• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

זוג שחקנים מחפשים להצטרף/להקים קבוצה במרכז

אני ועוד חבר (בני 23) רוצים למצוא\להצטרף לקבוצת מבוכים ודרקונים (או שיטה מעניינת אחרת).
מחפשים בעיקר באזור המרכז-השרון.
מכיוון ששנינו עתודאים בצבא נח לנו בעיקר בימי שישי בבוקר, למרות שפתוחים גם לזמנים אחרים.
לא משנה: גיל, מוצא, גזע, דת, מין
משנה: אנשים כיפים:)

RatavA אמר/ה:
אני מצטרף לבקשה שלכם :)
(גם בגילכם, גם עתודאי)
היי ,

אנחנו מתחילים הרפתקאה בסגנון מד"ב פנטזיה (מוזמן לשאול אותי עוד אם אתה רוצה פרטים), בשיטה שמבוססת על apocalypse engine (החוקים יותר פשוטים וקלים ללמידה, והדגש יותר על הסיפור והיצירתיות).
זה הנושא בפורום שנפתח על ידי arielpi, הוא גם שחקן בקבוצה הנוכחית. (אנחנו בינתיים שני עתודאים בגיל 23, סטודנט בן 22, ועוד שחקן חדש שהולך להצטרף)

בעיקרון אנחנו ניפגש בשישי בבוקר (סביבות 9:30-10:00 רוצים להתחיל) בתל אביב (כנראה בעזריאלי או בפריק).

נשמע לך מתאים?
אשמח לשמוע ממך עוד שאלות אם יש לך, או אם אתה רוצה שנצרף אותך לקבוצה (מתחילים בתקווה ביום שישי בבוקר הקרוב)
אפשר לפנות גם במייל:
[email protected]

הי,
אתם מוזמנים לנסות להצטרף לקבוצה שלנו:
משחקים די.אנ.די קלאסי, עם חוקים שמאפשרים דמויות מעניינות, חוקי קרב מהירים, והרפתקה מאתגרת.
עומדים להתחיל הרפתקה ארוכה ומעניינת, ברגע שהספר של ההרפתקה יגיע מאמאזון :)
משחקים בימי חמישי בערב בהרצליה, פעם בשבועיים בערך.
054-5922861
אני מארגן קבוצת פאת'פיינדר בימיי שישי אחר הצהריים בראשון לציון, אם זה מעניין אותך אז דבר איתי בפייסבוק, אני נקרא שם Shmulik Mizrahi

Holy Paladin אמר/ה:
אני מארגן קבוצת פאת'פיינדר בימיי שישי אחר הצהריים בראשון לציון, אם זה מעניין אותך אז דבר איתי בפייסבוק, אני נקרא שם Shmulik Mizrahi
יש הרבה עם אותו השם.. תוכל לתת מספר פלאפון או מייל ?

היי, אני שה"מ בן 25 מהרצליה ופותח קבוצת אקזולטד/סיון/פאת'פיינדר חדשה. כרגע יש לי שחקן אחד או שניים ותמיד אשמח לעוד שחקנים. אני עם אוטו ולכן זה לא כזה משנה איפה משחקים עבורי.
לעוד פרטים
[email protected]

יהונתן אמר/ה:
היי, אני שה"מ בן 25 מהרצליה ופותח קבוצת אקזולטד/סיון/פאת'פיינדר חדשה. כרגע יש לי שחקן אחד או שניים ותמיד אשמח לעוד שחקנים. אני עם אוטו ולכן זה לא כזה משנה איפה משחקים עבורי.
לעוד פרטים
[email protected]
שלחתי לך מייל

חזרה