מילים משולחן הכתיבה - בלוג הפונדק הוצאה לאור

טור של האיש הזקן, שהוא חובש את הכובע של בעלי הפונדק הוצאה לאור. הטור שעוסק בעולם המערכה איי הסערה, מבוכים ודרקונים ותעשיית משחקי-התפקידים הישראלית.
אתר הפונדק הוצאה לאור.

2017 בפתח: גיבורי הסערה, דרקוניקון והפונדק קורא לך!

פורסם ב01 מרס 2017
נכתב על ידי האיש הזקן

darkness Rakshasa2016 הסתיימה וכללה שלל פעילויות של הפונדק: דרקוניקון 2016, כנס משחקי לוח ותפקידים שהולך וגדל משנה לשנה. אלופי האור, הרפתקה שלישית בעברית לפאת'פיינדר שיצאה לאור בתחילת השנה, ובמהלך כל השנה המשכנו והרחבנו את הכתבות והסקירות באתר, ושדרגנו אותו ואת הפורומים.

בשנה הקרובה יש שלושה דברים עיקריים שאני רוצה לעשות: לפרסם את גיבורי הסערה, ספר הרחבה חדש (וראשון!) בעברית למשחק התפקידים פאת'פיינדר; להרחיב את דרקוניקון לכנס בן יומיים; ולבסוף להגדיל את הצוות וכמות התוכן באתר.

המשך קריאה: 2017 בפתח: גיבורי הסערה, דרקוניקון...
 

תולדות הפונדק, חלק ראשון

פורסם ב15 אוקטובר 2016
נכתב על ידי האיש הזקן

Vini V5הפונדק הוא קהילת שחקני תפקידים שעם השנים התרחבה גם למשחקי לוח ולמיניאטורות. זהו מדריך מקוצר להיסטוריה של הקהילה וארכיון להתפתחות האתר במהלך השנים.

החלק הראשון מתאר את ההיסטוריה של הפונדק והפעילויות שעשינו במהלך השנים בשילוב של מלים וצילומי מסך, ועם דגש על הפונדק הוצאה לאור. החלק השני מתמקד באתר התוכן, ומציג את האבולוציה שלו במהלך השנים: מאתר קטן באנגלית, ועד לאתר הגדול ביותר בעברית שמוקדש למשחקי תפקידים ולוח.

המשך קריאה: תולדות הפונדק, חלק ראשון
 

סיכום דרקוניקון 2016

פורסם ב02 ספטמבר 2016
נכתב על ידי האיש הזקן

המשך קריאה: סיכום דרקוניקון 2016דרקוניקון 2016 תם ונשלם, לאחר שהתקיים עם יותר משחקים ויותר שחקנים מאשר בשנים הקודמות, וגם במקום חדש – היכל אוהל שם. הנה סיכום הכנס שלנו, לשתף אתכם בחוויות ולדבר קצת על מאחורי הקלעים של דרקוניקון וכמובן גם תמונות מהכנס.

דרקוניקון התרחב השנה להיכל אהל שם, בעקבות המסקנה מדרקוניקון 2015 שהכנס צריך מקום גדול יותר. השנה הגיעו לכנס כ-370 שחקנים, שזה כבר מספר מכובד גם בהשוואה לכנסים אזוריים בחו"ל. מהמשוב שפרסמנו לאחר הכנס נראה שהרוב המוחלט של המשתתפים בכנס נהנה מאוד – שזו מוטיבציה אדירה ל-2017!

אזכיר גם חלק מהתוכניות שלנו לדרקוניקון 2017 שיתקיים ב-24 (ואולי גם ב-25!) לאוגוסט. זו תהיה הפעם העשירית שנקיים את דרקוניקון (הכנס הראשון נערך ב-2007 בחנות פריק עם כ-40 שחקנים...)

המשך קריאה: סיכום דרקוניקון 2016
 

כנס המשחקים דרקוניקון עלה בדרגה!

פורסם ב07 יולי 2016
נכתב על ידי האיש הזקן

דרקוניקון כנס משחקים 2016בעוד כחודש וחצי, ב-18 לאוגוסט, יתקיים כנס דרקוניקון 2016: כנס משחקי תפקידים ולוח ישראלי. כמו בכל שנה תמצאו בכנס עשרות משחקי תפקידים, מגוון עשיר של שיטות, ספריית משחקי לוח עשירה וגם אירועים וטורנירים מכל הסוגים – המתיישבים של קטאן, מג'יק, X-wing ועוד!

בדרקוניקון 2015 השתתפו מעל ל-300 שחקניות ושחקנים, מכל הגילאים והאזורים בישראל, והוא התרחש בבית הצנחן. השנה אנו עוברים למיקום חדש: אולם "אהל שם" ברמת גן, זהו מקום מרווח ומפואר יותר. בנוסף אנו מרחיבים את שעות הפעילות של הכנס כך שתוכלו לשחק יותר ולפגוש עוד חברים.

המשך קריאה: כנס המשחקים דרקוניקון עלה בדרגה!
 

עמוד 1 מתוך 8

כתבות נוספות

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בגוגל+ הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

אירועים קרובים

דרקוניקון 2017
ה אוג 24, 2017
אייקון 2017
א אוק 08, 2017

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.