• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 עץ חפצי קסם בכתיבתי

מצורפים כאן קבצי PDF בשל באגים שלא מאפשרים לי להעתיק ולהדביק לפורום. כמה מהחפצים לא מצויינת דרגה: הדבר כך בגלל שלא הצלחתי לאמוד את הדרגה שלהם, ואשמח לעזרה בזה.
חשוב מאוד: כאשר אתם מגיבים, רשמו לאיזה חפץ אתם מגיבים. כמות החפצים שתפורסם תהיה גדולה מאוד, וייתכן שיהיו הערות שיכולו להתפרש על שני חפצים שונים.
אשמח להערות והארות, במיוחד בנוגע לאיזון!
עריכה: לאור בקשות לאחד את כל הקבצים, איחדתי אותם לקובץ אחד הכולל את כולם.

קבצים מצורפים

• אסופת חפצי קסם למוד 4.pdf
    133.8 KB · צפיות: 7
עריכה אחרונה:
הוער בכמה עצים, ואעיר גם פה. 8 קבצי PDF שיש להוריד על מנת לראות בכול אחד מהם חפץ... זה הרבה יותר מידי. או לאחד את הכול לקובץ אחד, או- כמו כול אחד אחר שמגיש בפורום- לכתוב את זה כאן. להוריד כול כך הרבה קבצים זה פשוט לא נוח.

גם אני לא מתכוון לקרוא את החפצים האלה. זה יותר מדי, ובכל פעם שתערוך שינוי אני אצטרך להוריד את הקובץ החדש.
אני אדגים כאן איך כותבים חפץ קסם בפורמט של הפורום ואם אתה רוצה שיותר אנשים יקראו את החפצים שלך כדאי לך מאוד להשתמש בפורמט הזה.

קטע סגור דרגה 18+
זהו קטע ישר המכיל את כל הנקודות שבין קצותיו.
דרגה 18 85,000 מ"ז , דרגה 28 2,125,000 מ"ז
חפץ פלא.
תכונה:
אורכו של קטע סגור שווה ל5
דרגה 28: שווה ל20
כוח (יומי) * תהפוכה הקטע הסגור מכפיל את אורכו למשך דקה אחת.

הוער בכמה עצים, ואעיר גם פה. 8 קבצי PDF שיש להוריד על מנת לראות בכול אחד מהם חפץ... זה הרבה יותר מידי. או לאחד את הכול לקובץ אחד, או- כמו כול אחד אחר שמגיש בפורום- לכתוב את זה כאן. להוריד כול כך הרבה קבצים זה פשוט לא נוח.
אם אתה רוצה להסתכל על חפץ מסוים (למשל קסדת מוות) ואז מגלה שאתה צריך להתחיל לחפש אותו בין 10 חפצים, זה לא כיף.
גם אני לא מתכוון לקרוא את החפצים האלה. זה יותר מדי, ובכל פעם שתערוך שינוי אני אצטרך להוריד את הקובץ החדש.
אני אדגים כאן איך כותבים חפץ קסם בפורמט של הפורום ואם אתה רוצה שיותר אנשים יקראו את החפצים שלך כדאי לך מאוד להשתמש בפורמט הזה.
אני לא כותב את זה במחשב עם אינטרנט (אלא במחשב בלי ואז מעביר בדיסק און קי, ולכן אין לי אופציה לכתוב בפורום) ולכן כל מה שכתבת לא רלבנטי.

תכתוב בוורד ואז תעשה העתק הדבק לפורום
סביבת העבודה היחידה עם אמצעי כתיבה יותר פרימיטיביים מהפורום הזה היא פנקס רשימות וגם בזה אני מסופק.
כשאתה עושה העתק הדבק מוורד זה אפילו שומר לך טקסט מודגש

אם אתה רוצה להסתכל על חפץ מסוים (למשל קסדת מוות) ואז מגלה שאתה צריך להתחיל לחפש אותו בין 10 חפצים, זה לא כיף.
כמו נניח עכשיו כשאני צריך לחפש את זה בין 10 קבצי PDF?
אני את דברי אמרתי ולא אטרח להוריד עשרות קבצי PDF של חפצים שאני צריך ליצור להם תיקייה מיוחדת ואז לחפש אותם בפנים.

אני בטוח שיש לך שם אחלה חפצי קסם, אבל אין לי מספיק זמן ופניות נפשית כרגע כדי לטרוח להוריד כל אחד.

כשאתה עושה העתק הדבק מוורד זה אפילו שומר לך טקסט מודגש
וגם מדגיש טקסטים שלא הדגשת ומוחק / מזיז את כל סמני הפיסוק.
אני בטוח שיש לך שם אחלה חפצי קסם, אבל אין לי מספיק זמן ופניות נפשית כרגע כדי לטרוח להוריד כל אחד.
הוספתי גם קובץ של כל החפצים ביחד.

אם אתה מוצא באגים שכאלה, אתה יותר ממוזמן לצלם מסך ולפתוח עץ בפורום משוב, או כתגובה לאחד העצים האחרונים שמבקשים לדווח על באגים.
אין לי כוח וזמן לעשות את זה, ואני עובד בשיטה שהרבה יותר נוחה לי בלי קשר שזה צירוף קבצים.

חזרה