ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

עדכון 16.2.19 במלסטרה: מפלי דרארון ו"אחי האבן"

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: עדכון 16.2.19 במלסטרה: מפלי דרארון ו"אחי האבן"

עדכון 16.2.19 במלסטרה: מפלי דרארון ו"אחי האבן"

על ידי Envinyatar » 24 פברואר 2019, 10:16

תודה על התגובה. שמח שאהבת :-)

עדכון 16.2.19 במלסטרה: מפלי דרארון ו"אחי האבן"

על ידי פלדריק » 22 פברואר 2019, 20:33

אני מסכים עם הלדין שהערך הזה מתעלה גם על קודמו, זה נראה אזור מעניין מאוד להתחיל בו ולהסתבך בפוליטיקות הקטנוניות של המקומיים

עדכון 16.2.19 במלסטרה: מפלי דרארון ו"אחי האבן"

על ידי Envinyatar » 22 פברואר 2019, 08:09

האחים קור אותמ'ל אכן יכולים להיות סיוט,
ובעיקר לייצר סיכונים שמעל ומעבר למוח האפונה היהיר שלהם (ע"ע החיות שהם מנסים לאסוף בלי להבין את הסיכון שבהן).

ולא, לא חשבתי על פטריות כאשר כתבתי את השם 'כף השועל'.

תודה על התגובה :-)

עדכון 16.2.19 במלסטרה: מפלי דרארון ו"אחי האבן"

על ידי הלדין » 16 פברואר 2019, 23:58

לפחות, לעניות דעתי, הערך הזה קצת יותר מוצלח מקודמו. די אהבתי את כל סיפור הרקע מאחורי אזור נידח זה לכאורה. האחים לבית קור אומת'ל נשמעים באמת כמו חומר טוב לסיוטים לכל מי שיעמוד בראשות בית קור אומת'ל והוא במקרה לא אחד מהם.

פוראן קצת נשמעת כמו נני אוג מטרי פראטצ'ט (למרות שאצלה אלה כלותיה ולא בנותיה שעובדות בפרך.) לגבי אנשי הפטריה, האם ההשראה, לפחות בתת-מודע, באה משם הקלאן הזה? "כף השועל" די מזכיר את "אש השועל", פטריה פולטת אור שמזוהה עם הפיות.

גוראזאג נשמע כמו בוס (כן, טיפוס קשה ודוחה אבל עם קורות חיים מרשימות). קראתי את הערך שוב והבנתי שקלאן 'הקשת השחורה' הוא פשוט גרסה ברברית יותר של חצר הגראניט. אני חושב שהרפתקנים מאחוזות הציד יזהו שם כמה דברים מוכרים אחרי כמה ימים...

עדכון 16.2.19 במלסטרה: מפלי דרארון ו"אחי האבן"

על ידי Envinyatar » 16 פברואר 2019, 18:50

ככה קראו לזה כאן, הלילה של הצרחות. כולם ב'קשת השחורה' שמעו אותה בוכה, מתחננת על עצמה, על הילדים שלה. אבל גורזאג הזקן, הוא כבר החליט. אפילו על הקטנים לא ריחם. כולם שמעו את החבטות, ואיך הצרחות והבכי הלכו ונחלשו כשהירח עלה גבוה מעל האחים השחורים; שמעו, ועשו את עצמם כאילו זה לא יותר מצרצרים בשיחים. גם אני".
"זה מבעית!" הזר העווה את פניו, עיניו סוקרות את האבנים האדירות שהסתמנו בין צעיפי הערפל, גבוה מעל המצוקים ורעם המים הנופלים. "איך יכולתם-"
"ככה זה אצלנו. אף אחד לא ידבר על גורזאג, אם הוא יודע מה טוב בשבילו. אבל הדם... הדם נספג עמוק, עמוק באבני הגבעות. והגבעות לא שוכחות".
----------------------------------------------
מצפון לבקעת קיירן, נישאת ארץ קדמונית של סלעים מוכי רוח ומפלים שוצפים, מנהגים עתיקים ושנאות בנות דורות על דורות. הציידים שחיים בין המדרונות, נראים כאילו השתנו מעט מאד בכל מאות השנים בהם שלטה האימפריה בבקעת קיירן.
אבל כעת, שני אצילים יהירים התנחלו באיזור והפרו את האיזון (כי מי בכלל צריך להתחשב בשבטים עילגים ועוטי פרוות?) ומעשה נורא מלפני שני עשורים רודף את שוכני הגבעות, ולצידו הבטחה שקטה, אבל נוקשה כאבן לנקמה.
וכאשר תככים של בעלי אדמות ומנהגים נוקשים בני מאות על מאות שנים מתנגשים, נראה שדם רב עומד להשפך; בקרוב.

במילים אחרות - העליתי לרשת את התת-איזור השני ב"חוברת למתחיל" של בקעת קיירן, וכל מי שרוצה מוזמן לקרוא, להתרשם, ואפילו לחשוב היכן הדמות שלו היתה עומדת, אם היתה נקלעת לתסבוכת כזו :-)

חזרה למעלה