• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נפתחה הגשת המשחקים בדרקוניקון 2022

הגשת המשחקים בדרקוניקון 2022 נפתחה! זה הזמן להריץ את המשחקים האהובים עליכם וגם אלו שתמיד רציתם לנסות.
אז בין אם זה משחקי תפקידים, לארפים, משחקי לוח ועוד, דרקוניקון מחכה לכם.ן ב 25-26/8
🐉

כמו בכל שנה, גם השנה יש לנו שלל פרויקטים בהם תוכלו להשתתף, כך שלא צריך להביא הרפתקה משלכם - כולל ההשקה הרשמית של פאת'פיינדר בעולמות פראיים בעברית
😍

יש לי שאלה, לגיטמי נניח ליצור הרפתקת הכרות (סגנון מו"ד בסיסי) לאנשים/ילדים שחדשים לגמרי לתחביב ולציין את זה בתאור? כלומר יש דרישה לסגנון כזה בכנס לדעתכם?
בנוסף לתשובה של האיש הזקן – אם אתה מצליח להכניס היכרות כזו במשחק באמת קצר של עד שעה (טעימה ממשחק תפקידים שולחני) אז יש לזה מקום גם באזור של משחקי הלוח הפתוחים בדרקוניקון וגם בפסטיבל אייקון בעמדת "שער כניסה" שהם מארגנים.

הגשתי משחק תחת השם הלא נכון... יש אפשרות לערוך את זה?
(ניסיתי לשלוח מייל אבל הכתובת שמצוינת - [email protected] - לא עובדת)
(שם המשחק הוא ''פלישה!", אבל אמור להיות ''אבודים ביער'')

יש דרך לערוך משחקים מבלי לפנות במייל לצוות משחקים?
אני מנסה לבצע רק שני שינויים קטנים, השם וכמות המשתתפים של משחק אחד, כמות המשתתפים של משחק אחר.

יש דרך לערוך משחקים מבלי לפנות במייל לצוות משחקים?
אני מנסה לבצע רק שני שינויים קטנים, השם וכמות המשתתפים של משחק אחד, כמות המשתתפים של משחק אחר.
רק פנייה לצוות משחקים.

אולי יש גם כנס קריאתו של קת'ולהו במפעלי דגון בעיר התחתית בחיפה?
כנראה כנס משחקי תפקידים של בני המצולות.

הספרים ימכרו בכנס?
אני יודע שאני מחזיק אצבעות לזה.

האם אני יכול להוסיף בתיאור המשחק שלי קישור לטריילר של המשחק?
אתה יכול, אבל
א. האתר יציג רק את הכתובת, ולא את הסרטון.
ב. מניסיוני שחקנים לעתים קרובות נרתעים מקישורים או סתם לא בודקים אותם.

חזרה