• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיפוש שחקנים מצאנו! התחלנו! אדוני הרונות בדיסקורד - משחק תפקידים אפי במיתולוגיה הנורדית

טווח גילאים
אין, רק תהיו רציניים
מיקום בארץ / פלטפורמה
דיסקורד
אני מעוניין להריץ את הרפתקת ההיכרות של ''אדוני הרונות'' לאנשים שמעוניינים גם לחוות את דעתם על השיטה תוך כדי משחק.
השיטה היא שיטה שאני כתבתי, פשוטה להבנה, שבה משחקים סיפורים אפיים במיתולוגיה הנורדית.
כל אחד יוכל לבחור אם ליצור את דמותו או לקבל אותה מוכנה. משחקים בדיסקורד, בצ'אט בלבד, מי שלא רוצה לא יחשוף פרטים אישיים (אני גם לא אחשוף). אין טווח גילאים, אבל שחקנים רציניים.
תקבלו קישור לדיסקורדב בהודעה פרטית ברגע שתכתבו בעץ הזה שאתם משתתפים.
אין צורך להכיר את השיטה עכשיו - היא הרי רק עכשיו פורסמה. תקבלו את החוקים בהודעה פרטית בנוסף לעץ של השיטה אם תשתתפו.
נא לציין בתגובתכם אם זו הפעם הראשונה שאתם משחקים ק20 - זאת על-מנת שאדע באיזו רמה לעשות את המשחק
ד''א: קרבות נעשה על מפת משבצות בגוגל סליידס. כל שחקן יקבל טוקן מגניב להשתמש בו במפה, או אם ירצה יוכל ליצור אותו.

עריכה אחרונה:
לא צריך ידע על המיתולוגיה, צריך לדעת שיש אלים, לא סוגדים להם אלא מפחדים מהם, ויש רונות. אם בא לך לקרוא - ''מיתולוגיה נורדית'' של נייל גאימן או ''מגנס צ'ייס והאלים הנורדים'' של ריק ריורדן. גם תמצתתי כמה סיפורים מהמיתולוגיה בספר לשחקן.

עברית. למה? יותר נוח אנגלית? נראה לי שמאחר ואת/ה כותב/ת בפורום בעברית את/ה מעדיף/פה עברית...
(כותב כך כי אני לא יודע אם את/ה זכר או נקבה...)
דרך אגב אנחנו מתחילים היום ב16:00... אז מי שמעוניין, שיכתבו לי כמה שיותר מהר!

עריכה אחרונה:
עברית. למה? יותר נוח אנגלית? נראה לי שמאחר ואת/ה כותב/ת בפורום בעברית את/ה מעדיף/פה עברית...
(כותב כך כי אני לא יודע אם את/ה זכר או נקבה...)
דרך אגב אנחנו מתחילים היום ב16:00... אז מי שמעוניין, שיכתבו לי כמה שיותר מהר!
את האמת שמעדיף אנגלית, אבל גם עברית עובד מעולה. בכל מקרה, עדיין אומר, מעוניין להצטרף, לא בטוח שאוכל ישר להצטרף כי אצטרך לבנות דמות והכל, אבל נשמע מעניין ואשמח לנסות!

אני מעוניין להריץ את הרפתקת ההיכרות של ''אדוני הרונות'' לאנשים שמעוניינים גם לחוות את דעתם על השיטה תוך כדי משחק.
השיטה היא שיטה שאני כתבתי, פשוטה להבנה, שבה משחקים סיפורים אפיים במיתולוגיה הנורדית.
כל אחד יוכל לבחור אם ליצור את דמותו או לקבל אותה מוכנה. משחקים בדיסקורד, בצ'אט בלבד, מי שלא רוצה לא יחשוף פרטים אישיים (אני גם לא אחשוף). אין טווח גילאים, אבל שחקנים רציניים.
תקבלו קישור לדיסקורדב בהודעה פרטית ברגע שתכתבו בעץ הזה שאתם משתתפים.
אין צורך להכיר את השיטה עכשיו - היא הרי רק עכשיו פורסמה. תקבלו את החוקים בהודעה פרטית בנוסף לעץ של השיטה אם תשתתפו.
נא לציין בתגובתכם אם זו הפעם הראשונה שאתם משחקים ק20 - זאת על-מנת שאדע באיזו רמה לעשות את המשחק
ד''א: קרבות נעשה על מפת משבצות בגוגל סליידס. כל שחקן יקבל טוקן מגניב להשתמש בו במפה, או אם ירצה יוכל ליצור אותו.
היי מאוד מעוניינת אבל בלי ניסיון

שלום לך. אנחנו ממש מתחילים עוד מעט ואין ממש זמן שתיצרי לעצמך דמות - אבל בכל זאת בלי ניסיון כדאי שתבחרי דמות מוכנה. אשמח להכניס אותך ברגע האחרון ולהפוך אחת מהדמויות המוכנות לנקבה. אשלח לך הודעה פרטית.
לגבי חוסר ניסיון - אין עם זה בעיה.

שלום לך. אנחנו ממש מתחילים עוד מעט ואין ממש זמן שתיצרי לעצמך דמות - אבל בכל זאת בלי ניסיון כדאי שתבחרי דמות מוכנה. אשמח להכניס אותך ברגע האחרון ולהפוך אחת מהדמויות המוכנות לנקבה. אשלח לך הודעה פרטית.
כן אשמח אין לי בעיה לדמות מוכנה

ממש אשמח להצטרף עם עוד לא התחלתם ויש מקום

ממש אוהב עיבודים למיתולוגיה נורדית, קראתי את מאגנס צייס ואותיות הכשף היה הספר האהוב עליי בחטיבה. הידע שלי על הסיפורים המקורים מוגבל קצת

חזרה