נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 02 מרץ 2020, 09:34

זה פעם ראשונה שמישהו מת בקמפיין - שניים. בדרגות האלה כבר יש גישה להחייאה, כך שאני לא יכול להגיד שזה המון. באופן כללי אני לא חסיד של החייאות, אבל בשלב הזה של הקמפיין שזה הסוף, לדעתי כבר עדיף החייאה מאשר להמציא דמות חדשה בדרגה 12 שלא קשורה. אם הם ימותו בהמשך, שכבר יהיה TPK 😎

פרקטית היה להם מגילה אחת של breath of life שהם השתמשו בה, וזהו. אם כי השחקן פיספס בכך שלא שם לב שצריך להטיל סיבוב אחד לאחר המוות.

בא

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי פלדריק » 02 מרץ 2020, 07:44

וואו, נשמע אפי ברמות!
אם כי כמות ההחיאות גבוהה להחריד, זה לא פגע קצצת בתחושת הסכנה?

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 29 פברואר 2020, 16:58

פגישה ארבעים
ווראן מתבונן לעבר הדרקונית ומנסה להעריך את גודל וגיל היעצור העוצמתי – הוא שמע את האגדות על הדרקונים הכחולים ששוהים במדבריות ובונים לעצמם אימפריות שבהם הם שולטים. ראייתו חדה, ולמרות שהדרקונית במרחק של כמאה מטר מהגשר, ווראן מזהה שמדובר לפי הגודל בדרקונית בוגרת, מה שמתאים גם לתיאור של ג'קדאו.
בהתייעצות בין הגיבורים וכשהדרקונית מתקרבת אליהם במהירות, הם מבינים שבמצבם הנוכחי הם לא יוכלו לנצח את הדרקונית ומחליטים לסגת מהגשר, כשג'ין אומרת לשומר האישי עליו היא השתלטה להישאר קרוב אליה. הם בורחים במהירות ובעזרת ההשפעה של ההאצה הם מצליחים להימלט בזמן בעוד הדרקונית חולפת מעל הגשר. היא מטילה לעברו כדור-אש שגורם לגשר לעלות מעט בלהבות, אך האש נכבית כשמי נהר היוליבליס שוטפים אותו והגשר נשאר שלם אך חרוך. הדרקונית ממשיכה לאורך הנהר ולעבר המצודה, וכשתי דקות לאחר-מכן הם רואים סערת ברקים מקיפה את המצודה, בעוד הדרקונית תוקפת בחמת זעם. דקות לאחר מכן הסערה שוככת ואין רמז יותר לדרקונית.

הם שולחים עורב כסף לאוקטיביו כדי לקבל עדכון על המצב במצודה – הוא מחזיר מסר קצר ותמציתי שהם נפגעו מהתקפת הפתע של הדרקונית ומספר רב של אנשים נפגעו, אך כעת הם מבוצרים במאחז. הדמויות מחליטות להתפצל, פיטריק עושה את דרכו לעבר המצודה, בעוד היתר עושים את דרכם לצד הצפוני של קינטרגו, לחנות של צ'וקו בנמל – אולי יהיה לו ציוד שיעזור להילחם בדרקונית או מידע. בדרכם לנמל הם רואים שהגדה הצפונית שקטה ואין כמעט איש ברחובות, החלונות והדלתות מסוגרים. כשהם מגיעים לנמל לחנות של צ'וקו, הם דופקים על הדלת כשנער בן 13 פותח להם, מציג את עצמו כג'ון. כריסטיאן שואל היכן צ'וקו נמצא, ולאחר שג'ון משתכנע שהוא אכן חבר, הוא קורא לשני נערים נוספים, ואחד מהם יוצא לקרוא לצ'וקו.

במקביל פיטריק מסתובב במצודה שעל חומותיה ניכרים סימני התקיפה, ופצועים נמצאים במגדלים ועל החומות. הוא מעניק להם סיוע ראשוני וממשיך לעבר המאחז שם נמצאים אוקטיביו, סטרונה ומרבית עורבי הכסף. אוקטיביו נגיש לעבר פיטריק והם מתעדכנים אחד בקורות השני – הדרקונית תקפה בהפתעה והצליח לפגוע במספר רב של עורבי כסף - פיטריק מתחיל לעזור בריפוי של האנשים ומשתמש בכוחו של קאידן, ביחד עם שני כוהנים נוספים שבמקום. במקביל הוא מורה לחיילים הבריאים לחפש בליסטראות ונשק נגד דרקונים ולהכין את המאחז למגננה. כעבור מספר דקות רקסוס מצטרף אליהם, ופיטריק מבקש ממנו לחקור את הספר שהם מצאו שמתאר את המרד המקורי של עורבי הכסף כנגד העיר וגם למצוא מידע נוסף אודות הדרקונית.

צ'וקו מגיע לחנות, ואמנם אין לו מידע למסור להם אבל הוא נותן להם את הציוד שהם ביקשו – ג'ין מבקשת מראה כסופה, בה היא משתמשת כדי לנסות ולעשות Scrying על הדרקונית, אך נכשלת. צ'וקו גם נותן ל-ווראן חץ קוטל-דרקונים וחרב קצרה קסומה. מצוידים ולאחר מנוחה, הם עושים את דרכה חזרה למצודה, כשהם עוברים דרך הגשר הם רואים שיש תנועה מהוססת של אנשים, והקנקו מכנופיית טופרי הנהר מאבטחים את הגשר. הם עושים את דרכם ברגל למצודה, כשבשער יש צוות-שלדי של שומרים שמברכים אותם על שובם ומעדכנים אותם.

הם עושים את דרכם לעבר המאחז, שמחובר בגשר אבן לקסרקטין של המצודה, כשלפתע האוויר מעליהם מתחשמל, והדרקונית מתגלה מתוך האוויר – היא המתינה במארב תחת לחש היעלמון מהעין! נשיפת החשמל שלה פוגעת ב-ווראן וכריסטיאן, ורגע לאחר-מכן היא מטילה כדור-אש על הגשר שפוגע בכולם. בתוך המאחז פיטריק ויתר עורבי הכסף שומעים את קולות הקרב ומתכוננים להסתער החוצה – אך בחוץ ווראן משתמש בשטיח המעופף כדי להסתתר מהדרקונית מתחת לגשר, ואז שולף את השופר הקסום שלו ומשתמש בו כדי לשחרר תקיפה קולית שפוגעת בדרקונית. ג'ין מתרחקת משומר-הראש שלה שמשתמש בקשת כדי לתקוף את הדרקון, בעוד כריסטיאן יורה את חץ קוטל-הדרקונים ומחטיא.

הדרקונית תוקפת את ג'ין ותופסת אותה במלתעות שלה ממריאה איתה לשמיים, בעוד שומר הראש הנאמן שלה ממשיך לירות חצים. כריסטיאן זורק את הקשת וניצב מוכן עם הפושרד שלו למקרה שהדרקונית תנסה לתקוף שוב. בזמן הזה פיטריק מוביל שתי מחלקות של עורבי הכסף החוצה, שמשתמשים בקשתות שלהם כדי לפגוע בדרקונית בעוד פיטריק מטיל לחש.
מעופפת, הדרקונית נושכת והורגת את ג'ין, ואז מטילה את הגופה שלה לאדמה. זועם, השומר ראש שלה ממשיך לתקוף, בעוד פיטריק מזמן בעל-ברית מונפש שמופיע באוויר לצדה של הדרקונית ותוקף אותה. כריסטיאן שמוכן לתקיפת הדרקונית מתקרב לפיטריק כדי גם להגן עליו מתקיפת הדרקונית. ווראן משתמש בשופר שלו כדי לתקוף שוב את הדרקונית, אך אז השופר מתפוצץ לו כשהאנרגיה הקסומה שלו משתחררת וכמעט מחסלת את ווראן בפיצוץ! הדרקונית נושפת שוב ברקים, הפעם לעבר החיילים של עורבי הכסף שגרמו לה טרדה רבה בהתקפות הבלתי-פוסקות שלהם.

רוגזת ובטוחה בעצמה לאחר שחיסלה את ג'ין, הדרקונית מתקרבת לגשר ותוקפת את אחת משתי המחלקות עורבי הכסף, כשהחיילים בורחים ממנה באימה. פיטריק מתחמק ממנה וקופץ למטה לאדמה, שם הוא משתמש במגילה של נשימת חיים כדי להחיות את ג'ין מהמוות. ווראן מזהה הזדמנות ומחליט לנסות לאגף את הדרקונית, הוא מבצע תמרון אווירי כדי להתחמק ממנה, אך ריזוביר זריזה מספיקה כדי לנשוך אותו בעוצמה ולקרוע אותו לגזרים – גופתו של ווראן שוקעת לאדמה על-פני השטיח.

כריסטיאן תוקף את הדרקונית ופוגע בה, אך היא תוקפת אותו בחזרה, אך הוא מצליח לשרוד ואז היא מתרחקת במעט מהגשר. ג'ין מתעוררת לחיים, ומטילה קיר כוח על-האוויר שבין הגשר לבין הדרקונית כדי ליצור אפשרות לכריסטיאן לתקוף. הדרקונית, מחליטה לתקוף את כריסטיאן שוב, והפעם הוא קורס לאדמה, מותש מההתקפות שלה. פיטריק משתמש בכוחו של קאידן, וגל של ריפוי שוטף את שדה הקרב, מה שמספיק כדי לאושש את כריסטיאן והוא קם שוב, ומבצע תקיפה אחרונה עם הפושרד שלו, תוך כדי שהוא מפתיע את הדרקונית שלא ציפתה לכך והוא מוצא את הסדק בין קשקשי השריון שלו, כדי לנעוץ עמוק את הפושרד ולקרוע את העורקים שלה. ריזוביר שואגת בזעם, אך הפציעה קטלנית והיא נופלת ארצה, לצד גופתו של ווראן וגופותיהם של רבים מעורבי הכסף שמתו גם הם בקרב מול הדרקונית.

עם מותה של הדרקונית, בית ת'רון מאבד את בעל הברית העוצמתי ביותר שנותר לרשותו מחוץ לחומות של מקדש אשמדאי – וקינטרגו למעשה משוחררת משליטתם. אך גם עורבי הכסף ספגו פגיעות קשות, והם עדיין לא יודעים מה אירע בצדה הצפוני של העיר.
דרגה 12

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 09 פברואר 2020, 08:46

פגישה שלושים ותשע
בזמן ארוחת הערב הראשונה שלהם במצודה, הגיבורים תוהים האם ללכת לסייע במתקפה שהתרחשה ב-Devil’s Nursery אך מבינים שזה כנראה מאוחר מדי מכדי לסייע כנגד תקיפת השטנים במקום ולכן הם מחליטים לנוח במצודה ולהתמקד בתקיפה של הנהר – וגם להתעלם מההודעה שהם קיבלו מהגברת דוקור ביום הקודם.
כשהם קמים בבוקר, המתקפה שם כבר נגמרה, וכעת זה יהיה מאוחר מדי לסייע כנגד מתקפת השטנים. בלילה השומרים דיווח על סערת ברקים שהתרחשה מעל The Greens, אך אין להם מספיק מודיעין כדי להבין מה הותקף.

הם מגיעים לגשר בשעת הבוקר ומאתרים שתי מחלקות של דוטארי שמסיירות על הגשר, אחת בכל צד. הם מחליטים לנסות להשתמש בדיפלומטיה מול הדוטארי והמפקדת שלהם ונסה טייראקס – על אף שהם יודעים שברזילאי הוא זה שמינה אותה לתפקיד מפקדת הדוטארי בעיר. פיטריק וכריסטיאן צועדים ברחוב לעבר הגשר ומחלקת השומרים, פניהם לשלום. באותו הזמן ג'ין נעמדת מעט מאחוריהם בעוד ווראן מתגנב לצד הגשר, שמתמר לגובה של כ-5 מטר מעל הנהר. פיטריק פונה לאנשי המחלקה שמולו ומסביר להם שגורל אלו שמשרתים את ברזילאי הוא עגום והתקווה שלהם ושל קינטרגו היא להצטרף לעורבי הכסף ולהיכנע. הנאום שלו מצליח לשכנע את מרבית חיילי המחלקה, למרות שמיעוטם מתכונן לקרב – אך באותו הזמן רעש קרב מתפרץ מהמבנה שלצד המחלקה. אלו הם הקנקו חברי כנופיית הקנקו של ראבזי ביחד עם האחיות פושי, שתוקפת מהמארב את חיילי הדוטארי שבתוך המבנה. בתגובה מחלקת השומרים מחליטה להיכנע ולברוח מהמקום.

רעש הקרב גורם לשני קפטנים של הדוטארי לצאת ממבנים אחרים, כשזה שבצד הרחוק של הגשר מפקד על מחלקת הדוטארי ששם לתקוף בעוד השני מוצא את עצמו לבדו מול החבורה. ג'ין מטילה כדור אש על המחלקה והקפטן בצד הרחוק של הגשר, גורמת למהומה ומבולקה, בעוד ווראן מטפס על הגשר ודוקר מאחור את הקפטן הבודד של הדוטארי. פיטריק רואה שהזמן לדיבורים תם, ומטיל להבה שמיימית על הקצה השני של הגשר, שורף גם הוא את המחלקה של הדוטארי ומשמיד אותה, משאיר גם את הקפטן השני לבדו. כריסטיאן תוקף את הקפטן ש-ווראן מאגף ודוקר אותו עם נשק המוט שלו, בעוד שווראן מנצל את הסחת הדעת של הקפטן, כדי לתקוף שוב להפיל אותו לארץ גוסס. הקפטן השני שרואה את המצב, מחליט לנוס על נפשו. בעוד הדמויות תופסת את נשימתן, שני לוחמי העלית של הדוטארי מצטרפים לקרב, פיטריק וכריסטיאן שמעו עליהם. אלו הם למעשה פותרי הבעיות של הדוטארי, אחד מהם לוחם והשני קוסם. הלוחם מסתער לעבר ווראן ודוקר אותו, בעוד הקוסם מטיל חזיז ברק שפוגע בדמויות. ג'ין מבינה שהלוחם מהווה איום מסוכן, ומשתמשת בלחש שליטת אדם כדי להקסים ללוחם והיא פוקדת עליו להגן עליה ועל חבריה. הקוסם נותר לבדו, כשפיטריק משתמש בכוחו של קאידן כדי לשגר את עצמו ואת כריסטיאן לצד הקוסם. כריסטיאן מחייך לקוסם חיוך אכזרי, ואז בסדרת מכות מהירה מנשק המוט שלו מביס אותו.

אך רגע לאחר מכן, הדלת של המבנה במרכז הגשר נפתחת, וממנו מגיחה וונסה טיירקס מפקדת הדוטארי בעיר רכובה על הסוס שלה, מצולק-סערה, ביחד עם מחלקה של דוטארי ומסתערת לעבר הדמויות. היא פוגעת בפיטריק, שמוצא את עצמו תשוש ופצוע מהקרב, ומחליט להטיל על עצמו מעוף, כדי לסגת לאחור ולהתרחק מוונסה. וונסה דולקת אחרי פיטריק, אך הדבר חושף אותה להתקפה של ווראן, שמתגלגל מתחת לסוג ודוקר אותו בבטן, בעוד כריסטיאן משתמש בנשק המוט שלו כדי לתקוף את הסוס, וביחד הם מפילים את הסוס ארצה. וונסה לא מוותרת, ומסתערת ביחד עם מחלקת הדוטארי שלה על כריסטיאן, שנהדף לאחור לאחר המתקפה שלהם – אבל ג'ין מנצל את הסחת הדעת כדי להטיל כדור-אש במקום הנכון – ומכניעה את וונסה ואת אנשיה.

בעוד החבורה מביטה מסביב על ההרס, הם שומעים קול מוזר עולה מנהר ממערב, כאשר צללית כחולה גדולה מגיחה החוצה מהמים, ומתקרבת לעברם במהירות, כשענן סערה עוטף את גופה – הדרקונית הכחולה ריזורביר טמנה להם מארב!

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 04 פברואר 2020, 21:48

פגישה שלושים ושמונה
הליץ' עומדת מול החבורה, והזעם שלה ניכר במבט המקפיא שלה – בעוד ערפילים אופפים את גופה והיא הופכת לערטילאית בעת שכריסטיאן, ווראן וג'ין שומעים קול בראשם. הקול מצווה עליהם לספר מה קרה בקינטרגו בשנים האחרונות, וכיצד ייתכן שג'קדאו שלחה אותם כשהיא נמצאת בצינוק. כריסטיאן עונה בחוצפה, ומתגרה בה שהיא לא ראויה לחקור אותם, הקול חוזר קר כקרח בהצהרה שהיא ה"שומרת הראשונה" והיא כבר הביסה את המורדים כבר בעבר. ווראן לועג לה ומספר על כך שכעת שולט בקינטרגו אשמדאי בצורת זקן חביב שמחלק סוכריות לילדים. בעת שהיא זועמת, ווראן מצליח לשלוט שוב בגופו והוא פוקח את עיני בחזרה בחדר בעוד פיטריק מטיל מעגל הגנה מרוע, שמצליח גם להחזיר את ג'ין חזרה מהערפילים.

כריסטיאן מרגיש כיצד הוא נשאב עמוק יותר לערפילים ואז הוא מתעורר בראש המגדל של המאחז, שם הרוח נושבת בעוצמה, והוא רואה את קינטרגו נשקפת מבחוץ. על אחד מהקירות הוא רואה ציור קיר מעוטר, שמתאר סצנה של מורדים נלחמים באנשי צ'ליאקס ומפסידים. הליץ' שוב מדברת אל כריסטיאן אך הוא זועם ועונה לה ומעליב אותה.

בחזרה בחדר ג'ין מטילה הפגת קסם בניסיון לשחרר את כריסטיאן אך נכשלת, אם כי היא מרגישה את כריסטיאן ובוחרת להיכנס בעצמה לערפילי הקסם כדי למשוך אותו חזרה. פיטריק מעריך את המצב, ומטיל הפגת חוק על כריסטיאן, דבר שמחזיר אותו לחדר. במקביל ווראן מתחמק מהליץ' ומתגנב לעבר התא הנעול ופותח את הדלת – בתקווה שבפנים ימצא את ג'קדאו.
ג'ין מוצאת את עצמה בחדר של המגדל, שם נשמע הקול של הליץ' והיא פונה אליה כאל ילדה מתוקה. אך ג'ין מתעלמת מדברי המתק ומגיבה בנחישות שהיא לא תמסור מידע או תיכנע. בחזרה בעולם האמיתי כריסטיאן חוזר לעצמו, נחוש לתקוף את הליץ' הוא לפתע מגלה שהוא קפוא מפחד, ואז הערפילים שוב עוטפים אותו. ווראן נכנס לתא המעצר, שם בפינת החדר יש אישה מלוכלכת לבושה בשאריות בגדים – הוא לא מצליח לזהות אותה, אך מנסה להרגיע אותה ולטפל בה.

הליץ' שוב מפעילה ביתר שאת את קסמי הערפילים שלה, וכריסטיאן חוזר למגדל, שם הוא נתקף בהשראה, מהמר וצובע את הציור בדם שלו – רגע לאחר מכן הוא מוצא את עצמו במקדש של אשמדאי בקומת הכניסה – אך הוא נראה חדש ונוצץ. ווראן מסיר את המסכה מהאישה – ומגלה שמדובר באלפית, שייתכן שהיא באמת ג'קדאו. אבל אז הוא נשאב שוב לערפילים, ולצדו ג'ין. שניהם מרגישים את עצמם בערפילים, אך ג'ין מתגברת במהירות ומקרקעת את עצמה מחדש בחדר.
פיטריק מטיל להבה שמיימית שפוגעת בליץ', ומושך אליו את מלוא תשומת הלב שלה. חזרה בחזיון כריסטיאן ניצב מול הפסל של אשמדאי בכנסייה כשעל קירות החדר תלויים נשקים רבים. הוא מוצא אלת-קרב, ושם אותה ביד של הפסל, שסוגר את ידו ומושיט את אלת הקרב קדימה. כריסטיאן חותך את כף ידו, ומזיל דם לרגלי הפסל כדי לגרום לתגובה אך דבר לא קורה. ווראן מוצא את עצמו לצד כריסטיאן במקדש, הוא מנסה לצאת מהמקדש אך לא מצליח. כריסטיאן ממשיך לחפש בחדר, ומחליט לקחת את אחד מהנרות במקום ולהדליק איתו את האלה – הפסל של אשמדאי נשטף באור ושירת הלל נשמעת בחדר. רגע לאחר מכן ווראן וכריסטיאן מוצאים את עצמם במערה תת-קרקעית שבמרכז המערה גולגולת ירוקה מרחפת.

באותו הזמן ג'ין מטילה כדור-אש נוסף בחדר שפוגע בליץ', היא מנסה לעצור את ג'ין באמצעות אחיזת אדם אך נכשלת. פיטריק שמבין שהמצב נואש, מוציא מגילת ריפוי, ניגש לליץ' ומטיל עליה את הריפוי - והיא צורחת בכאב בעוד מרבית כוחה נוטש אותה. חזרה בעולם החלום, הגולגולת ירוקה מדברת לדמויות בקולה של הליץ' ומברכת אותה על היותם מאמינים באשמדאי, אך דורשת מהם לספר את האמת או לשאת בעונש. ווראן נושא תפילה לסרנריאה, והוא מרגיש את הזעם של הליץ' עולה בראשו כשהוא נחנק וקולו נודם. כריסטיאן מנסה לתקוף את הגולגולת עם הקשת שלו, אך למרות שהוא מרגיש שהקשת נמצאת בידו הוא לא מצליח לירות. בחזרה בחדר, פיטריק קורא שוב לקאידן – ומתעל אנרגיה חיובית – האנרגיה הקדושה של קאידן שוטפת את החדר ומחסלת את הליצ'ית, בזמן שהמהות שלה נעלמת מהחדר, בחזרה לפילקטרי שלה, משאירה מאחוריה את השריון.

הדמויות ניגשות לאלפית – או ג'קדאו, ומבינים שהיא פשוט השתגעה בכלא אחרי עשרות שנים של בידוד. פיטריק משתמש במגילה של שיקום דגול, וג'קדאו חוזרת לעצמה – היא מסתכלת עליהם ושואלת האם הם באו להציל אותה בפקפוק ובקול חלוש. החבורה משיבה בחיוב, ועושה את דרכה החוצה מהצינוק, כשהם מנסים לאתר את הפילקטרי של הליצ'ית, אך לא מצליחים לאתר אותו: לא באמצעות גילוי דלתות סודות ולא באמצעות ראיית אמת.

הם יוצאים מהמאחז לחצר המצודה, עם הראש של הליקטורית בידם – הדוטארי רואים אותם, ולמרות שמיעוט מהם נראה שמנסים להתנגד, רובם פשוט נמלטים מהמצודה כשהם מבינים שעורבי הכסף הצליחו להביס את אבירי השאול ולכבוש את המצודה.
לאחר התייעצות בניהם, ולאור ההשמדה של עצמות המזל בידי הדרקון הכחול, הם מחליטים רשמית להפוך את המצודה לבסיס החדש של עורבי הכסף. בעוד הם דנים, ג'קדאו פונה אליהם ואומרת שהיא צריכה לנוח, אבל לפני זה היא רוצה לספר להם משהו לפני שיהיה מאוחר מדי, בעוד הם שולחים עורב כסף לאוקטיביו ולאנשיו שיבואו לאייש את המצודה. ג'קדאו מספרת להם על שיר הכסף, שהוא למעשה כישוף עתיק שהיא וחבריה יצרו בעת המלחמה הראשונה על קינטרגו. זהו אפקט קסום שלמעשה מחזק את מגני העיר ונותן להם הגנות וכלים להלחם בשטנים. כדי להטיל אותו, יש לנגן את התווים של שיר הכסף ולשיר אותו בבית האופרה, שמהווה את המוקד הקסום עבורו, ואז הוא נכנס לפעולה, עד לשקיעת החמה הבאה. פיטריק שואל את ג'קדאו האם הם נלחמו בעבר או שהיא שמעה על דרקון הכחול – ג'קדאו משיבה בחיוב ומספרת שבפעם שעברה שהם נלחמו על קינטרגו, היה להם קרב כנגד דרקונית כחולה בשם ריזורביר שאותה הם הצליחו להביס ולהבריח מהעיר.

בעת שהם מתארגנים במצודה, צ'וקו - הקנקו מחנות הנשק בנמל, יוצר עם כריסטיאן קשר ומוסר לו שראבזי, מנהיג כנופיית טופרי הנהר רוצה לדבר איתם. הם נפגשים בערב כשראבזי מוכן לסייע להם אבל הוא רוצה את הערובה שלהם שבשלטון החדש טופרי הנהר יהנו משיתוף פעולה עם שליטי העיר ביום שאחרי ברזילאי. החבורה מתעקשת שהם לא ישלטו בעיר בעתיד – אין להם עניין להיות ראשי ערים. לאחר דין ודברים ראבזי אומר שיעדכנו אותו מתי הם תוקפים את הגשר והוא ישמח לעזור להם. הם מחליטים לתקוף למחרת בבוקר את הגשר.
דרגה 11

@lonewolf רעיון מעניין - חבל שלא ראיתי אותו לפני הסשן.

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי lonewolf » 02 פברואר 2020, 09:16

אני חושב שהליץ' היא jackdaw. לא יודע למה, זה פשוט... מתחבר.

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 18 ינואר 2020, 19:06

פגישה שלושים ושבע
השמש זורחת, והחבורה מתכוננת לקרב על המצודה – מבנה אימתני מוקף בחומה על גדות נהר היוליבלס ששימש את שליטי העיר במשך דורות. הם מחליטים לשלוח את ג'ין לסיור מעופף תחת מעטה היעלמות, בעוד יתר הדמויות ממתינות מחוץ למצודה. בסיור ג'ין מזהה שמונה דוטארי שניצבים בכניסה למצודה, ועוד 16 שומרים נוספים שמאיישים את מגדלי השמירה ומפטרלים על החומות. ג'ין מזהה שחלק ממגדלי השמירה נטושים משומרים, הזדמנות שהם מנצלים כדי להסתנן פנימה במגדל הנטוש, ואז מחליטים לעשות את דרכם למאחז של המצודה – התוכנית שלהם לאתר את אבירי אבירי השאול במאחז, ושאם הם יביסו אותם אזי יתר שומרי המצודה יכנעו.

הם מתגנבים פנימה, כשפיטריק וכריסטיאן משתמשים בכובע של תחפושת כדי להתחפש לדוטארי בעוד ווראן וג'ין מסתתרים. הם מגיעים לגשר אבן גדול המוביל למאחז, ובסצה שלו זוג דלתות גדולות. ווראן מאזין ולא שומע דבר – הם מחליטים להתחפש לשני אבירי שאול ביחד עם שני שבויים – ווראן ו-ג'ין. בפנים הם מוצאים ארבעה אבירי שאול ששומרים בכניסה, כשהתחפושת של כריסטיאן מעוררת חשד באחד השומרים, שמתחיל לתחקר אותם – כריסטיאן מסביר שהם תפסו שני מסתננים, מה שרק משכנע אותם חלקית, בשלב מסוים פיטריק מתגרה בהם ואומר שהם פועלים בהוראות של המפקדת – ואחד השומרים יוצא לקרוא לה כדי שתאשר את כניסתם. בזמן שהם ממתינים, פיטריק מצליח לשכנע את אחד השומרים הנותרים להביא לו נאד מים. החבורה מנצלת את העובדה שנותרו רק שני שומרים בכניסה כדי לתקוף.

כריסטיאן מסתער ראשון, נתקע במחסום שעליו קוצים, אך הדבר לא עוצר אותו. ווראן מדלג בקלות מעל המחסום ומאגף את אחד השומרים. פיטריק וג'ין משתגרים מעבר למחסום הקוצים, בעוד ג'ין ממטירה על הלוחמים קרני אש חורכת. כריסטיאן ניצב במרכז החדר, מצליח למשוך אליו את תשומת הלב של כל אבירי השאול שמקיפים אותו ומצליחים לפגוע בו. לאחר רגע, השומר חוזר ולצדו מפקדת אבירי השאול – הליקטורית - שמצטרפת לקרב, ופוצעת את כריסטיאן. פיטריק מזהה שכל אבירי השאול הם אנשי סדר, ומטיל עליהם פטיש כאוס, אשר פוגע בכולם וגם מאט אותם, בעוד ג'ין מטילה האצה על כל הדמויות – שתי פעולות שמטות את הקרב לטובתם בצורה משמעותית. הליקטורית נעה לעבר פיטריק, תוקפת אותו עם Smite Chaos ומנסה לצנזר אותו, היא פוצעת אותו אך פיטריק ניצב בגבורה מול הצנזורה. ג'ין תוקפת את המפקדת עם קרניים חורכות, בעוד כריסטיאן נע ותוקף את המפקדת מהגב, וביחד הם מצליחים לחסל אותה.
ווראן נע ושולף את גלימת חוסר האונים מהתיק שלו, ומצליח מהמסתור להלביש בו את אחד מאבירי השאול, שנופל לאדמה וממלמל ג'יבריש. אבירי השאול שנותרו נעים לתקוף את כריסטיאן, אך ג'ין מטילה עליהם כדור-אש - החדר עולה בלהבות וכשהן שוככות, אף אחד מאבירי השאול לא נע יותר.

הגיבורים מחפשים ברחבי המאחז, ומוצאים את ארכיון המסמכים שבו יש גם דלת סודית שמוביל לארכיון נסתר ובו הם מוצאים שני פריטים: קורות הלחימה מול עורבי הכסף של קינטרגו, ורשימת אסירים מיוחדת שנשמרת על-ידי "השומר הראשון" בצינוק, כשאחד השמות שמופיעים שם זה Jackdaw – השם של האלפית שהייתה אחד מעורבי הכסף הראשונים, ושהקבר שלה היה ריק. לפני הם שיורדים לצינוק, הם ממשיכים לחקור, אך למעט מגורי שומרים ומקדש של אשמדאי, אין דברים מעניינים נוספים. בזמן שהם חוקרים את המצודה, הם שומעים שוב את הפעמונים מצלצלים, הפעם תשעה צלצולים רמים.

הם יורדים במדרגות לצינוק, שמכילי תאי מאסר מרובים, חלקם נטושים ובחלק מהתאים יש שלדים. הם ממשיכים לחקור את הצינוק, שנראה נטוש לגמרי, עד שהם מגיעים לחדר גדול יחסית שפעם שימש את שומרי הצינוק – ובו ניצבת בפניהם אל-מת אימתנית, ליץ' משוריינת שסגנון העיצוב שלו מעיד על כך שהיא בת עשרות שנים, מהימים שבהם צ'ליאקס כבשה את קינטרגו. היא פונה לדמויות בקול נמוך ושואלת אותם למעשיהם, ג'ין אומרת ש Jackdaw שלחה אותם כדי להביא את האסירים. הליץ' זועמת למשמע שמה של Jackdaw ופונה לעבר הדמויות כשמבטה מקפיא.

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 12 ינואר 2020, 20:58

פגישה שלושים ושש
הגיבורים מחליטים להתקדם לעבר צלילי המזמורים, כשג'ין מובילה בראש במנהרה, שמסתיימת בדלת מאבן, אז היא קוראת לווראן שיבוא לעזור. החבורה מעמעמת את האורות, ווראן בודק את הדלת למלכודות ואז דוחף באיטיות את הדלת. בפניו מתגלה היכל גדול שבמרכזו מזבח קטן עם נרות ומעגל כישוף מצויר על הקרקע, כשבמרכזו גופה – ווראן די בטוח שמדובר ב Hag, למרות שהוא לא בטוח שזהו אכן היצור הנתעב. מעל המזבח ניצבת Hag אחרת שמזמרת בקול טקס כלשהו, המזמורים שהם שמעו קודם לכן. בנוסך, יש בחדר נאגה עטופה בריר ירקרק. הנאגה מפנה את ראשה בחדות כשהדלת נפתחת ומריחה את האוויר, אך לא נראה שהיא מזהה את ווראן. הוא חוזר לאחור, ומעדכן את החבורה. הם מחליטים לתקוף, פיטריק מטיל מספר לחשים לחיזוק, ואז מספר שניות לאחר-מכן הם חוזרים לחדר.

ווראן מגיע ראשון, מציץ פנימה ומגלה להפתעתו שהנאגה נעלמה, הוא מעדכן את חבריו, כשברקע המזמורים ממשיכים - החבורה מבינה שהתגלתה, הם מדליקים את האורות מחדש, ג'ין מטילה עליהם האצה ואז הם מסתערים. ג'ין ראשונה ומטילה כדור אש לתוך החדר, שממלא את כולו בלהבה רותחת, כריסטיאן נמצא צעד אחריו, סוגר את הטווח לעבר המכשפה, אך לא מצליח לתקוף אותה. המכשפה לא מאבדת את שלוות הרוח שלה, ותוך כדי שהיא מטיחה קללות בכריסטיאן היא נסוגה לאחור, מנסה להטיל לחש ונכשלת. הנאגה מתגלת בסמוך לכניסה לחדר ומטילה חזיז ברק לעבר כריסטיאן.
ווראן מנסה להתגלגל דרך הנאגה, אך היא מצליחה לתקוף אותה – ומחטיאה. ווראן מהיר מספיק כדי לדקור אותה, בעוד מאחוריו ג'ין מטילה קרניים חורכות. כריסטיאן מתמקד במכשפה, שנסוגה לאחור תחת מטח התקיפות שלו, לא מסוגלת לעשות דבר. הנאגה נעה להגן על המכשפה, מטילה עוד חזיז ברק שחורך קלות את ג'ין ואת פיטריק בעוד כריסטיאן מתקדם לתקוף את הנאגה ומחסל אותה – המכשפה, פצועה ולבדה, משתגרת משם תוך כדי שהיא מבטיחה לנקום בדמויות.

הם חוקרים את ההיכל, ומזהים שמדובר ב Hag מתה שמוטלת על הקרקע. פיטריק חושד לפי הסמלים בחדר שמדובר היה בטקס החיאה שטני כלשהו, אותו הם סיכלו. בצד הצפוני של החדר יש דלת נוספת, שמובילה לחדר תפילה המוקדש למילאני, שבאחד הקירות שלו בית תפילה קטן שלצדו הטמון הייס מוטל על הרצפה, חסר הכרה.
בעודם ניגשים לטפל בהטמון הייס, קבוצת אורקים מתפרצת דרך הדלת, בראשם איזרמול בול חצי האורק, מנהיג כנופיית העין השחורה – שמשרתת את הגבירה לפי הסיפורים שהדמויות שמעו בעבר. איזרמן הוא גם מנהיג כנופיית Slavers שתקף בעבר הרחוק את הכפר של פיטריק, הרג רבים מחבריו ושבה אחרים – פיטריק מנסה לנקום בו מאז. האורקים מקיפים את ג'ין מכל עבר שבתגובה מטיל צורה ערפילית. בסיבוב הבא כריסטיאן מתאושש מההפתעה ומצליח בסדרת התקפות מהירה לחסל את מנהיג האורקים, ומאיים על יתר האורקים מכנופיית העין השחורה –האורקים בורחים מהמקום כשהם רואים את מנהיגם נופל במהירות. פיטריק הורג את איזרמול בול כנקמה על הטבח בחבריו הכפריים.

הם מעירים את הטמון הייס, שמתעורר בהלם ובגמגום, מספר שהמכשפה חטפה אותו בשמו של ברזילאי ביום שלפני הנשף האדום ומאז הוא לא זוכר דבר. הטמון מופתע לשמוע שהגיבורים הרגו את ברזילאי ושואל האם המכשפה ידעה את זה... הדמויות לא בטוחות. הטמון מספר להם בעצב שהוא חשף בפני שחקרו אותו את המיקום של עצמות המזל - בתגובה ווראן שולח עורב כסף להזהיר את המקום מפני המתקפה הקרבה. לפני שהם יוצאים לדרך, הם בודקים במהירות את המתחם למצוא מסמכים חשובים ודברים בעלי ערך, אך מעלים חרס.

כשהם יוצאים מהחנות של הטמון הייס, הוא מבקש מהגיבורים להישאר מאחור ב Devil Nursery – הם מסכימים והוא נשאר מאחור, כממונה על הרובה. הגיבורים ממשיכים להתקדם, כשלאחר רגע הפעמונים של מקדש אשמדאי מצלצלים בקולי-קולות, וסוג של אנרגיה משתחררת באוויר. פיטריק וג'ין מתבוננים מסביב, ומבחינים כיצד קרני השמש השוקעת פוגעים במשהו מבריק שטס בשמיים, לכיוון של קינטרגו העתיקה.
החבורה רצה במהירות לכיוון עצמות המזל, שם הם רואים שהמבנה הפך לחורבות, כולו מצולק וחרוך מסימני של פגיעות ברק. בעודם מתקדמים בזהירות, הם שומעים לחישות מבין הצללים - הוקום קורא להם, ומספר שהם קיבלו את עורב הכסף ואת המסר שהוא שלח, ורובם הצליחו להיחלץ לפני התקיפה של הדרקון.

עורבי הכסף מתכנסים מחדש במכרות המלח, שם אוקטיביו מעדכן אותם על המתרחש בעיר – הספינה של קפטן קאסיוס הותקפה בידי אבירי השאול, וכנראה ההוא נהרג. הרובע של הירוקים והאצילים נמצאים בשליטת הדוטארי, בעוד הגבירה דוקור שלחה להם מסר שהיא רוצה לעדכן אותם לבסוף, הם קיבלו הצעה לברית מצ'וקו ומכנופיית הגנבים של הקנקו. החבורה מתייעצת עם אוקטיביו במהירות, והם מחליטים שהמטרה הבאה שלהם צריכה להיות המצודה - המקדש של אשמדאי מוגן מדי – עם זאת הם מותשים, וחייבים לנוח. לפני שהם הולכים לישון, פיטריק מקים לתחיה את מארקל, לשמחתו הרבה של רקסוס, שגם לא נעצב לשמוע שקאסיוס כנראה נהרג בקרב מול אבירי השאול. ווראן וכריסטיאן מחליטים שלפני שהם הולכים לישון, הם הולכים לחפש ניצולים בחורבות עצמות המזל, שם הם מוצאים שלושה שורדים, וגם את גופתו של פורביאן.

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 07 דצמבר 2019, 16:18

פגישה שלושים וחמש
ווראן נמצא מחוץ לפארק אריה, שבקרבת בית האופרה, צופה בטומבוס מארגן את אנשיו למה שנראה כמו פשיטה לקינטרגו הישנה. הוא שולח עורב כסף לפיטריק, כריסטיאן וג'ין ובו המידע על מיליצית צ'ליאקס עם טומבוס שמתארגנת לצאת לעבר קינטרגו הישנה. בזמן שהוא ממתין להם, ווראן מחליט לנסות לסכסך בין הכוהנים לבין אנשי צ'ליאקס. הוא מתחפש לכוהן אשמדאי, עולה על גג של אחד הבתים ומשתמש ברובה הקשת שלו כדי לתקוף את טומבוס – שברגע האחרון שם לב לקליע שעף לעברו ומצליח להדוף אותו. ווראן יורד מהגג במהירות ומשתמש בכובע ההטעייה שלו כדי ליצור לעצמו חזות של אזרח מבוגר, בזמן שטומבוס צועק לאנשיו לצוד את המתנקש. שניים מהם תופסים את ווראן, בתחפושת שלו כאזרח מבוגר. הם מתחקרים אותו לגבי כוהן אשמדאי ו-ווראן מצליח לשטות בהם ומספר להם שהוא ראה את הכוהן חומק בחזרה לעבר מקדש אשמדאי.

ווראן מתחיל לחזור חזרה לעצמות המזל, אך בדרך הוא פוגש את יתר החבורה, שהורו לעורבי הכסף להתכונן להתקפה ולפינוי של עצמות המזל. הם עושים את דרכם לבית האופרה, כשג'ין מתחפשת לילדה. הם מגיעים לפארק אריה ורואים שטומבוס עדיין שם ולצדו כעת נמצא שומר ראש משוריין מכף רגל ועד ראש, ולידם רק מחלקה אחת של בריוני צ'ליאקס – המחלקה השנייה ככל הנראה יצאה במרדף אחרי ה"מתנקש" שתקף את טומבוס – הלא הוא ווראן.

החבורה מתארגנת לתקיפה, כשפיטריק וכריסטיאן נשארים מעט מאחור, מנסים להימנע מקשר עין, ג'ין מתקדמת לעבר הפארק בתחפושת הילדה שלה, בעוד ווראן עולה על השטיח המעופף כדי לתקוף את הדוטארי מהאוויר. הוא מפתיע אותם, ובעודו בתחפושת כוהן אשמדאי הוא פוגע בטומבוס עם רובה הקשת שלו. אנשי המילציה מתארגנים להגנה, כשכל אחד מהם תופס כלי נשק אחר ותוקפים את ווראן עם חניתות, חצים ויתר נשקי טווח. פיטריק קורא לקאידין קאילאן ומטיל עמוד אש שפוגע בחיילים גורם לרבים להישרף. כריסטיאן מנצל את ההמולה כדי להסתער קדימה לעבר טומבוס, בעוד טומבוס ושומר הראש שלו מסתערים לעבר הקרב גם הם. מחלקת החיילים מתקדמת ותוקפת את הגיבורים כשכריסטיאן מנסה לחסום אותם ופיטריק מזמן בעל-ברית מונפש שתוקף את המחלקה. שומר הראש של טומבוס, מזהה שכריסטיאן הוא הלוחם העיקרי בחבורה, מסתער בשאגה לעברו ופוגע בו. ג'ין מטילה האצה לעזור לבעלי בריתה, כשמחלקת המיליצה ממשיכה להילחם, אך השילוב של ההתקפות של כריסטיאן, עם היצור המונפש שתוקף אותם גורמים למוראל שלהם להישבר והם בורחים לכל עבר בצעקות אימה.

הדבר לא מרתיע את טומבוס ואת שומר הראש שלו. טומבוס נע לאגף את פיטריק, כשכריסטיאן מצליח לפגוע בו בהתקפה מזדמנת? טומבוס, תוקף באיגוף את פיטריק ופוצע אותו אנושות. במקביל שומר הראש האימתני ממשיך למקד את ההתקפות שלו בכריסטיאן פוגע בו פעמיים, ורק כחוט השערה מפרידים בינו לבין המוות. ג'ין מנצלת את המצב כדי למצוא פירצה ולהטיל כדור אש ששורף רק את שומר הראש. ווראן ממשיך לעופף באוויר, נמנע מקרב על הקרקע עקב ההתקפות האימתניות של שומר הראש, הוא ממשיך לירות ולפגוע בטומבוס. פיטריק, מוקף בידי האויבים, מחליט לסגת כדי להתרפא, ומשתמש ביכולת השיגור של קאידן כדי לשגר את עצמו ואת כריסטיאן לגג אחד הבתים שסמוכים לפארק. טומבוס ושומר הראש שלו, בטוחים בניצחונם, מסתערים קדימה. ג'ין מטילה כדור אש נוסף שחורץ את גורלו של שומר הראש, שנופל לאדמה בייסורים. טומבוס, מבין לפתע שהוא נשאר לבדו בשדה הקרב, ומחפש דרך להימלט. ווראן, שמנצל את ההזדמנות מצטרף לקרב פנים אל פנים וביחד עם פיטריק הם מכניעים את טומבוס. ווראן ממשיך בתחפושת של כוהן אשמדאי כדי לשטות בצופים בקרב.

לאחר שהם הדפו בהצלחה את המתקפה, הם מתרפאים וחוזרים לעצמות המזל. כשהם מגיעים לשם, הם מוצאים את לוק, אחד הארמיגרים של אוקטיביו שחדר לתוך מסדר אבירי השאול של ה Rack במצודה. הוא חיפש את אוקטיביו אבל שמח לראות אותם. הוא מספר שהמצודה כרגע כמעט ריקה מאבירי שאול – למעט הפרהליקטור ואנשיה שנמצאים שם, יתר אבירי השאול נמצאים בעיר במטרה להשתלט עליה ולהביס את עורבי הכסף. פיטריק מנסה להבין מלוק האם צפוי שאבירי השאול יחזרו בקרוב למצודה, אך אין לו מענה. נראה שמדובר בהזדמנות טובה לתקוף את המצודה.

למרות ההזדמנות הם מחליטים להמתין לאוקטיביו, שחוזר עם בשורות על כך שהוא איתר את הטמון הייס מתחת לחנות הישנה שלו – לפי מה שהוא גישש במקום, נראה שיש במקום עוד מספר יצורים. לאחר התייעצות קצרה הם מחליטים לצאת להציל קודם את הטמון הייס, ולעזוב לכרגע את אבירי השאול.
הם מגיעים לחנות הישנה של הטמון, כשאוקטיביו מראה להם את המעבר שאותו הוא מצא. הם נכנסים לבטן האדמה ומגיעים לפיצול במנהרה. מצד אחד נשמע קולות של מזמור דתי, אותו ווראן מזהה אותו גם כאלמנטים של טקס קסום. פיטריק עוצר ומקשיב שוב למילות הטקס, ומזהה את זה כטקס להחייאה של מכשפה והפיכתה לאל-מת.

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 30 נובמבר 2019, 20:32

פגישה שלושים וארבע
השחר עולה על קינטרגו ומועצת הכסף מתכנסת לראשונה לאחר הבסת ברזילאי. בעת ההכנות שלהם למועצה, הם משוחחים בינם לבין עצמם, מוטרדים בין היתר מכך שהמכשפה איזוני עבדה על שינוי צורה של שטנים לבני-אנוש. הם מתייעצים בינהם על מה חשוב כרגע, ווראן מודאג מאוד מהדרקון שבבירור שכן עד לאחרונה מתחת לבית האופרה, כשכריסטיאן נזכר בסיפור על דרקון בשם ריזוביר שהטיל אימה על העיר לפני מעל למאה שנה... הוא אמנם הובס אז, אבל פיטריק מעלה השערה שאולי הדרקון לא הובס אלא היה כלוא במערה מתחת לבית האופרה.
ווראן מהרהר באפשרות להעמיד פנים שברזילאי עדיין בחיים, אך פיטריק אומר שהדבר ידרוש הרבה משאבים. הם סוקרים את הכוחות שניצבים מולם: המיליציה של האזרחים לא נתפסת כאיום רציני, הדוטארי תלויים במפקדים שלהם, הכנסייה של אשמדאי היא גורם רציני, ויש את אבירי השאול של ה Rack. בזמן שהם מדברים פעמוני השטן מצלצלים בפראיות למשך דקה ואז נודמים שוב, חזק יותר מכרגיל. פיטריק שולח את אחד החיילים לברר מה קורה. באותו זמן מצטרפת אליהם זיאה מ Devil Nursery שמחליפה את הטמון הייס. כריסטיאן משוחח לפני המועצה עם זיאה, שאומרת שעדיין הם לא מצאו את הטמון הייס.

מועצת הכסף נפתחת בפורום מצומצם, ארבעת הגיבורים, ביחד עם אוקטיביו, סטרונה ורקסוס אלו הם חברי המועצה ששרדו את האירועים של הימים הקודמים. הם מזמינים גם את זיאה למועצה. אוקטיביו פותח את דברי המועצה ברגע של דממה לזכר הנופלים בקרב בנשף הדמים. הוא מצהיר שהמעשה הנפשע של הטבח בנשף גרם לכך שבית ת'רון איבד את הלגיטימיות שלו לשלטון בקינטרגו. לאחר מכן הוא פונה לפיטריק ומבקש לשמוע את דעתו ואת המלצתו למועצת הכסף כיצד להמשיך לפעול. פיטריק מתאר שהם זיהו מספר איומים בנשף, הראשי מבינהם הוא ניסיון של ברזילאי ובעלי בריתו לגרום לשטנים ללבוש צורת בני אנוש.

פיטריק ממליץ שהדבר הראשון שהם צריכים להחליט עליו זה האם הם מצהירים שברזילאי מת או שהם שומרים על השקר שברזילאי עדיין בחיים – סטרונה עונה ושואלת איך הם יוכיחו שברזילאי באמת מת. ווראן שוקל שוב את דבריו, ולא בטוח בעצמו שברזילאי הוא באמת ברזילאי. לאחר מחשבה נוספת, הם מחליטים לא למהר להכריז על מותו, וגם לנצל את הזמן בעוד הוא נעדר כדי לשמור על הסדר בעיר – אוקטיביו קוטע אותו ואומר שהעיר הייתה שלווה גם לפני ברזילאי, מה שחשוב הוא מי שולט במוקדי הכוח בעיר. פיטריק מונה את הדוטארי, הכנסייה, ואבירי השאול. האצילים לדעתו לא מהווים כח משמעותי לאחר הפגיעה שלהם בנשף הדמים.
ווראן שואל את אוקטיביו מי לדעתו יכול לתת את הפקודות בעיר אם ברזילאי אינו: אוקטיביו עונה שלדעתו קורינת' גרייואן, הכוהן הראשי של אשמדאי, יכול לפקד על כוחות ת'רון בעיר. בנוסף אליו את גם יש את המפקדות של הדוטארי ושל אבירי השאול. כריסטיאן מבקש מאוקטיביו לברר דרך הארמיגרים שלו היכן שוכנת הנאמנות של אבירי השאול – לקינטרגו או לת'רון. הגיבורים גם מספרים על כך שהם מצאו עדויות שבבית האופרה שכן דרקון עתיק. לדעת ווראן רצוי להכין את העיר ואת תושביה למקרה שהם יצטרכו להלחם מול דרקון. לפי הסימנים במאורה הם חושבים שמדובר בדרקון כחול, ומציעים להכין את עורבי הכסף לקרב כנגד דרקון.
זיאה שואלת האם הם יכולים לסייע באיתורו של הטמון הייס, כריסטיאן שואל האם יש לה חפצים של הטמון, ואולי באמצעות לחש יהיה ניתן לאתר אותו. זיאה עונה בשמחה שיש לה מספר חפצים שלו ואוקטיביו מתנדב לחפש אותו.

המורד שפיטריק שולח לברר בקשר לפעמונים שצלצלו חוזר ומספר על שלוש הכרזות החדשות שניתלו ברחבי קינטרגו בשמו של ברזילאי: ההכרזה ה-11 היא סגירת הגשר מעל נהר היולבוליס, למעשה לחצות את קינטרגו לשתיים. ההכרזה ה-12 היא איסור על עבודה פומבית של אלים למעט אשמדאי. ההכרזה ה-13 היא הכרזה על עורבי הכסף כעל פושעים ורוצחים, שאחראים לטבח בנשף האדום.
במועצה ווראן ופיטריק דנים מי המטרה המועדפת הראשונה – הכנסייה או המצודה. הם נוטים לתקוף ראשית את הכנסייה, מכיוון שהם מקווים שאולי הם יצליחו לשכנע את אבירי השאול שלא להילחם לצד בעלי-הברית של ברזילאי. הם לא מגיעים להחלטה, והישיבה מסתיימת בהחלטה שווראן יסייר בבית האופרה, אוקטיביו יחפש את הטמון הייס, והארמיגרים שלו יבררו לגבי מסדר אבירי השאול והמצודה. במקביל פיטריק נשאר בעצמות המזל כדי להחיות את פורביאן.

ווראן מתגנב לעבר בית האופרה, שם הוא מזהה מספר קבוצות של דוטארי ביחד עם אנשי המיליציה מתארגנים בפארק אריה. הוא מבין מהאזנה לדברים שלהם שהם מתכוננים לצאת לנקמה בעורבי הכסף. הוא מסתקרן לראות מי המפקד של הדוטארי ושל המיליציה במקום – ושם הוא רואה את הפרצוף השנוא של טומבוס רג'יוס.

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 13 ספטמבר 2019, 10:45

פגישה שלושים ושלוש
בעודם עומדים מעל גופתו של ברזילאי, ווראן אומר לחבריו שאם פיטריק יתחזה לברזילאי ויתפוס את מקומו, הם יוכלו לפקד על הדוטארי. פיטריק מציע קודם כל לחקור את עובדי הכת שהיו למעלה, בזמן ששניהם מדברים, כריסטיאן וג'ין חוקרים את הגופה של ברזילאי ואוספים את החפצים הקסומים שעליו. לאחר-מכן, כדי למנוע החייאה שלו, הם שורפים את הגופה עם פחיות שמן ונשקים בוערים. הריח המצחין של בשר שנשרף מתפשט באולם, בזמן שהדוטארי בחוץ לא שמים לב למתרחש ועדיין מתארגנים מחוץ לבית האופרה.

הדמויות עולות לקומה העליונה, כדי לאתר את אנשי הכת ואת רקסוס – אנשי הכת כבר נעלמו, ורק רקסוס נשאר במקום אוחז בידיו את גופתה של מארקל ממרר בבכי ומאשים את הדמויות באסון השני שנפל עליו, אחרי מות הוריו. פיטריק מנסה לנחם אותו ואומר שהאלים יכולים להחזיר את המתים, ומורה לו לקחת את הגופה של מארקל לעצמות המזל. פיטריק גם מספר לו על מותו של ברזילאי, מה שגורם לרקסוס להיעמד בפתאומיות ולחבק את הדמויות, בהתרגשות מהולה בעצב, מודה להם שנקמו את מות הוריו. הוא יוצא מבית האופרה עם גופתה של מארקל, כשפיטריק אומר לו לשמור בסוד את דבר מותו של ברזילא, ולזמן ישיבה של מועצת הכסף כדי לדון בהמשך צעדיהם.
בזמן שפיטריק מדבר, הם ממשיכים לחקור את הקומה העליונה, מוצאים מסתור של ציוד ריפוי בעמדת שמירה. פיטריק משתמש במגילת שיקום מהמסתור כדי לרפא לחלוטין את ווראן מכל המגרעות שלו. כשהחקירה מסתיימת הם יורדים שוב למרתף ונכנסים לכספת, מוצאים שם עוד מסתור של ציוד ריפוי, ואוסף רחב של ספרים שנראה שהגיע ממנזר המדרגות שהיה מתחת לבית הפלאות של הוקום, כולל ספר של לחשים אינסופיים. בנוסף, בשק בפינת החדר הם מוצאים בגדים, שכריסטיאן מזהה כבגדים של ג'ילייה באינלס, את החרב שלה וטבעת הגנה קסומה.

האזור האחרון שנותר להם לחקור הוא דלת הסתרים שג'ין גילתה, עם כלב השאול האימתני. כריסטיאן מסתער לעבר כלב השאול, ומגלה שהוא גדול בהרבה ועוצמתי יותר לעומת כלבי השאול הרגילים. ג'ין מצליחה לפגוע בו בחומצה, אך הדבר כמעט אינו משפיע. פיטריק ו-ווראן מתקרבים לעברו, בעוד כלב השאול מגיב, פותח את פיו ונושף להבה שאופפת את פיטריק ואת כריסטיאן, שורפת אותם. פיטריק נסוג מעט לאחור בעוד ווראן יוצא מטווח הנשיפה. כלב השאול ממשיך לתקוף את כריסטיאן, אוחז בו בפיו ושורף את גופו בשנית. כריסטיאן נלחם בחזרה, מכה בו פעמיים, אך כלב השאול עדיין ניצב על רגליו למרות הנזק הרב שהוא ספג. כלב השאול נושף אש בפעם השלישית, כשכריסטיאן עומד מולו, גופו נשרף והוא נופל ארצה בצרחות. פיטריק קורא לברכתו של קאידן, ומתקדם לתקוף עם הסיף שלו, קוטע את שאגת הנצחון של כלב השאול, שמתרסק ארצה מעל הגופה של כריסטיאן.

הקרב כנגד כלב השאול היה קשה מהצפוי, ובעוד כריסטיאן ופיטריק מתרפאים, ווראן וג'ין ממשיכים לחקור את החדר שבו הוא שהה, שנראה ריק. הם מוצאים עוד מספר דלתות סודיות נוספות במתחם. ג'ין שולחת משרת בלתי-נראה לנסות לפתוח את הדלתות הסודיות, ובאף אחת מהן אין מלכודת. הם מתחילים לחקור ומגלים שדלת סודית אחת מובילה לפארק אריה למעלה, בעוד דלת סודית נוספת מובילה למסדרון ובו מספר חדרים שנראה בבירור שהיה פעם בסיס לפעילות כלשהיא – כנראה של עורבי הכסף שפעם היו בבית האופרה. בשלב הזה כריסטיאן ופיטריק מצטרפים אליהם. הם פותחים דלת סודית נוספת, שהייתה מוסתרת היטב, ומגלים מסדרון שנראה שאיש לא ביקר בו שנים והוא אפוף בערפל. ג'ין נכנסת לערפל ומזהה שזהו לחש מסתור המכשף, שמגן על האיזור מפני לחשי איתור. הערפל מפנה את דרכו למסדרון ובו חמישה סקרופגים, עם לוחיות שמזהות אותן כחמשת עורבי הכסף המקוריים.
הגיבורים חוקרים את הסקרופוגים של עורבי הכסף המקוריים ביראת כבוד – כשהם שמים לב שמשהו מוזר בסקרופוג של Jackdaw, כולל הכיתוב שמעיד שהיא נעלמה לפתע ועקבותיה לא נודעו, והוא גם מרגיש קל יותר בניגוד לאחרים. הזכרונות שלהם מהערפדית שהתפוגגה טריים במוחם, והם מכינים את עצמם לקרב מולה, ולהרוג אותה סופית. אך כשהם פותחים את הסקרופג הם מגלים בפנים רק את חפציה של Jackdaw שעדיין זורחים בקסם. הדמויות מבינות שקברו את החפצים שלה כי היא נעלמה באמת ובתמים. הדמויות מרכינות ראש למייסדים של עורבי הכסף וממשיכים הלאה, כשג'ין ממלמלת שמוזר שאיש לא יודע איפה Jackdaw נעלמה ואולי היא אפילו בחיים.

המסדרון מסתיים בחדר גדול שלפי מראהו ושרידי הריהוט, שימש בעבר כחדר מועצה. באחת הפינות שלו יש מספר תיבות שבתוכן הם מוצאים ציוד רב, גם זהב ואבני-חן, וגם חפצי קסם. באחת התיבות יש גם ערמת מסמכים גדולה, כשג'ין מחטטת בהם , היא מגלה גיליון מוזיקה עם תווים – והכיתוב מעליו הוא שיר הכסף.
לאחר מנוחה ודיון שקט בחדר, הם ממשיכים לחקור את המסדרון האחרון בקומת המרתף שמאחורי מתגלה בית תפילה שהוקדש לחמשת האלים של עורבי הכסף, אך כעת הוא הושחת, ככל הנראה בידי בריזלאי. פיטריק מרגיש בתוכו שעליו לטהר את המקום, והוא מטיל לחש Consecrate אך זה לא מספק. הוא מבין שעליהם לחזור למקדם, ולטהר אותו – באמצעות קסמים חזקים יותר או על-ידי עבודת קודש.

המסדרון ממשיך הלאה עד שהוא מגיע לפיצול, בו הם פונים שמאלה ומגיעים למה שנראה כמו עמדת שמירה קטנה, עם דלת סודית שנפתחת למרתף. במרכז עמדת השמירה, מוצב ארון עץ פשוט, שהם מנחשים שהוא מכיל את הערפדית. הם לוקחים את הארון עמם, סוחבים אותו לאזור של בית התפילה שפיטריק קידש קודם לכן. ביחד הם פותחים את הארון ומשפדים אותה, פיטריק, כריסטיאן וג'ין מנסים לזהות אותה אך ללא הצלחה – ווראן יודע שהערפדים בקינטרגו קשורים רובם ככולם לשגרירות של נידאל, והוא נזכר שאף ראה את אחד מהם מסתובב בנשף. הם משמידים את הגופה של הערפדית, במדורה שהם הרכיבו מארון הקבורה שלה.
הם חוזרים חזרה לפיצול במסדרון, ופונים שמאלה, ומוצאים את עצמם בתוך חלל ענק, שבו יש ערמות זהב על הרצפה, והקירות והתקרה מכוסים בשריטות ענק – שריטות שיכולות להיגרם רק מטפריו של דרקון גדול! הם חוקרים עוד את המקום, ומוצאים מספר סימני החריכה על הקירות – ג'ין מזהה אותם כפגיעה של ברק בקיר מה שמעיד על דרקון כחול או ברונזה. הדמויות חוקרות עוד ולא מצליחות למצוא דרך שבה דרקון בוגר יכול לצאת או להיכנס מהחלל, חידה של ממש. ג'ין בודקת גם באמצעות לחשיה, ולא מזהה עדות לאף קסם שפועל במקום. כריסטיאן נזכר בדרקון כחול מההיסטוריה של קינטרגו, בשם ריזואר, שתקף את קינטרגו לפני שנים ואז עורבי הכסף הביסו אותו. פיטריק זוכר שמועות ברחובות לפני מספר שבועות על יצור גדול שעופף בשעות הליל – אולי זה אותו הדרקון?
עייפים ומותשים, הם עוזבים לבסוף את בית האופרה, כשבחוץ החשכה יורדת, ובפארק אריק יש שתי מחלקות של דוטארי וכחצי תריסר אבירי-שאול. פיטריק משתמש בלחשים כדי להתחפש לברזילאי בעוד ווראן מתחפש לעוזר שלו. שניהם יוצאים החוצה, כשפיטריק מורה לאבירי השאול לאבטח את המקום ולא לאפשר לאיש להיכנס, האבירים מצדיעים לו וממהרים למלא את הפקודה, בעוד יתר הדמויות מתגנבות גם הן וכולם עושים את דרכם חזרה לעצמות המזל.

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 08 ספטמבר 2019, 21:10

די הופתעתי מזה, הייתי בטוח שהם הולכים לסגת ולהיות מובסים. אבל לפעמים אלי הקוביות נמצאים לצד הגיבורים... זה היה קרב מותח בהחלט ובלי הנחות. מה ששיחק למזל שבפעמיים שהערפדית השתלטה על הלוחם העיקרי של החבורה, הכוהן נתן לו הצלה נוספת להתנגד להשפעה - והם הצליחו. כנראה שאם סיבוב בודד הוא היה נתון להשפעה שלי, הם היו מפסידים.

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי rui » 25 אוגוסט 2019, 00:11

נשמע מטורף לגמרי. אני רואה שהם הצליחו להביס אותו בסוף...

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 24 אוגוסט 2019, 19:59

פגישה 32
החבורה נסוגה החוצה, מתארגנת במהרה בכניסה לבית האופרה, שרצפתו שטופה בדם, וזעקות הפצועים נשמעות לכל עבר. מסביב להם, ערב-רב של שורדי הערב הנורא, שנודע מאותו יום בקינטרגו כטבח האדום, בורחים על נפשם מבית האופרה. בחוץ יש מספר דוטארי שמנסים לעזור לאזרחים להמלט, בעוד צעקות הפצועים מבפנים ממשיכות להדהד באוזני הגיבורים.
החבורה מתמקמת מחדש במרחק של כ-20 מטר מחוץ לבית האופרה, בין העצים של פארק אריה. הם מנסים לעזור לאנשים הפצועים ביחד עם הדוטארי, בעוד פיטריק מרכז 30-40 מהפצועים בשטח וקורא לכוחו של קאידן כדי לרפא אותם. בזמן הזה, ג'ין ו-ווראן מסתכלים בחשש לעבר בית האופרה, מפחדים מנקמתו של ברזילאי. הם מזהים מספר דמויות, שנראה שרויות במאבק בקומה העליונה של בית האופרה. הם מתעלמים בשלב זה, עסוקים בריפוי האזרחים, והדמויות נעלמו לאחר רגע.

לאחר שפיטריק מרפא את רוב הפצועים מחוץ למבנה והקהל מתפזר, ג'ין מנצלת את ההזדמנות כדי להכנס לתוך בית האופרה במטרה לחקור את הדמויות שהיא ראתה. היא מתחמקת מהדוטארי ומעופפת מעלה באולם הראשי. ג'ין מבחינה במספר דמויות באחד התאים היוקרתיים, היא מתקרבת ורואה ארבע דמויות אנושיות בגלימות שחורות עם קורי-כסף, המקיפים דמות אחת כורעת ברך,ועוד דמות מוטלת בצללים, קשורה בחבלים. היא לא בטוחה בנוגע למטרתם, ולכן מחליטה להטיל עליהם בלבול.
במקביל, מחוץ לבית האופרה פיטריק עוצר שני עורבי כסף שהוא מזהה, ונותן להם את הגופה של פורביאן, ומורה להם להביא את פורביאן ישירות לעצמות המזל. ואז הוא נכנס מחדש לבית האופרה, מתעלם מהדוטארי, בעוד ווראן על השטיח וכריסטיאן מעופפים כלפי מעלה, נעמדים על המרפסת.

ג'ין מטילה את לחש הבלבול, והדמויות בפנים מסתובבות – שני גברים ושתי נשים, כשאחת הנשים מבולבלת, שולפת פגיון ונועצת אותו בגב של אחד מהאחרים. הגבר הראשון מנסה להטיל אחיזת אדם על ג'ין אבל נכשל, בעוד האישה השנייה נועצת את הפגיון שלה בדמות הכורעת, שצורחת בקול נשי ומתמוטטת. הגבר השני, הפצוע, מטיל פגיון לעבר ג'ין, ופוגע בה. ג'ין צועקת בתגובה לעזרה, משתמשת ב Sending כדי להודיע לחבריה. בזמן הזה, אחת מהנשים מתחילה לגרור את הדמות בצד לעבר הדלת, בעוד שני הגברים חוסמים את דרכה של ג'ין.
לאחר שהאישה יוצאת מהתא, גם שני הגברים נסוגים לעבר הדלת, כשהאישה המבולבלת ניצבת לבדה בתא. ג'ין מטילה מחושים שחורים על היציאה, חוסמת את דרכם של הגברים. בחוץ ווראן וכריסטיאן ניצבים מול האישה לבדה, מאיימים עליה והיא אכן מפחדת לחייה – היא ממלמלת לחש ונעלמת מהעין. שני הגברים לכודים בתוך הזרועות השחורות, מנסים להטיל פגיונות אך ללא הצלחה.

פיטריק מתקדם לתוך ההיכל הגדול של בית האופרה, ושם בין הגופות והפצועים, הוא רואה אישה כחושה וחיוורת, מסתובבת ביניהם, והורגת בהם. האישה רואה את פיטריק והוא רואה שעיניה נוצצות ברעב על-אנושי, בעודה מזנקת בכח אדיר, חובטת בגופו של פיטריק והודפת אותו לאחור – רק בעזרת ברכתו של קאידן הוא מצליח לשמור על כוחו מפני ההשפעה המשחיתה שלה כשהיא מנסה לשאוב את כח החיים שלו. בתגובה פיטריק מזהה אותה כערפדית, וקורא לעזרת חבריו.
למעלה ווראן חושף את פרצופו של השבוי שעל הרצפה, ומזהה שזהו רקסוס, הוא משקה אותה בשיקוי ריפוי ואז עיניו נפקחות והוא זועק בקול רם "מארקל!". ג'ין, שמרחפת מעל האולם, שומעת את צעקתו של פיטריק ומנמיכה מטה, תוקפת את הערפדית עם קרן בוערת.
כריסטיאן נכנס לתוך החדר, ונעמד ליד פיטריק כדי להגן עליו – אבל אז הוא רואה את האשה הזקנה והוא לא מבין מדוע פיטריק מפחד ממנה ותוקף אותה, בעוד נשמתו נכבלת על-ידה והיא אומרת לו להגן עליה, ולתקוף את פיטריק. אך הערפדית לא נלחמת לבדה, כשבאותו הרגע ברזילאי מופיע באוויר ותוקף עם האלה הבוערת שלו את פיטריק, מכה בו פעמיים. ווראן מצטרף לקרב ומאגף את ברזילאי. פיטריק קורא לכוחו של קאידן כדי לשחרר את כריסטיאן מהשליטה של הערפדית ומצליח. כריסטיאן מנצל את ההזדמנות כדי לתקוף פעמיים את ברזילאי עם הפושרד שלו.

בתגובה ברזילאי נוהם ואז מזנק לאוויר בעודו נעלם ואז מופיע מחדש ליד ג'ין, ומכה בה באלה הבוערת שלו. הערפדית מביטה הפעם ב-ווראן אך הוא רואה את דמותה האמיתית – ולא נכנע לפיתוי של הערפדית. פיטריק קורא לברכתו של קאידן כשג'ין נמלטת משדה הקרב, בעוד כריסטיאן מסתער לעבר ברזילאי עם לחש המעוף ופוגע בו. הערפדית מנצלת את הפתח שנוצר, ומסתערת לעבר ווראן וחובטת בו, והוא מרגיש שהוא הופך שוב לחלש, בעוד דמו בוגד בו, אך הוא עומד בכוחותיו האחרונים. ברזילאי נעלם שוב, והפעם מופיע ליד פיטריק ותוקף אותו, כמעט מעלף אותו. ג'ין חוזרת לקרב, ומנסה לשרוף את הערפדית ללא הצלחה, בעוד ווראן מאגף את ברזילאי, מצליח לדקור אותו מאחור בהצלחה, וגורם לו לדימום, בעוד כריסטיאן משלים את המתקפה של ווראן בהסתערות ישירה, נועץ את הפושרד שלו בגופו של ברזילאי ושובר את צווארו באבחה חדה. ראשו של ברזיאלי נשאר מנותק ליד גופו, בעוד כריסטיאן שואג בזעם.

אך הערפדית לא מוותרת על הקרב, בעודה מקסימה את כריסטיאן בשנית. ג'ין מצליחה לפגוע בה עם הקרן החורכת בעוד פיטריק שרואה כיצד הערפדית מקסימה את כריסטיאן ושוב קורא פעםנוספת לכוחו של קאידן כדי לבטל את הכישוף. כעת כל החבורה מקיפה את הערפדית וביחד הם מצליחים להביס אותה, כשהמכה האחרונה של כריסטיאן עוברת דרך גופה של הערפדית, שמתפוגג לערפל.

מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר

על ידי The oldman » 24 אוגוסט 2019, 19:41

פגישה שלושים ואחד
החבורה ממשיכה להתארגן ב"עולם התחתון" כדי להתאושש מהקרב כנגד שטן העצמות ולטפל בווראן שהורעל. פיטריק מזהה את הרעל שמשפיע עליו ושגזל את כל כוחותיו ונותן לו שיקוי-נגד, אך מצבו עד כדי כך נורא שהשיקוי לא עוזר לו. בזמן שהם מתרפאים הצרחות והצעקות שמגיעות מבית האופרה ממשיכות – הן נשמעות כמו טבח של ממש. לפני שהן עולות למעלה, החבורה ממשיכה לחקור את המרתף, כשג'ין מזמנת משרת בלתי-נראה, שפותח את המעבר הסודי שהם גילו בספרייה. המעבר מוביל למסדרון.
בינתיים ווראן שותה שיקוי שיקום כדי להתאושש מהשפעות הרעל בעוד פיטריק מטיל עליו לחש. ווראן מרגיש סופסוף חזק מספיק כדי להתרומם מהרצפה ולאחוז בחרבו, אם כי הוא עדיין לא מצליח להניף אותה. באותו הזמן ג'ין חוקרת את המסדרון ומגלה שבחדר בהמשך יש כלב שאול גדול יותר מהרגיל ששומר עליו, היא מצליחה להסתתר בצללים ולהתחמק ממבטו בעוד היא נסוגה ומצטרפת ליתר החבורה.

הם מתלבטים כיצד להמשיך, כשהזעקות לעזרה נשמעות, אך הם עדיין פצועים מדי וממשיכים להתרפא ועוד שיקוי שיקום סופסוף מחזיר את ווראן לכשירות מלאה. הם חוזרים לעולם התחתון, שם מספר גופות מוטלות בקרבת במת התזמורת, כנראה נפלו מהאולם ועוד כשני תריסר אנשים פצועים ובריאים מחפשים מסתור בעולם התחתון. החבורה מנסה להבין מהם מה קורה, והפצועים מתארים כיצד חבורה של עורבי כסף תקפה בפראיות את נשף האודם, וחסמו את הדלת הראשית שיוצאת מבית האופרה – החבורה מגיבה ואומרת שמדובר במתחזרים ושעורבי הכסף לא יפגעו לעולם בתושבי קינטרגו.

כריסטיאן עולה ראשון למעלה ורואה לפניו את הטבח באולם האופרה, גופות של הרוגים מוטלות בכל עבר ועוד מספר רב של פצועים. שלושה לוחמים מחופשים לעורבי כסף במרכז האולם, מכים בעוברי אורח ולידם מספר קוקטריסים. מי שמגן על האזרחים הם חצי תריסר דוטארי, אך ללא הצלחה מרובה. כריסטיאן מצטרף לקרב ויתר החבורה עולה גם היא למעלה. פיטריק מתבונן בלוחמים ומבחין לפי סגנון התנועה שלהם שהם לא נראים אנושיים ממש, סוג של חיקוי למעשה. ג'ין מטילה הפגת קסם על אחד מהם... ואז הוא מתגלה בדמותו האמיתית כשטן מזוקן. כריסטיאן פוצע מהם אחד מהם בעוד האחיות פושי מצליחות לחסל אותו. אך בתגובה אחד מהשטנים המזוקנים מחסל את האחיות פושי בעוד השני מעסיק את כריסטיאן. באותו הזמן שניים מהקוקטריסים תוקפים את ג'ין ואת פיטריק, אחד מהם פוגע בפיטריק ומחלישי אותו – אך פיטריק קורא ללהבה שמיימית שפוגעת בקוקטריסים ושורפת אותם. בזמן הקרב, ווראן שומע לפתע את קולו של ברזיאלי מהחדר האחורי, מאחורי הפרגוד של בית האופרה.

ווראן פותח את הפרגוד, ורואה את ברזיאלי ביחד עם שומר המתכת שלו, כשפורביאן ואנשיו עסוקים בלתקוף אותם – אך ידם על התחתונה, בעוד שניים מאנשיו של פורביאן מוטלים על הרצפה מדממים, ושומר המתכת הודף אותם לאחור. לא נראה שההתקפה של פורביאן תצליח, ו-ווראן זורק מטה עשן כדי ליצור הסחה ואומר לפורביאן ולאנשיו שנותרו לסגת לאחור. ג'ין מצטרפת אליהם מאחורי הפרגוד, ומטילה את המחושים השחורים שלה,
רגע לאחר שווראן וג'ין עוברים את הפרגוד ברזילאי מזמן קיר קרח שחוצץ בין חברי החבורה, כך ש-ווראן וג'ין ניצבים לבד מולו ומול השומרת האימתנית – במבט מקרוב, היא נראית כמו בת-אנוש שעברה ניסויים אכזריים.
באותו הזמן באולם הראשי, עוד שני שטנים מזוקנים מחופשים לעורבי כסף מצטרפים לקרב כשאחד מהם לוכד את פיטריק בפינה. כריסטיאן רץ לעזור לפיטריק, אך פיטריק מחסל את אחד השטנים עם הנשק הקדוש שלו. שניהם מצליחים להדוף את השטנים המזוקנים, בעזרתם של הדוטארי שנותרו בחיים.

ג'ין ו-ווראן מתקשים יותר בקרב כנגד ברזילאי ושומרת הראש שלו, כש בינתיים בצד השני של פרגוד הקרח, ברזילאי מופיע לפתע לצדה של ג'ין ותוקף אותה, פוצע אותם לפני שהיא נסוגה לאחר ופורביאן תוקף את ברזילאי בחמת זעם מסיח את דעתו. ג'ין מנצלת את ההפוגה כדי להטיל מחושים שחורים, שמצליחים ללכוד את שומרת הראש ולבודד את ברזילאי, שדולק בעקבותיו של פורביאן ואנשיו שנמלטו במדרגות למעלה. ווראן תוקף את שומרת הראש אך לא מצליח להתגבר עליה לבדו.
כריסטיאן ופיטריק מותקף בידי עוד עורב כסף, הפעם בדמות אישה, שהיא חזקה יותר מאשר הקודמים, ומטילה עליהם לחשי טומאה שפוגעים בהם. אך גם היא לא עומדת בהתקפות המשולבות של שניהם, ונראה שידם על העליונה.

בקומה שמעל אולם ההתארגנות, ברזילאי תוקף באכזריות את אנשיו של פורביאן ואת פורביאן עצמו, מצליח לחסל את ארבעתם, בעוד שבקומה למטה שומרת הראש תוקפת את ג'ין ואת פיטריק שבורחים מההתקפות שלה, כשהיא מוכיחה את עצמה כעוצמתית במיוחד. ווראן עולה על השטיח המעופף שלו בעוד ג'ין מעופפת באוויר לידו. הם עולים לקומה העליונה, כשווראן חוטף את גופתו של פורביאן ונסוג משם – קיר הקרח הוא בגובה של כשלוש מטר כך שהם מעופפים מעליו. הם מצטרפים בחזרה לכריסטיאן ופיטריק, וביחד מחסלים את השטנית האחרונה, שמתגלת כארינאה. כל החבורה מאוחדת שוב, פצועים ועייפים, אך בניגוד לפורביאן והאחיות פושי – בחיים.
הם מתארגנים מחדש, אך רגע קט לאחר מכן שומרת הראש מופיעה לידם, משתגרת בדלת מימדית, כשפיטריק וכריסטיאן נדהמים לגלות שמדובר בנוקס! באותו הזמן ברזילאי מעופף מעל קיר הקרח, ואז מטיל לחש עוגן מימדי על ג'ין כדי למנוע מהם לברוח. הדמויות מתאוששות מהמתקפה הראשונית, ובשילוב של הקסמים של ג'ין, והתקפות יתר החבורה הם מצליחים לבודד את נוקס ולהרוג אותה – שוב! ברזילאי, שרואה שבת-הברית שלו חוסלה, מחליט שזה הזמן שלו לסגת לאחור והוא נעלם מהמקום בלחש שיגור משלו.

חזרה למעלה