• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

איך אם בכלל אתם חוגגים את יום סטארוורס?

סטטוס
נעול לתגובות.
May the Fourth Be With You!
איך אתם חוגגים את יום סטארוורס, אם בכלל?
אני לרוב רואה את אחד הסרטים עם חברים, אבל היום לא יה זמן, אז אכלנו המבורגרים. איך זה קשור לסטארוורס? באמת שאין לי מושג.

בעיקר הודעות וגיפים בין חברים.
May The Fourth Be With You Rogue One GIF by Star Wars

עיקר הזמן זה עבודה/ילדים ובזמן הפנוי לגלוש כאן ולהתעסק בדרקוניקון ועוד פרויקט (מסווג בינתיים)

אוקי. מה יש לחגוג?
זה סרט מפורסם שהרבה אנשים אוהבים, אז נתנו לו יום. אם נתנו למספר אי רציונלי יום ספציפית עבורו, למה לא לסרט מאוד פופולרי

אולי תעשה איזה מערכה שהשיא שלה יהיה מלחמה בין שני כוכבים
דבר ראשון, יש מספר שיטות משחקי תפקידים שמתרחשות בעולם של מלחמת הכוכבים (אף אחת מהן לא תורגמה לעברית, כמובן). ודבר שני, אתה מכיר את הסרטים האלו, נכון?

מלחמת הכוכבים הוא עולם פנטזיה עתידני מגניב עם מלחמה בין טוב לרע. יש לעולם הזה אחד עשר סרטים (אני חושב, סביר שאני טועה), וכמה סדרות טלוויזיה באנגלית.
למרבה הצער, אף סצנה בסרטים ובסדרות לא כללו כוכבים שמתנגשים, אבל היו כמה וכמה השמדות של כוכבים שנעשו בקלות רבה מדי.
בכל אופן, מומלץ לראות, לרוב הסרטים יש כתוביות, אם לא לכולם. אני לא יודע איפה אפשר להשיג אותם, אם אין אותם בVOD בטלוויזיה.

או אה. לא חלמתי שיגיע היום שילדים לא יכירו את מלחמת הכוכבים.
אני מרשה לעצמי להגיד שמלחמת הכוכבים הוא שר הטבעות של סרטי מדע בדיוני. זו יצירה שהשפיעה על כל הסרטים שבאו אחריה באופן בלתי הפיך ובכל כך הרבה מובנים, שקשה מאוד לדמיין את הקולנוע המודרני בלעדיה.

אוקי. מה יש לחגוג?
אולי תעשה איזה מערכה שהשיא שלה יהיה מלחמה בין שני כוכבים (ויתרחש ביום הזה - בשנה הבאה)?:p
וואו, אדיר. מערכת סטארוורס בפורום. אם יהיה לי זמן וכוח - אריץ אחת.

האמת שיש כמה שיטות של מלחמת הכוכבים, הן מבוססות על ק20 בעיקרון, יש אחת שכמעט זהה לחלוטין ל3.5/PF ויש אחת שמזכירה מאין איחוד בין 3.5 ל4. אני אציין שאף אחת מהשיטות מעולם לא תורגמה לעברית, ולמיטב ידיעתי כבר אי אפשר להשיג אותן, בקטע קצת מצחיק הן כל כך ישנות שהן יושבות על הלור הישן של מלחמת הכוכבים ולא הלור הנוחכי (כאילו היקום המורחב)

האמת שיש כמה שיטות של מלחמת הכוכבים, הן מבוססות על ק20 בעיקרון, יש אחת שכמעט זהה לחלוטין ל3.5/PF ויש אחת שמזכירה מאין איחוד בין 3.5 ל4. אני אציין שאף אחת מהשיטות מעולם לא תורגמה לעברית, ולמיטב ידיעתי כבר אי אפשר להשיג אותן, בקטע קצת מצחיק הן כל כך ישנות שהן יושבות על הלור הישן של מלחמת הכוכבים ולא הלור הנוחכי (כאילו היקום המורחב)
יש גם את זו ל FFG.היא מעולה לדעתי.

למרות שאני כבר לא צעיר, ראיתי חלק מהסרטים/סדרה בצורה לא מסודרת.
אם אני רוצה כיום (מתישהו) לראות הכל מההתחלה, האם כדאי לראות את הסרטים בסדר כרונולוגי של היציאה שלהם או בסדר אחר שיותר הגיוני נרטיבית?

למרות שאני כבר לא צעיר, ראיתי חלק מהסרטים/סדרה בצורה לא מסודרת.
אם אני רוצה כיום (מתישהו) לראות הכל מההתחלה, האם כדאי לראות את הסרטים בסדר כרונולוגי של היציאה שלהם או בסדר אחר שיותר הגיוני נרטיבית?
תראה את הטרילוגיה המקורית אם אפשר בצורה המקורית אם אי אפשר תראה את הגרסה המחודשת
אחרי זה תראה את 2 סרטים הראשונים של הטרילוגיה ה2 את הסדרות השונות בעיקר את האנימצייה שיצאה בין הסרטים ואז רק את הסרט ה3
אחרת תרגיש שהקישור בין הסרטים מאוד חלש

ואם יש לך זמן אז את רוג 1 שאר הסרטים תתעלם מזה שהם קיימים זה מה שדיסני עושים

זה סרט מפורסם שהרבה אנשים אוהבים, אז נתנו לו יום. אם נתנו למספר אי רציונלי יום ספציפית עבורו, למה לא לסרט מאוד פופולרי

דבר ראשון, יש מספר שיטות משחקי תפקידים שמתרחשות בעולם של מלחמת הכוכבים (אף אחת מהן לא תורגמה לעברית, כמובן). ודבר שני, אתה מכיר את הסרטים האלו, נכון?
יש כאלו שמאוד מעריכים את יום הפאי. אני אישית מעדיף את יום המול(ה23 באוקטובר, יום המוקדש למול, קבוע חשוב בכימיה שערכו בערך 10 בחזקת 23). וכמובן יש את יום המגבת, ועוד לא מעט ימים נחמדים

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה