• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הכה את הפונדקאי 1 - rui

וואי, איזו צליבה :)

1) עברתי לעקוב אחרי Hearthstone כי האינטרנט שלי כפה עלי פרישה מליג, אבל בשנה האחרונה הקבוצה האהובה עלי Fnatic עברה טלטלה רצינית כששלושה אנשים עזבו אותה, אחד פרש מהתחום והשניים הקימו קבוצה מתחרה. חבל, אהבתי אותם.
2) זה שונה, ואני מניח שגם זה דורש אינטרנט שפוי אז אין לי אפשרות.
3) כסף יספיק :p
4) אני נהנה יותר מקריאת משחקים מאשר מהשתתפות בהם אם אני לא המנחה.
5) כן, אני חושב שזה טרגי ואני מקווה שזה יגיע לפיתרון מהיר בכך שיטפלו בכל הרוצחים והטרוריסטים שם.

yellow_acid אמר/ה:
1) אתה עדיין עוקב אחרי LOL? מה הדבר הכי מעניין שקרה שם לאחרונה שאתה יכול לספר לנו שגם מי שלא מכיר את הסצינה והמשחק יכול להבין?
2) אם ענית כן, איך זה שלא עברת עדיין לSC2?
3) מה אני צריך לעשות בשביל לשכנע אותך לבחור אותי ליורש הבא?
4) למה אתה מסרב להשתתף במשחק הפורום האגדי הדרקון בעל אלף הפרצופים?
5) האם אתה מודע לזה שבמרחק לא הרבה קילומטרים מאיתנו מתקיימת מלחמה קשה כבר 5 שנים שגבתה לפי ההערכות חצי מיליון הרוגים ומיליוני פליטים?
אם ענית כן, מה אתה חושב על זה?
אם ענית לא, מה אתה חושב על זה שדבר בכזה סדר גודל מתקיים כ"כ סמוך לגבול שלנו ולנו האנשים הפשוטים כמעט אין מודעות לעיניין?
לגבי 5, אעריך את זה אם הכה את הפונדקאי לא ינוצל כדי לדבר על נושאים פוליטיים לא נעימים. זה לא פוליטיקה פר סה, אומנם, אבל אני רואה איך העלאת נושאים כאלה יכולה להדרדר במהירות לדיון לא נחמד.

לגבי 3, +1

א) סוריה זה כן חו"ל
ב) פוליטיקה על חו"ל מותרת
ג) לא מבין מה טעון בזה, אפילו שיש שם חמש(!) צדדים שנלחמים אחד בשני קשה לי לדמיין מישהו בפורום מצדד בדבקות באחד מהם.
ד) השאלות לא מוגבלות למ"ת ואם הוא מרגיש שזה ירידה לחיים הוא לא חייב לענות.

א) בסדר, סוריה זה כן חו"ל טכנית, אבל אי אפשר להשוות בינה לבין בריטניה.
ב) תזכור שאתה לוקח את הרשות הזו כי "אולדמן אמר שמותר" כשהוא פתח את העץ שדיברת עליו. ובכן, אולדמן יכול לעשות מה שבא לו. אם בפונדק חברי הפורום היו בני תמותה רגילים, הוא היה האל שיצר את העולם (לא שהוא לא אל נחמד :) ).
ג) כל, אבל כל מלחמה שקרתה לאחרונה (מבחינה היסטורית) או עדיין מתרחשת היא נושא טעון.
ד) כמובן שהן לא מוגבלות למשחקי תפקידים ושהפונדקאי "לא חייב לענות על זה" אבל למה לשים אותו במצב לא נעים, ועוד בפומבי?

בבקשה לחשוב קצת לפני ששואלים שאלות כאלה.

תודה על המלצתך לחשוב קצת, אבל אני אאלץ לדחות אותה כי אני נוהג לחשוב הרבה, אבל אני ממליץ לך בחום להשתמש בהמלצה הזאת בעצמך.
תנסה, לא תתאכזב. אני מבטיח.

(ורק בשביל הרקורד, אנשים רבים רואים באיחוד האירופי אויב הרבה יותר מסוכן ומשפיע על ישראל מאשר באשאר אסד ואירן, והיות וברקסיט מסמנת נקודת מפנה שעלולה אפילו להביא לקריסתו בסופו של יום, היא הרבה יותר טעונה מאשר סוריה. והראיה שזה אפילו כמעט התפתח לוויכוח באותו העץ)
היות ויש לי נטיה מעצבנת לומר תמיד את המילה האחרונה אני ממליץ שמנהל ימחק את הדיון המטופש הזה או יפצל אותו, אנחנו הורסים את העץ.

א - אנשים רבים בסביבה שלי, לא אנשים רבים בסביבה שלך.
ב - אתה בטח גם תומך בפעולות של האירגונים שמקבלים מימון מהאיחוד כמו בצלם, עדאלה, רבנים לזכויות אדם ודומיהם.

והנה, הוכחה חיה למה שאמרתי, נושא האיחוד האירופי הרבה יותר מעורר מחלוקות מאשר סוריה.

חשבתי שהדיון עלה חזרה על השביל אז לא התערבתי, אבל אני רואה שבכל זאת הדרדרנו. אז בבקשה, די לנושא הזה, תכבדו את העץ של רוי. הבא שיגיב בעץ הזה תגובה שקשורה לנושא הפוליטי או כל דבר שלטעמי אינו קשור לנושא העץ יזכה באזהרה מיידית.
יום טוב.

כל הארגונים האלה רשומים בישראל כחוק, ומדווחים על *כל* התרומות הזרות שלהם. איפה רשימות התורמים של NGO מוניטור? לא באתר שלו זה בטוח, אבל בדיקה ברשם העמותות תגלה לך שהוא מקבל הרבה כסף מקרן מאוד לא נעימה שנקראת CFI, שבין היתר מממנת את הסנגוריה של הרוצח ג'ק טייטל ופעילי טרור נוספים.

האיחוד האירופי "עוין" רק אצל קבוצה מאוד מצומצמת, קיצונית והזויה של אנשים. מבחינת מדינת ישראל מדובר בשותף סחר מרכזי (כולל למכירה וקנייה של אמל"ח) ושחקן חיזוק משמעותי בסנקציות נגד אויבים אמיתיים, לא מדומיינים. יתר על כן, "האיחוד האירופי", הוא לא גוש מונוליטי - יש בו מדינות שפחות אוהדות לישראל (אירלנד למשל, למרות שהיה להם שר הגנה יהודי פרו ישראלי ששאר הממשלה שלהם שנאה) בצד מדינות *מאוד* פרו-ישראליות (גרמניה במיוחד. מאיפה אתה חושב שצצו צוללות בחיפה יום אחד?)

מה שכן, וכתבתי את זה כבר בעבר, מרבית מדינות האיחוד האירופי מתנגדות למדיניות השטחים של ישראל (כמו גם בסביבות רבע עד כמעט שליש מהמנדטים שיש כרגע בכנסת. גם הם אויב?) וממש לא מעוניינות ליישם בשטחים את הטבות הסחר שהן נותנות למדינת ישראל.

וכן, זה חורג מהעץ, אבל כשאני רואה שקרים ותעמולת-זוועה, אני חושב שמגיע לאנשים לקבל גם קצת עובדות.

חזרה