• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[תל אביב]קבוצת D&D 3.5 חדשה מחפשת שחקן/ית

(פירסמתי משהו דומה לפני הרבה זמן, מאז פרטים השתנו וההתחלה גם נדחתה לספטמבר- אז מפרסם עכשיו בשנית)

היי,

אנחנו קבוצה של שלושה שחקנים, בגרסא 3.5 של D&D.
מחפשים שחקן/ית דמות רביעי , בסביבות גיל 20-26.
השחקן לא חייב להיות עם ניסיון כלשהו, רק צריך רצון טוב, והתאמה לזמנים.

אנחנו מנסים ליצור קבוצה שתיפגש בערך פעם ב3-4 שבועות, בימי שישי בבוקר (סביבות 10 בבוקר עד 1-2 בצהריים), באזור ארלוזרוב-עזריאלי בתל אביב.

אנחנו נתחיל את הקמפיין בתחילת ספטמבר, ומחפשים עכשיו שחקן רביעי כדי לתאם את הסיפור ולבנות את הקבוצה כמו שצריך.

מאוד מתאים לאנשים עובדים/לומדים/בצבא בלי הרבה זמן, כי זה לא הרבה מפגשים ויחסית בזמנים נוחים.

למתעניינים - מוזמנים להגיב פה/ לשלוח לי הודעה פרטית/ או במייל - [email protected] (עדיף במייל)

הייתי שמח לשמוע קצת יותר פרטים על הקבוצה,

אני בעיקרון חייל והתנאים של הפגישות ממש מתאימים לי

אשמח לשמוע קצת יותר פרטים על השחקנים ועל העולם שנשחק בו

elishaik אמר/ה:
(פירסמתי משהו דומה לפני הרבה זמן, מאז פרטים השתנו וההתחלה גם נדחתה לספטמבר- אז מפרסם עכשיו בשנית)

היי,

אנחנו קבוצה של שלושה שחקנים, בגרסא 3.5 של D&D.
מחפשים שחקן/ית דמות רביעי , בסביבות גיל 20-26.
השחקן לא חייב להיות עם ניסיון כלשהו, רק צריך רצון טוב, והתאמה לזמנים.

אנחנו מנסים ליצור קבוצה שתיפגש בערך פעם ב3-4 שבועות, בימי שישי בבוקר (סביבות 10 בבוקר עד 1-2 בצהריים), באזור ארלוזרוב-עזריאלי בתל אביב.

אנחנו נתחיל את הקמפיין בתחילת ספטמבר, ומחפשים עכשיו שחקן רביעי כדי לתאם את הסיפור ולבנות את הקבוצה כמו שצריך.

מאוד מתאים לאנשים עובדים/לומדים/בצבא בלי הרבה זמן, כי זה לא הרבה מפגשים ויחסית בזמנים נוחים.

למתעניינים - מוזמנים להגיב פה/ לשלוח לי הודעה פרטית/ או במייל - [email protected] (עדיף במייל)
חחח ראיתי את האשכול שלך גם בפורום אחר.
אני מעוניין. הנה קצת פרטים עלי: http://www.pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=31&t=37877
שלחתי לך הודעה במייל
הקטע שפעם בחודש זה לא קצת מידי?

חזרה