קודקס נארה: פתח דבר

קודקס נארה: פתח דבר

Information
פורסם ב20 ספטמבר 2008
נכתב על ידי Icel

לפני מאות שנים שלטו ביבשת המזרחית שתי אימפרית אדירות: האימפריה העלפית, בכפפת הברזל אחזה בממלכות האדם והתנגדה לכל שימוש בקסם, וקיסרות נארה, ממלכות הגמדים שהטכנומגיה המתקדמת שלה איפשרה לעלפים את הכיבוש המהיר ושלטון הברזל שהיא נהנתה מהם.
הגמדים של נארה גילה עמוק מתחת להרים בהם הם חיו שרידים עתיקים שהעניקו להם את הידע להשתמ בגיאומנסיה- תיעול אנרגיות הקסם דרך האדמה- ואת השימוש בה ליצור מכשירים פלאיים באמצעות טכנומאגיה.

פרויקט קודקס נארה: כבשן הבדולח נועד להציג את הקיסרות הגמדית למשחק התפקידים שלכם באמצעות שימוש בחוקי מבוכים ודרקונים מהדורה 3.
הפרויקט מתחלק למספר חלקים:

  • חלק א': דמויות טכנומאגיות, מציג מספר מקצועות יוקרה (הגיאומנסר הנארי והטכנוקרב), כישרונות ולחשים חדשים עבור הדמויות במשחק התפקידים שלכם.
  • חלק ב': חפצים טכנומאגים, מהווה את הבסיס לחלק הארי של בפרויקט. הוא מכיל מידע על אבני-הלחש, היסודות למכונות הטכנומאגיות, ולחפצי קסם נוספים המשתמשים הן בגיאומנסיה והן בטכנומאגיה עבור חוקי מהדורה 3 של מבוכים ודרקונים.
  • חלק ג': מכונות טכנומאגיות: מציג מספר רב של מכונות (יצרי-כפיים לרוב) ששימשו את קיסרות נארה ומשתמשים בטכנומאגיה על מנת לפעול אשר יכולים לשמש כאויבים או בעלי ברית במשחק התפקידים שלכם.

הפרויקט כבר מכיל חומר כתוב רב, שנוצר ע"י חברי פורום הפונדק, קהילת שחקני תפקידים ישראלית מובילה. בימים אלו החומר עובר עריכה מחודש והוא יעלה לאורך זמן לאתר.

קריאה נעימה,
אייסל, הרב-מג הקפוא.

כתבות נוספות

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.