• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות

ההודעות האחרונות של The Traveler

 1. The Traveler

  כבשן הכפור-עץ משחק [3/4][מו"ד 5]

  "השאלה האמיתית, קסרהוקסן, היא מה אנחנו מחפשים." רנה אומרת. "אדריק חש באל-מתים - יכול להיות שהם יקרבו אותנו לתשובות שאנחנו מחפשים."
 2. The Traveler

  כבשן הכפור-עץ משחק [3/4][מו"ד 5]

  "אנחנו בדרך לשם." רנה קוראת חזרה, ומתחילה להוביל את האחרים במעלה המדרגות. כאשר הם מגיעים לשם, רנה מעיפה כמה מבטים בחדר ואז ניגשת לשולחן, מתחילה לעלעל בספרים ובדפים ולראות אם היא מוצאת משהו מעניין. META חקירה (+Guidance): 13
 3. The Traveler

  כבשן הכפור-עץ משחק [3/4][מו"ד 5]

  "אני אשאר על הקרקע, תודה - אני בספק שאצליח להשתחל שם עם השריון שלי." רנה אומרת וגם מעיפה מבט באחיה שבוודאי להוט לנסות להתקע בארובה. "אך תני לי לעזור בכל מקרה." והיא מתמקדת בברכה שנתנה למארה מקודם כך שהטיפוס שלה יעשה יותר קל. META מטילה מחדש Guidance על מארה.
 4. The Traveler

  המצוד - עץ משחק (מו"ד 5, 3/3)

  לאנה לוקחת רגע להביט באינוש בבלבול, ואז מושכת בכתפיה. "קדימה!" היא קוראת לקוף ורצה לעזור לאחרים. אם עוד נשארה אש, היא שולפת את המניפה שפרולו נתן לה ופותחת אותה, וגל של רוח מכה באש כמו נשיפה של ענק המנסה לכבות נר.
 5. The Traveler

  כבשן הכפור-עץ משחק [3/4][מו"ד 5]

  רנה מהנהנת קלות עם עיניה לאחיה בלי שאף אחד יראה. "זאת נראית הדרך היחידה להתקדם כרגע. אבל אנחנו חייבים לנקוט בכל אמצעי הזהירות, להתקדם קדימה "על עיוור" זה רעיון נוראי. אם למישהו יש דרך לחזק או להגן עלינו, זהו הזמן המתאים." היא אומרת ואז מטילה ברכה קטנה על מארה, למרות הכעס עליה, שתעזור לה בהמשך...
 6. The Traveler

  המצוד - עץ משחק (מו"ד 5, 3/3)

  "אני נאלצת לא להסכים - לא נראה שהפיצוצים הללו הולכים לחדול בקרוב." לאנה מצביעה בחרדה על העיר. "אנחנו חייבים לעזור שם, חיי אדם חשובים יותר מחרב מסכנה, עם כל הכבוד!"
 7. The Traveler

  המצוד - עץ משחק (מו"ד 5, 3/3)

  "ולחיי הגלים שהשארנו לסוחרי העבדים הללו לאכול!" לאנה מחייכת ומרימה את הספל שלה.
 8. The Traveler

  כבשן הכפור-עץ משחק [3/4][מו"ד 5]

  "מעניין מי היו האנשים שהשתלטו על הואת'..." רנה מהרהרת, "אולי משלחת מחקר כלשהי? אני תוהה אם האל-מתים שבחוץ הם השאריות של אותם אנשים..." היא מאירה על הספר ושאר החפצים שמארה מצאה, מנסה לראות אם משהו מוכר לה.
 9. The Traveler

  המצוד - עץ משחק (מו"ד 5, 3/3)

  לאנה מקשיבה לצעקה של רומאלוס, תופסת את נשימתה ומפסיקה את התמרונים שלה, מנסה לייצב את הלורליי למסלול ישיר כך שבו זמנית היא תצליח לתפוס כמה שיותר מרחק מספינת האויב. META כלי נווט: 20 טבעי+3=23
Top Bottom