• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הסרט Black Widow נדחה ליולי

דיסני הודיעו על דחייה בחודשיים של הסרט ליולי, למרות שבארצות-הברית בתי הקולנוע החלו להיפתח, ולדעתי גם באנגליה.
מעניין לראות שמבחינה כרונולוגית זה לפני שני סרטי הנוקמים האחרונים... לא מכיר את ההיסטוריה אבל מוזר שלא שילבו את זה בגל השלישי של הסרטים.

מעבר לדחייה, ההכרזה גם כוללת הודעה על-כך שגם הסרטים הבאים ישוחררו במקביל לשירות הסטרימינג Disney+ ולבתי הקולנוע. זה שינוי אחד שנגרם מהקורונה שלא הולך להיעלם בקרוב...

מעניין לראות שמבחינה כרונולוגית זה לפני שני סרטי הנוקמים האחרונים... לא מכיר את ההיסטוריה אבל מוזר שלא שילבו את זה בגל השלישי של הסרטים.
אני חושב שהסרט הופק בתגובה לתלונות שמארוול לא עושים סרטים עם גיבורה נשית למרות שיש להם דמות נשית אהודה כבר מתחילת היקום הקולנועי וספציפית שלאלמנה השחורה יש מספיק אופי ומעריצים כדי להפיק לה סרט. בעצם התחילו לעבוד על הסרט "באיחור" בשביל שיספיק להכנס לשלב 3 של היקום הקולנועי (כי במקור לא תוכנן סרט לדמות הזו).

למרות זאת, אני אהיה מופתע מאוד אם לא ישלבו בסיום הסרט (עוד לפני הכתוביות) סצנה שמתרחשת "בהווה" של היקום הקולנועי.

אני חושב שהסרט הופק בתגובה לתלונות שמארוול לא עושים סרטים עם גיבורה נשית למרות שיש להם דמות נשית אהודה כבר מתחילת היקום הקולנועי וספציפית שלאלמנה השחורה יש מספיק אופי ומעריצים כדי להפיק לה סרט. בעצם התחילו לעבוד על הסרט "באיחור" בשביל שיספיק להכנס לשלב 3 של היקום הקולנועי (כי במקור לא תוכנן סרט לדמות הזו).
מסכים, ואפילו לעניות דעתי הזכרית הלבנה זה חסר. עוד קאסט נשי וגיוון גדול יותר באופי הדמויות יכול להיות מעולה (בתקווה שיגרמו לזה להרגיש טבעי ולא נדחף). אגב תצא סדרה של ms marvell מתישהו, מחכה לה.
למרות שהם באמת צריכים להתחיל לתת שמות לגיבורות על שאין בהם את המילה מארוול, זה יגיע לרמה די מטופשת אם הם ימשיכו.

למרות זאת, אני אהיה מופתע מאוד אם לא ישלבו בסיום הסרט (עוד לפני הכתוביות) סצנה שמתרחשת "בהווה" של היקום הקולנועי.
ברור. אם לא, זה סרט גרוע במיוחד לפתיחת phase 4. אתה צריך להתחיל עם משהו שייתן פתיחה ומקום לספקולציות. אני זוכר שראיתי או אז את הפרק של טופ גיק על אבני האינסוף וזה היה כיף מאוד לדעת על זה ולראות את ת'אנוס בנוקמים 3 ו4.
מעבר לדחייה, ההכרזה גם כוללת הודעה על-כך שגם הסרטים הבאים ישוחררו במקביל לשירות הסטרימינג Disney+ ולבתי הקולנוע. זה שינוי אחד שנגרם מהקורונה שלא הולך להיעלם בקרוב...
מעניין, נשמע שזה עלול לפגוע בקולנוע עוד יותר, במיוחד אם זה יהיה חינמי ולא איך שהסרט מולאן יצא. לאנשים יהיה זול ונוח לראות בבית.

למרות שהם באמת צריכים להתחיל לתת שמות לגיבורות על שאין בהם את המילה מארוול, זה יגיע לרמה די מטופשת אם הם ימשיכו.
לא ממש.
הסיפור הוא שמארוול רצו לשמור את השם "קפטן מארוול" לעצמם, כדי לא לאפשר למתחרים להשתמש בו (ראה ערך שהאזאם), אז הם יצרו את מאר-וול, חייזר שהשתמש בשם "קפטן מארוול" על כדור הארץ. כדי לשמור את הזכויות על השם הזה, מארוול צריכים להוציא סדרה חדשה תחת השם הזה כל כמה זמן, מה שגרם להרבה שינויים ב"מי לוקח את השם" כדי לשמור על חידוש מסוים וכדי לנסות להפוך את "קפטן מארוול" לפופולרי יותר.

עכשיו, איך זה מתקשר למיס מארוול? במקור, קארול דאנוורס הייתה מיס מארוול, והייתה הסיידקיק של מאר-וול. היא גם הייתה גיבורת העל האהובה על קאמאלה קאן, שכשהפכה לגיבורת על בעצמה, לקחה את השם בברכתה של קארול והפכה לlegacy character שלה.

בכללי, קאמאלה היא אחת מגיבורי העל הטובים שנוצרו בשנים האחרונות, והצוות שבהנהגתה- the champions- הוא צוות גיבורי העל האהוב עלי שאני קורא מאז החוברת הראשונה.

אני מניח שבסדרה, קאמאלה תהיה מעריצה של קארול ותקח את השם "מיס מארוול" כדי להיות דומה לקארול, לא בדיוק מה שקורה בקומיקס, אבל מספיק דומה.
אני מודה שחבל לי מאוד שלא יכניסו את מערכת היחסים של קאמאלה עם קארול וטוני, בקומיקס היא רואה בהם הורים שניים.

חזרה