דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

מניאטורות בהדפסת תלת מימד מבית Weta

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: מניאטורות בהדפסת תלת מימד מבית Weta

מניאטורות בהדפסת תלת מימד מבית Weta

על ידי פלאפי » 20 ספטמבר 2018, 20:59

נראה לי שלא כתבתי בפורום הזה אף פעם!

אז זה לא שהתחלתי להיות איש מניאטורות, אבל כן נתקלתי בסרטון מאוד מעניין של Tested שבו מציגים את אחד הפסלים שעובדים באולפני Weta. למי שלא מכיר, זה אחד מאולפני האפקטים הכי גדולים בעולם (והוא מניו זילנד!), שבין השאר עשה את האפקטים לשר הטבעות.
אז הפסל המדובר החליט בזמנו הפנוי לעצב תוואי שטח ומבנים מניאטוריים שאפשר להשתמש בהם במשחקי תפקידים. מה שיפה זה שא', הם מודולריים מאוד אך גם פשוטים להרכבה, וב' הוא סרק אותם ועשה מהם קבצי תלת מימד שאפשר להדפיס במדפסת תלת מימד ביתית. זה נשמע לי די מגניב, ושילוב של weta, משחקי תפקידים, וadam savage זה בכלל מגניב.

חזרה למעלה