הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

עדכון סוף שנה בקלדאריה - פרקים 1 ו-2 בקמפיין 'הטבעות הקרות של גרינפילדס'

שלח תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :wink: :idea: :mrgreen: :flame: :bones: :orccooldark: :orcteeth: :orc: :orc?: :orcidea: :orcwink: :orcshock: :gah: :devil: :clap: :dragon: :cthulhu: :bang: :coffee: :fire: :beer: :pirate:
צפה בסמיילים נוספים

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

צפיה מקדימה של הנושא
   

הרחב תצוגה צפיה מקדימה של הנושא: עדכון סוף שנה בקלדאריה - פרקים 1 ו-2 בקמפיין 'הטבעות הקרות של גרינפילדס'

עדכון סוף שנה בקלדאריה - פרקים 1 ו-2 בקמפיין 'הטבעות הקרות של גרינפילדס'

על ידי Envinyatar » 02 ינואר 2019, 19:40

להלקליריה לא חסרות בדיחות ארסיות על אורגי ערפל והאלמנטים האקסנצטריים בתרבות שלהם...
(ויהיו עוד בתקציר פרק שלישי, כאשר יפורסם).

עדכון סוף שנה בקלדאריה - פרקים 1 ו-2 בקמפיין 'הטבעות הקרות של גרינפילדס'

על ידי הלדין » 02 ינואר 2019, 15:30

תודה על התגובה. אם לומר את האמת, אני חשבתי שהוביטים ששולטים באנשים הגדולים הוא בעל אלמנט סאטירי. זה לא בא להעליב או משהו בסגנון הזה. ועוד משהו ששעשע אותי: הדרך בה הלקליריה מסבירה את הידע שלה בקזדול כאילו למדה את זה מספר שאורגי הערפל כתבו בהסתמך על הערה בספר האדום. זה הזכיר לי את כל הסיפור עם החז"ל שהיו מערימים הררים של מילים על פסקה אחת אומללה בכתובים.

העניין עם הורבנה הזכיר לי נשכחות מהימים שצפיתי ב-"יומני הערפד" למרות שהכוונה אצלך הוא לעשב התיבול, לא לעשב המרפא.

עדכון סוף שנה בקלדאריה - פרקים 1 ו-2 בקמפיין 'הטבעות הקרות של גרינפילדס'

על ידי Envinyatar » 01 ינואר 2019, 20:10

טוב, טומרוז לא היה הכי מבריק עם חיקוי הטרול שלו - אבל להגנתו יאמר שהיה מיואש, לחוץ ואובד עצות.
האנשים הגדולים הם אמנם - גדולים - אבל הם מרוסקים ורובם לא מאומנים, אין להם הנהגה ומה שהיה להם די חוסל - כאשר ההוביטים - או לפחות חלק מהכוחות של דולגו בלאקפוט, הם לוחמים טובים בהרבה, בעלי פיקוד עליון מיומן (ואכזרי). בהמשך אולי יחשפו עוד מהשיטות שבהם בלאקפוט השתמש כדי להכריע את בני העם הגדול.
עד כמה זה יהיה חכם בעתיד או יחזור להוביטים כמו בומרנג בשלב כזה או אחר - עוד נראה.

כפי שרמזתי בתקציר - בד"כ הלטאות האלו יוצאות בשלב מאוחר יותר בשנה, קרוב יותר לשיא החורף, והן לא נועזות וחצופות כל-כך. מנגד, לואיזה היא לא סתם הוביטית - היא נוקשה ומיומנת בחרב. מה גם שאמא שלה, כך או כך, פעלה מתוך פרץ רגשות לא לגמרי הגיוני, כך שיתכן שממילא לא חשבה על לטאות דווקא במסע שאמור היה להיות קצר וחסר סיכונים.

עדכון סוף שנה בקלדאריה - פרקים 1 ו-2 בקמפיין 'הטבעות הקרות של גרינפילדס'

על ידי הלדין » 01 ינואר 2019, 19:45

עדכון טוב. הרגשתי במהלך הקריאה שהיה פה שילוב של קומדיית מצבים ופנטסיה גבוהה בעיקר עם הדמות של הלקליריה אבל לא רק שם. ההוביטים בהחלט לא יוצאים טוב מהתיאורים שם. הגמדים הרועדים בהחלט תוספת מעניינת. הפגישה בין טומרוז ללואיסה טובה - זה מתיישב עם הטון הקומי של הקמפיין אף על פי שזה מציג את טומרוז כאידיוט (טרולים מהוגנים לא מסתובבים בחוץ בשעות היום.)
גם הרעיון שהאנשים הגדולים נשלטים על ידי האנשים הקטנים נשמע קצת מגוחך כשמתארים את זה.

למרות שנפוץ ומקובל בחברתנו, עד כמה זה בדיוק מקובל בחברה הזו שאישה תחיה בגפה? אתה מדבר על תקופה בה לטאות תוקפות הוביטים לאור היום כלומר הן איבדו כל טיפה של פחד מפני ההוביטים למרות שאמה של לואיסה שולחת אותה בלי לחשוב פעמיים ובלי ליווי.

עדכון סוף שנה בקלדאריה - חלק א': פרק ראשון בקמפיין 'הטבעות הקרות של גרינפילדס'

על ידי Envinyatar » 31 דצמבר 2018, 10:50

וכעת גם הפרק השני עלה לאתר:

שם הפרק: "פת ערבית עם לימוניות"
האלמנה ורבאנה באקסטון לא היתה מאושרת מהאורחים הלא קרואים שהזדמנו לארוחת ערב במחפורת שלה (כלומר של אביה הזקן קות'ו, אבל אף אחד לא מייחס חשיבות רבה לרטינות שלו); במיוחד לא מאורגת הערפל הבלתי מוזמנת בהחלט, שדרישתה הלא הגיונית כי ישלמו לה את שכר עבודתה עשוי להרגיז את האורח המיוחד עבורו הכינה סעודת מלכים - סרג'נט בלקבריק, הוביט צעיר, מבטיח ובעיקר רווק, מהמשמר המגונדר של הנפה הצפונית.
מכאן, מתחילים ארועים להתגלגל, כל אחד מוזר יותר ומהוגן פחות מקודמו: ארוחת ערב בה נוהגת ורבאנה באורחיה באורח 'לימוני' במיוחד; סיפור הזוי של הוביט זקן, שמתעקש כי ראה רוכבת אפלה שהתנהגה באורח דומה מאד לפרשים השחורים הזכורים לרע מהספר האדום; ומפה מוזרה, שנרכשה בהימורים בחדר הקצינים, ומוליכה בדרך עקיפין אל מפלס אפל ומסוכן מתחת למכרה נטוש העומד בסמוך.
ומעבר לכל האפלה, המסתורין, והיצורים צמאי הדם שמסתתרים במעמקים, הרי שהוביט חכם אמר פעם 'לעולם אינך יודע צרה מהי, עד שהיא מכה בך בפתח ביתך'... ויתכן, כי לואיזה וידידיה יגלו תזכורת כואבת לנכונות האמרה הזו...

http://members.pundak.co.il/world/kelda ... chap2.html

עדכון סוף שנה בקלדאריה - פרקים 1 ו-2 בקמפיין 'הטבעות הקרות של גרינפילדס'

על ידי Envinyatar » 30 דצמבר 2018, 20:47

לרגל סוף שנת 2018, שהיתה למרבה הצער מעטת עדכונים, אני מעלה עדכון כפול של שני פרקים במיני-קמפיין 'הטבעות הקרות של גרינפילדס' - שהוא קמפיין שמתרחש במקביל ל"דמדומי המערב", בצפון הקפוא של הפלך ובקעת אות'בארטון.

היום עולה פרק ראשון: "ניבים בשלג".

http://members.pundak.co.il/world/kelda ... chap1.html

הפרק השני - כנראה מחר.

רקע לקמפיין:

http://members.pundak.co.il/world/kelda ... index.html

תהנו :-)

חזרה למעלה