביל לקרקוסה מתבסס על אסופת הסיפורים The King in Yellow - שהופתעתי לגלות שלא נכתבה בידי לאבקראפט, אלא בידי סופר בשם צ'מברס בסוף המאה ה-19. ניתן לקרוא בחינם כאן: https://www.gutenberg.org/files/8492/8492-h/8492-h.htm

הקמפיין עצמו הוא יותר כיף לדעתי בהרבה מהראשון - גם מבחינה מכאנית הוא משלב מכאניקות מענינות יותר, כמו למשל היפוך של מנגנון האבדון ממשהו שצריך להימנע ממנו למשהו שרוצים אותו... אבל בעיקר מבחינה סיפורית הוא הרבה יותר עשיר, ומרגיש עם הרבה יותר נתיבים מתפצלים מבחינת הסיפור. לדעתי זה אמור לשפר את המשחקיות החוזרת שלו מהותית. אם אני משווה לדאנוויץ' הורר, שם משחק חוזר בהרבה מהתרחישים הוא די זהה למשחק הראשון.

במלים אחרות, בהחלט קמפיין מומלץ וכיפי :)

חזרה למעלה