יצורי רפש - משפחת מפלצות חדשה למו"ד 4

יצורי רפש - משפחת מפלצות חדשה למו"ד 4

Information
פורסם ב07 נובמבר 2010
נכתב על ידי פלדריק

trashmonsterמאמר זה מציג בפניכם את יצורי הרפש, משפחת יצורים המעכלות רפש וזוהמה, דבר שגורם לגופם להראות כג'לי שבתוכו צף לכלוך. מפלצות אלו מיועדות לשימוש במו"ד 4 אך ניתן להשתמש בפלאף שלהם בכל מהדורה.
יצורי הרפש כוללים מספר זנים, הקטנים מזכירים בצורתם תולעת במצבים הנחותים, והגדולים יותר דומים לתמנון בכך שיש להם גוף מרכז ומספר רב של זרועות היוצאות ממנו. יצורי הרפש מדיפים ריח חזק של צחנה, ונעים לרוב באיטיות. יצורי הרפש משגשגים במקומות מזוהמים, ראשית מגיעים למקום הזנים הקטנים, ואט-אט מספרם גדל ויצורי רפש גדולים יותר משתכנים שם גם הם. הם מהווים מטרד נוראי בשכונות העוני בערים, בהם לא מסיירים שומרי העיר, כמו גם במנהרות של תפלצים מלוכלכים, או ביצות.

מפלצות אלו חסרות תבונה לחלוטין, אך הם מסוגלים לחוש זוהמה ולכלוך הנמצא בקרבתם. יצורי הרפש רגישים גם לנוכחותם של בעלי-חיים אחרים, ולעתים תכופות יתקפו בעלי-חיים הנמצאים בדד, או כאלו שפולשים לנחלה שלהם.
מספרי הסיפורים אומרים שמקורם של יצורי הרפש באגדות של אמהות שרצו להפחיד את ילדיהן שלא שמרו על נקיון, עד שאחד הילדים גדל להיות מכשף רב-עוצמה, שיצר את יצורי הרפש כשעשוע. כמובן שאף מטיל-לחשים שמכבד את עצמו לא מזמן או יוצר יצורי-רפש, אך חלק מהשאמאנים ומטילי הלחש בקרב שבטי דמוי האנוש מקסימים או מזמנים יצורי רפש שיבצעו עבורם משימות.

להורדת הקובץ לחץ על הקישור - יצורי רפש - מפלצות חדשות למבוכים ודרקונים 4


כתבות נוספות

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.