• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מסע בין כוכבים

סטטוס
נעול לתגובות.
לגבי פיקרד אני לא מסכים זה דמות אחרת יש יותר מידי הבדלים זה לא שהוא מבוגר יותר
זה צורת המחשבה הדרך שבה הוא ניגש לבעיות ואיך הוא פוטר אותם
לגבי פיקרד אני לא מסכים. זו אותה דמות ואין כל כך הרבה הבדלים פשוט הוא מבוגר יותר ואחרי נסיון מאוד רע.
צורת המחשבה שלו דומה מאוד והוא ניגש לבעיות ופותר אותן בדיוק כמן פיקארד של פעם.

זוכר איך בסין העמידו פנים במשך הרבה זמן שאין בכלל משבר קורונה?
30 שנה אחרי המשבר איפה הם ולמה כל הרומלנים נמצאים בכוכב תחת שילטון הפדרציה

ולגבי פיקרד לא הוא ממש לא אתה יכול לטעון שזה יקום אחר ולכן מדובר בגרסה אחרת
אבל לא ניתן לטעון שזה אותה דמות ההבדלים גדולים מידי

30 שנה אחרי המשבר איפה הם ולמה כל הרומלנים נמצאים בכוכב תחת שילטון הפדרציה
זה עובדתית לא נכון. הפליטים שהפדרציה פינו נמצאים בכוכב תחת שלטון הפדרציה. יש גם כמה במקומות אחרים, כמו שניתן לראות מקיום הארטיפקט ועצם קיומו של ארגון רומולני סודי. זה שהאימפריה הרומולנית התפרקה? זה תהליך שנמשך כמה שנים טובות ושהואץ על ידי הפיצוץ הזה מאוד. בכל מצב, זה יותר אמין מהריסוק הטוטאלי של האימפריה הקרדסית בפחות משעתיים זמן מסך.
ולגבי פיקרד לא הוא ממש לא אתה יכול לטעון שזה יקום אחר ולכן מדובר בגרסה אחרת
אבל לא ניתן לטעון שזה אותה דמות ההבדלים גדולים מידי

ולגבי פיקרד כן הוא ממש כן אתה יכול לטעון שזה המשך קאנוני של אותו קו זמן ולכן מדובר באותה גרסה
אבל לא ניתן לטעון שזו דמות אחרת ההבדלים קטנים מדי

אולי לא שמת לב אבל היסכמתי איתך לגבי הקרדסים
הריסוק הטוטאלי של האימפריה הקרדסית בפחות משעתיים זמן מסך.

אם לא שמת לב הסכמתי איתך לגבי הקרדסים
מקיום הארטיפקט ועצם קיומו של ארגון רומולני סודי
זה יותר גרוע ההתבדות המפגרת שלהם
ולגבי פיקרד כן הוא ממש כן אתה יכול לטעון שזה המשך קאנוני של אותו קו זמן ולכן מדובר באותה גרסה

אבל לא ניתן לטעון שזו דמות אחרת ההבדלים קטנים מדי
לא ממש לא תקרא בבקשה כל מה שכתבתי אליו מההתחלה ועד הסוף

אם נהנת מהסידרה אני שמח בישבילך

בישבילי לא רק שזו היתה סידרה משעממת ניסיתי בכוח לצפות בא בתקווה שהיא תישתפר אם אני רק אמשיך
הרגשתי כיאלו זה אתגר ולא משהו שנועד לבדר

מד"ב, הרבה לפני שהוא בידור או סגידה לטכנולוגיה, מהווה אמירה על בני אדם ועל החברה האנושית, כשהעתיד הרחוק, הגאדג'טים והחייזרים מאפשרים להציג אותם בצורה מעוררת מחשבה או לעיתים קלה יותר לעיכול עבור פתיתי השלג השמרנים.
אתה יכול לנסות לידחוף מסר קודם ואחרי זה עלילה
רק שבדרך כלל זה לא עובד אתה צריך סיפור טוב שירתק את הקהל ובתוכו אתה שם את המסר
בדרך כלל כל סיפור בא אם מסר כי כל סופר/ תסריטאי מכניס את הדברים שהוא מאמין בהם לתוך הסיפור
זה לא ש"אלוחמי צדק חבראתי ארסו את אסדרות שילי ולכחו אט אילדות שילי". זה שאלמלא ההיפים והפרוגרסיבים כנראה לא היו לנו סדרות לצפות בהן והיינו נדונים לנצח של תוכניות ריאליטי ושידורים חוזרים של גרסת האייטיז של "שחר אדום" (ההיא עם פטריק סוויזי. סרט שמרני די טוב דווקא).
לגבי sjw יש אמת באימרה go woke get brok בידיוק בגלל הסיבה שלא מעניין אותם הסיפור מעניין אותם המסר

בנוגע לקטע של מסע בין כוכבים עם המאה העשרים, זה מזכיר לי משהו.

בסרט "מסע בין כוכבים: השיבה הבייתה":

הם חוזרים אחורה בזמן לשנות השמונים ורוב העלילה מתרחשת שם. יש קטע שבו קירק ומק'קוי מדברים שזו התקופה של הסופרים הגדולים, ענקי התרבות - ומזכירים שמות של סופרים שלבני זמננו ידועים בעיקר כיצרנים של ספרי-זבל בכריכה רכה.

הסיבה שלא מעניין אותם הסיפור מעניין אותם המסר
לא ראיתי את הסדרות החדשות אז אין לי מושג לגבי הסיפור, אבל מסע בין כוכבים תמיד הייתה מאוד פרוגרסיבית. מניח שגם אז התבכיינו על "למה לדחוף תעמולה על יחסים בין-גזעיים לילדים!" אבל ככה זה תמיד - הפרוגרסיבים יוצרים, השמרנים מזועזעים מהמחשבה על כל מיני דברים איומים ונוראים שאנשים עושים במיטה*.

* למרות שגיגול מהיר יגלה שיותר מידי שמרנים, בעיקר רפובליקנים, פשוט גרועים בלהיות מונוגמיים, נאמנים לבני הזוג שלהם או סתם סטרייטים.

לא ראיתי את הסדרות החדשות אז אין לי מושג לגבי הסיפור, אבל מסע בין כוכבים תמיד הייתה מאוד פרוגרסיבית. מניח שגם אז התבכיינו על "למה לדחוף תעמולה על יחסים בין-גזעיים לילדים!"
אנשים תמיד היתלוננו על כל דבר השאלה היא האם יש אמת בתלונה ולפי זה צריך להתייחס אליה
אבל ככה זה תמיד - הפרוגרסיבים יוצרים
זה פשוט לא נכון עובדתית

, השמרנים מזועזעים מהמחשבה על כל מיני דברים איומים ונוראים שאנשים עושים במיטה*.
* למרות שגיגול מהיר יגלה שיותר מידי שמרנים, בעיקר רפובליקנים, פשוט גרועים בלהיות מונוגמיים, נאמנים לבני הזוג שלהם או סתם סטרייטים.
חבל לי שככה אתה חושב החיים שלך כנראה מלאים בשנאה
אני לא הרחיב כי פשוט יצנזרו אותי

חבל לי שככה אתה חושב החיים שלך כנראה מלאים בשנאה
דף המסרים? נו ב'אמת.

זה פשוט לא נכון עובדתית
עובדתית, מס"ב היה יצירה פרוגרסיבית עוד בסיקסטיז ו"הוליווד" (כמטאפורה לקולנוע-טלויזיה) בדרך כלל מושמצת בתור קן של היפים, פרוגרסיבים, אוהבי כושים, יהודונים, הומויים וכיו"ב. זה הולך גם מאה או מאתיים שנה אחורה, עם ה"ארטיסטים ואנשי בוהמה" ואולי גם לעת העתיקה בה לתיאטרון הייתה תדמית סליזית.

השאלה היא האם יש אמת בתלונה ולפי זה צריך להתייחס אליה
טיפ לחיים - אם רפובליקנים אומרים את זה, כנראה שזה לא נכון. החודש האחרון הוא דוגמא טובה.

דף המסרים? נו ב'אמת.

עובדתית, מס"ב היה יצירה פרוגרסיבית עוד בסיקסטיז ו"הוליווד" (כמטאפורה לקולנוע-טלויזיה) בדרך כלל מושמצת בתור קן של היפים, פרוגרסיבים, אוהבי כושים, יהודונים, הומויים וכיו"ב. זה הולך גם מאה או מאתיים שנה אחורה, עם ה"ארטיסטים ואנשי בוהמה" ואולי גם לעת העתיקה בה לתיאטרון הייתה תדמית סליזית.

טיפ לחיים - אם רפובליקנים אומרים את זה, כנראה שזה לא נכון. החודש האחרון הוא דוגמא טובה.
אתה רק מוכיח את התענה שלי
אני מישתדל לראות אנשים בתור יחידים כל אחד בפני עצמו אתה רואה רק קבוצה
זה בידיוק אותו דבר כמו מישהו גזעני שיגיד כל היהודים כך או כל השחורים כך או כל ההומיים כך או כל הרפובליקנים כך

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה