• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מסע צלב חדש- משחקעל בעולם אפל- עץ הרשמה (0/4)

מדינת הוותיקן, רומא, 2016.
הוא צעד בתוך המסדרון בקצב קבוע של חייל, על מדיו הלבנים ניתן התנוסס סמל של צלב שהקו האנכי שלו היה חרב. שיערו היה מסופר בקפידה.
שני שומרים עמדו בכניסה לחדר בסוף המסדרון והצדיעו כשהבחינו בו, הוא חלף מולם ונכנס לחדר, מתעלם מקיומם של השומרים, ואם אלה ידעו מה טוב בישבלם, הם לא יפריעו לו.
לפני שנים נאלצה הדת הנוצרית לצאת למלחמת דת מול הכופרים בארץ הקודש, מאוחר יותר הם נאלצו לטהר את הכופרים מתוחם, ובשביל מעשים כאלה, היה צריך באנשים הנכונים.
צלצול הודעה קטע את חוט המחשבה שלו, וכשהוא שלף את מכשיר הטלפון מבטו התעקם מעט, בהודעה היו 5 מילים , הוד רוממתו רוצה לראות אותך.
אם האיש החלש הזה רוצה לראות אותו, הוא יאלץ לפגוש בו, ויצטרך להעמיד פנים כאילו הוא מכבד אותו, אבל מבין שניהם רק אחד היה לוחם למען הקודש, רק אחד מהם היה זה שמוכן לעשות צעדים דרסטים, ורק אחד מהם היה ראש האינקויציה הנוצרית הקדושה.
ואם הוא יצטרך לצאת למלחמת דת חדשה, הוא יובל אותה.

איזור ההר הלבן ,ניו-המפשיר, ארה"ב 2016.
הוא לא חשב שככה הוא יסיים את השבוע.
נכון, התוכנית שלו לא הייתה שבוע שקט באחד האיזורים היפים במדינה, בתקופה שבה תירים מגיעים מכל העולם לצפות בשלכת, ולא לנוח בכיסא נוח בבריכה של מלון מפואר אלא לצאת ולצוד אנשי זאב, אבל עדיין הוא לא ציפה למצוא את עצמו פנים מול פנים מול איש זאב גבוה ממנו בראש.
היצור הענק שאג לעברו, והוא חמק ברגע האחרון מיד מלאת טפרים.
משום מה הוא הבין שהוא היה צריך לצפות שהבוע יסתיים כך.
היצור שאג שוב, ובין שאגה לנהמה דיבר בקול חייתי, "לא היית צריך לעקוב אחרי!, הלילה אסעד!"
כששלף את החרב שנחה בנדן לצד גופו, הוא הצליח לשמוע את היצור מגחח, "חרבות לא חיסלו אותי לפני מאה שנים, חסר לך קצת כסף בנשק!"
הוא צקצק, "יחיסת ללינקטרופ משנה צורה-אוכל אדם, אתה פשוט חסר דמיון."
הבזק של אור כחול העיר את הלילה, ובאותו ערב היה איש זאב אחד פחות בעולם.

טוב, מניח שזה הובן מהכותרת ומהטיזירם, המשחק הוא בתקופה מודרנית שבה יצורי אופל וקסם חיים בהסתר מבני האדם, טוב, לפחות רובם.
ערפדים,אנשי זאב, מכשפים, רוחות רפאים, בני פיה, שדים ומלאכים נופלים נמצאים בכל מקום, חלקם מסתתרים מבני האדם, וחלקם רואים בהם כארוחת חצות נוחה.
מהצד השני נמצאים בני האנוש לבד במערכה, ונאלצו להליחם מול אויב חזק בעל יתרונות רבים, אבל אלה נלחמו באומץ, אם כיחדים, ואם בקבוצות ובמסדרים.
מאחר והמוח האנושי המודרני בוחר לפרש כל תופעה בלתי מוסברת בתור מדע, וקסם הפך לאגדת ילדים, נוצר ה"כיסוי" כוח קסם שנתמך על ידי יצורי האופל בעיקר, שהשפעתו גורמת למוח "להשלים" פרטים לא הגיוניים באמצעות צירוף מקרים- הזאב הענק הזה הוא בסך הכל כלב גדול, והקליעים לא פגעו בו יהיה הפירוש של :זה איש זאב, והכדורים לא היו כסופים ולא גרמו לנזק. רק בני אדם מושפעים ומהכיסוי, וישנן דרכים להתגבר עליו, אבל אלו נשארות סודיות.

העולם הטבעי הוא בתקופה המודרנית, יש בחירות בארה"ב, דאע"ש ומלחמת אזחרים בסוריה, אין היסטוריה חלופית (יכול להיות שאירועים מהעבר הושפעו בידי גורמים על טבעיים, אבל זה כבר תלוי ידע של דמות.)

מבחינת העולם העל טבעי/האפל, אז כמו שכבר ציינתי, הוא נמצא בהסתר מהעולם הטבעי, אני מקווה שאני אצליח להכליל את הכל בפירוט קצר.

ערפדים- בסופו של דבר מדובר בגרסה הקלאסית שלהם, מחולקים לבתי אצולה/ שבטים פנימיים, גוברים על האדם ברמה הפיזית ודורשים דם כדי להתקיים ולקיים את הכוח שלהם, הם רגישים לאש, ורובם המכריע לאור השמש, שינוי משמעותי הוא שערפד הוא לא אל-מת- ערפדים הם גרסה ביולגית שונה של האדם, הם לא זקוקים למזון ומשקה כדי להתקיים, אבל הם מרגישים כאב, ויכולים למות. אם מישהו רוצה להיכנס עמוק לאיך מחזור הדם שלהם עובד כדי לשחק ערפד, ניכנס לזה בפרטי. לערפדים יש מנגונן שלטון שמורכב מאסיפה של בתי האצלוה שלהם, בהתאם למיקום. ערפד מבוגר יותר הוא ערפד חזק יותר.

לינקנטרופים- משני צורה, מחולקים לשבטים בהתאם לחייה שלהם, אנשי זאב נחשבים לנפוצים יותר, אולם באמריקה העירונית ישנם גם שבטים של אנשי עכברוש, וכמה בודדים מסוגים שונים, רגישים לכסף, אבל ניתן לפצוע אותם גם באמצעים רגילים, אם כי יותר קשה.

מלאכים/שדים- בהחלט קיימים ונמצאים במאבק אין סופי אחד לשני, לא פעם יכול מלאך או שד לבחור לו בן תמותה ולהעניק לו כוח על מנת שיעשה דברים שמתאימם לאינטרס שלו. ההגבלה היא מלאכים עליונים (ארכי-מלאך או מלאכי השרת אם ניכנסים לזה לעומק.) אלו לא מתערבים באולם האדם ולא משתפים פעולה במלחמות אם השאול, הם גם היחדים שיכולים לדעת מהי הדת האמיתית (כבר נכנס לזה.) ומקבלים פקדות ישירות ממי שאחראי לעולם, מלאכים חיים לרוב בסוג של היררכיה צבאית, ומקבלים פקודת ממלאכים בכירים מהם, אף אחד שהוא לא מלאך בכיר מספיק יודע להגיד איך שרשרת הפיקוד פועלת במלואה.

קצת יותר מושגים בסיסים

כישוף/קסם- בסופו של דבר כל אחד יכול ללמוד להטיל קסם, בהנחה והוא הצליח להתגבר על הכיסוי. לקסם הרבה צורות ויש לו תמיד מחיר, אם זה מהמטיל ואם זה מדברים מסביב (קורבנות אדם, כוח חיים מהסביבה הם דוגמאות מוכורת.) לקסם אין מרכיב של טוב ורע אלא אם כן הוא מגיע במפורש מצד כזה. ולקסם אין מרכיב דתי.

הדת האמתית- בעולם מודרני שבו יש כמות לא קטנה של דתות, קצת קשה לצפות מערפד שחיי כל חיו בכפר סיני ולא שם על הנצורת להירתע מצלב, ולכן ההשפעה של חפצי דת תלויה ב2 פרמטרים, כמה המשתמש מאמין באותה דת, וכמה יצור האופל מאמין בה. כך שבחור אתאיסט שיניף צלב מול ערפד שחיו את חיו כמוסלמי לא יגרום להשפעה. אבל מאחר ומדובר בארה"ב, ומאחר ורוב יצורי האופל החלשים לא כל כך מכירים בעובדה של הגנה מדת באצמעות דת אחרת, אז לסממנים נוצרים בדרך כלל תהיה השפעה על רובם.
יש להניח שבני התמותה והיצרוים שלא חיים במישרום העליונים ביותר לא יודעים איך העלם עובד, ומהי הדת הנכונה.

לעניין המשחק עצמו, ומה אני רוצה מכם:
אני לא מגביל את מקור הכוח שלכם, כישוף/טכנולגויה/דת, מבחינתי תשחקו מלאך נופל/בן אנוש שהממשלה שיפרה גנטית/שאמן אינדאיני או כל דבר, אני מעדיף אבל שלא תשחקו דברים תכניי"ם.
כרגע אני רוצה סיפורי רקע, שבהם תסבירו מי אתם ואיך קיבלתם את הכוחות שלכם, האם אתם מודעים לעולם האפל או לא, ולמה הגעתם למדינת ניו המפשיר (המשחק ירוץ בעוד מקומות פרט לשם, אבל זו נקודת ההתחלה.) אחרי שאבחר מי התקבל נוכל לעבוד על נתונים לדמות (אם כי מדובר בשיטת משחק על בסנגון ויתור.)

המסדרים -עדכון 14/3
כמו שציינתי, יש לבני התמותה מספיק צרות בעולם, וכמות גיבורי העל שיצילו אותם היא לא אין סופית, ואם אין אני לי, מי לי?
לשם כך ולאורך ההסיטורה הוקמו מסדרים להגן על התמימים, אם אלו היו האבירים הטמלפרים שהגנו על עולי הרגל מהשדים שחיו בדרך, ההששנים שהגנו על ארץ הקודש מצלבנים ששדים שלטו בהם, מסדר הדרקון שצד ערפדים ברחבי אירופה, אברהם לינקולן שנלחם בערפדים שנהנהו מהשחורים חסרי הזכויות כמזון או אפילו חבורת פרטיזנים שנלמחו בערפדים שהשיגו להם מקום ברייך השלישי, תמיד היו אלה שנלחמו ברשע.
היום, שני המסדרים היותר מוכרים וממוסדים (עד כמה שאגודה סודית למלחמה באופל יכולה להיות מוכרת וממוסדת) הם המשמר והאינקויזציה.

המשמר מורכב מבני אנוש, לא בדיוק ידוע מי ראש המשמר והיכן נמצאת המפקדה, אבל מדובר בצבא מאורגן של ציידי ערפדים,רוחות,שדים אנשי זאב ומכשפות, חלקם מחזיקים בכוח בעצמם, אבל רובם מאמינים שהטכנולגויה והמספרים הם הייתרון המכריע של בני האנוש על האופל, הם לא ישמידו כל כן ערפדים ומעורת אנשי זאב מההבנה הפשוטה שגם אלה יכולים לחיות בשלום ולחיות תחת הכיסוי, אבל במידה ואיש זאב יתקוף עיירה חסרת הגנה, צפו שהשמר יגיע

האינקויזציה היא ארגון קיצוני,פאנטי ודתי, מנהיגה הוא ראש האינקויציה, דמות שרק האפיפיור ומפקד המשמר השיוצרי יודעים על קימוה ותפקידיה (מבחינת בני התמותה הכוונה.), הם צדים את כל יצורי האופל ללא יוצא מן הכלל, והם משתמשים בציוד קדוש שנאסף על ידי הדת הנוצרית במשך אלפיים שנה, המשימה שלהם היא לא להשמיד את הכופרים, אלה את האפלים, מי מחליט מי אפל?- ראש האינקויציזה.
האינקויציזה פעילה בעיקר באירופה, אולם יש אומרים שהטבח בסיילם היה עבודה שלהם.

שאלות, בקשות וכל דבר בסגנון יתקבלו בברכה,

אניאניאני! בניית דמות היא בשיטת משחקעל רגילה, או שיש שינויים? אתה יכול לתת לנו כיוון לרמת העוצמה הנורמטיבית בעולם הזה? דמות בדרך, אחרי שאסתכל שוב על השיטה בפורטל.
עריכה:הסתכלתי וראיתי שבניית דמות נדבר אח"כ. אבל מה בנוגע לרמת העוצמה?

שיטת בנייה רגילה, סגנון ויתור.

בקשר לרמת כוח, אתם אמורים להיות ברמה די התחלתית, אבל אני בהחלט מתחשב בכך שחפשים הפסיקו להיות בני תמותה רגילים ועברו להיות ערפדים/אנשי זאב/משופרים גנטית.

ככה שבהתחלה לפחות, רמת הכוח שלכם תהיה מעל לממוצא, כשבן אדם רגיל הוא מתחת לממוצא

דמות!
שם-אלאסאנדרו ספורצה

גזע-בן אדם(פחות או יותר)

רקע-אלאסאנדרו הוא בנו הלא חוקי של לודוביקו ספורצה, ברון איטלקי חשוב מהרנסנאס, ופטרונו של לאונרדו דה וינצ'י. אלאסאנדרו היה בן שתיים עשרה בלבד כאשר דה וינצ'י הציע את עצמו לשירותיו של אביו, והסתקרן מאוד בנוגע לאיש הדגול. הוא עקב אחריו, וגילה שלאונרדו לפעמים יושב בחדרו, שתוך צורה משורטטת על הרצפה, מוקפת בנרות, ומדבר עם עצמו, וביום שלמחרת הוא היה מציג לאביו איזו המצאה נפלאה או ציור משובח להפליא. לאונרדו חד העין הבחין בילד המשרתת הסקרן שעקב אחריו, וכשהבין שלא יוכל לשחדו לשתוק בחטיפים ובצעצועים, הוא גילה לו את סודו. לאונרדו זימן שד ושמו קרונוס, וביקש ממנו לראות את העתיד והעבר, לשוטט לאורכם, ולהעתיקם אל הציור או אל מגילת השרטוט. לאונרדו לימד את אלאסאנדרו את סודות הזימון, וספורצה הצעיר נעשה במהרה לשולייתו של דה וינצ'י. עד שיום אחד, לאונרדו עזב. אלאסאנדרו האבל זימן את קרונוס, וביקש ממנו את הכוח להחזיר את לאונרדו אחורה בזמן ולהשיבו לחצר ספורצה. קרונוס הערמומי ראה בכך הזדמנות, וגרם לנער בן העשרים ושתיים להפוך את גופו למכל עבור כוחו של קרונוס, על מנת שיוכל לכאורה להשיב את הזמן לאחור. אלאסאנדרו החל את התהליך, הוא צייר על גופו את הרונות, לחש את המילים, ופרש את זרועותיו לרווחה. באמצע התהליך, כשקרונוס החל להחליף את מחשבותיו שלו במחשבותיו של אלאסאנדרו, על מנת להפוך את גוף הנער לגופו שלו, אלאסאנדרו הבין את תכניתו, וקרע מעליו את נשמתו של קרונוס. מה שנותר מנשמתו וזיכרונותיו של הנער היה מבולבל עם זיכרונותיו של קרונוס. לא רק זה, אלא שהעבר, ההווה והעתיד התערבבו במוחו. גופו בן האלמוות של קרונוס התערבב עם כוחו של אלאסאנדרו, ודן אותו לחיי נצח בגוף נער. וכך הוא נדד בעולם, מנסה למצוא מרפא למוחו הקרוע, עד שהבין שאין אחד. כתיקון על מה שהוא עשה, הוא החליט לנסות להכניע את כוחו של קרונוס, על מנת שמעולם לא יצא מגופו, וכבל את עצמו באופן תמידי לקרונוס, ובכך דן את עצמו לטירוף נצחי, בנוסף לחיים נצחיים. הוא הגיע לניו המפשייר על מנת לנסות למצוא עוד אנשים כמוהו, כי לאחר מחקר רב, הגיע למסקנה שהרבה מהמכשפות בסיילם היו בעצם כמוהו, וקיווה לראות אם חלקן עוד בחיים וברחו לניו המפשייר, שהיא לא רחוקה משם.

אופי-אלאסאנדרו מתנהג מדי פעם כמו אלאסאנדרו ספורצה הצעיר מהרנסנאס. צעיר שקט וסקרן שאוהב לדעת יותר מהרצוי. בפעמים אחרות, אופיו של קרונוס משתלט עליו והוא הופך לאכזרי וקר, אבל עדיין מצליח בדרך כלל למנוע מעצמו לפגוע בחפים מפשע. בפעמים אחרות, הוא מתנהג כמו זקן בן מאות שנים כי זה מה שהוא באמת. ובפעמים אחרות, מוחו של אלאסאנדרו מזנק לאורך שביל הזמן, והוא קולט חזיונות אקראיים מרחבי זרם הזמן. בזמנים האלה העיניים שלו זוהרות בצהוב, והוא מדבר בקול מלחשש בעודו פולט אירועים אקראיים מכל התקופות והזמנים.

כוחות ויכולות-חזיונות של העבר/הווה/עתיד(בד"כ לא צפויים, אבל הוא יכול במאמץ לזמן אותם.), ידע עצום בטכנולוגיה, אמנות, מדע וקסם בשל לימודיו על דה וינצ'י וידיעותיו העצומות של קרונוס. סייף אומן בחרב סייף בסגנון איטלקי, אותה הוא נושא כמזכרת מביתו העתיק. מסוגל להשפיע על שדים חלשים ממנו במידה שהוא נמצא במצב קרונוס.

רק סיפור רקע?

אם כן אז...
דמות
שם- יוקו פוג'יקאויה
גזע- אישעיט

סיפור רקע
יוקו הוא בן של שני שושלות מצד אימו הוא אינדיני משבט הלנאפי (שבט אנשיעיט עתיק) האשר נכחד ורק פריטים בודדים שלו נשערו, מצד אביו הוא סאמוראי יפני לכול עינין.
הוא שלט בקסם קל מספר לחשים דיי פשוטים אך הוא יודע להלחם בקאטנה, נגינטה ויומי.
כוחות הקסם שלו נגרמים בגלל שני שושלות שונות שניפגשים בו מצד אחד הקסם האינדיני וקסם הלינרנטרופים ומצד שני קסם הזן.
אביו היה אחד מאלפי האנישים שברחו לאמריקה לאחר WWII ושם פגש את אימו של יוקו אך יוקו מעולם לא פגש אף אחד מהם כי אביו ברח לפני הלידה ואימו מתה בלידה שלו לכן חונך אצל סבתו באיזור ההר הלבן ניו -המפמשיר.
כבן 65 אך עדין חי ובועט שלוב בין מזרח ומערב קסם ואנושיות

חסר משהו?

אני!!!!!!!!!!!!!!
שם: ניגריאל
גזע: מלאך נופל
נק"ן: 4
רקע: ניגריאל חי במשך עידנים בגן עדן, ועבד שם כשומר של השערים של גן עדן, משם הוא קיבל חרב קדושה שמשמשת אותו לתיעול כוחו
ניגריאל עשה עסקאות בתמורה לכוח עם שדים, דבר שהיה אסור באיסור חמור בשל היריבות בין השדים למלאכים, במהלך העסקאות הוא קיבל מעט מאפיינים שדיים, כגון קרניים וניבים
הקשר היחיד שהיה לו עם עולם בני האנוש עד שנזרק לשם היה שהוא צפה מרחוק בהשלכת אדם וחווה מגן עדן
בסופו של דבר מצאו אותו עושה עסקה עם שד, ובגלל זה הוא נידון לעונש של חיים בעולם בני האנוש, והוא הגיע לשם מעט לפני המהפכה הצרפתית, והשתתף במרד, רק כנגד היצורים הקסומים שתמכו במלך
מראה: חיוור ברמה לא טבעית, שיער אדום, לא ג'ינג'י, אדום, עיניים חומות כהות וכנפי ציפור לבנות עם שחור בקצה שלהן, הכנפיים רוב הזמן מוסתרות בעזרת כישוף
יש לו שיער אדום כדם, קרני צבי קטנות ושחורות וניבים חדים בגלל המקור השטני שלו
לרוב לבוש בבגדים דמויי גלימות שחורות או בגדים שחורים, דבר אשר הקנה לו את שמו בעולם בני האנוש, "ניגריאל"
(ראה שחור בלטינית)
(הקרניים והניבים מוסתרים בעזרת קסמים)
יחס לבני אנוש: מזלזל מעט, אבל אין לו בעיה איתם, לרוב הם מאמינים שהוא פשוט צבע את השיער ושהוא לבקן או משהו בסגנון
יחס לשדים/יצורים קסומים: בניגוד למלאכים אחרים, ניגריאל לא רואה בשדים דבר מפלצת ומזעזע, אלא פשוט עוד יצור, אבל שדים לרוב רואים בו בכל זאת מלאך ושונאים אותו, אף על המאפיינים השדיים הקטנים שיש בו
יצורים קסומים ושדים רואים מיד דרך האשליות העלובות שיצר כדי לשטות בבני אנוש ולהסתיר את זהותו, והם יודעים בדיוק מה הוא
יחסו אל יצורים קסומים אחרים הוא פחות או יותר כמו יחסו לשדים
ציוד:
חרבו הקדושה: ניראת כתליון זהב שבמרכזו אבן ספיר קטנה, כאשר תולשים את האבן צומחת מתוכה החרב, אשר ניראת כך:
גולת ניצב-ספיר
ניצב-עץ מהגוני עטוף בעור זאבים
מגן ניצב-פלדה מצוחצחת שמעוצבת כמו שני ראשי דרקון
להב-הלהב הוא להב פיפיות, והוא עשוי מפלדה עם מעט כסף בקצה
את הלהב מחזירים לצורת שרשרת כאשר מקרבים את אבן הספיר חזרה לשרשרת
יש לו גם כמה מוטות מחודדים מברזל בשביל פיות
יש לו מה שיש לכל בן אדם רגיל (מכונית, כסף וכו')
כוחות: ניגריאל משתמש בקסמים בעיקר, קסמיו פועלים על כוח נשמתו ועל קדושה, אבל בגלל המקור השדי הוא יכול לשתות דם ולהקריב יצורים חיים בשביל כוח
הוא מתעל את כוחו דרך החרב
מקום מגורים:
נודד רוב הזמן, אבל אם הוא רוצה לנוח או להשאיר את הדברים שלו, יש לו בית על אי נידח ומיוער בגודל כמה קילומטרים, שומם מלבדו באמצע האוקיינוס האטלנטי
הבית מורכב מכמה חדרים:
1-סלון/ספרייה: הסלון/ספרייה נמצא בכניסה, וממנו יש 3 פניות לחדרים האחרים, יש בו 2 ספות קטנות, וארונות מלאים בספרים שהוא אסף מהרגע בו הגיע לעולם בני האנוש
2-המטבח/חדר אוכל: מה יש לתאר? זה מטבח עם שולחן אוכל
3-מעבדה: בחדר זה ניגריאל שומר את החפצים הקסומים שלו ומבצע את הניסויים שלו
4-חדר שינה/מזבח: בחדר זה יש מיטה, מזבח שחור ופנטגרם רוט על הרצפה לזימון שדים, לא יותר
יצורים:
לוקי-שדון ערמומי, ממנו ניגריאל משיג לחשים מעניינים
הפייסטוס-שד, הנפח ממנו משיג ניגריאל את ציודו
חברים ביבשות (בכל יבשת יש 2 חברים בשביל אספקה, ציוד, בני ברית ועוד):
אסיה:
פנדון-איש טיגריס, החבר הותיק ביותר של ניגריאל, טיפל בו כאשר היה חצי משוגע וכמעט מת לאחר שנזרק מהשמיים, ניגריאל החזיר לו טובה לאחר שהציל אותו מלהקת אנשי זאב
טרמון-מכשף אנושי, יודע להטיל לחשים שבאים על חשבון הסביבה שלו
אירופה:
היראט-ערפד, מעמד בינוני במעמדות הערפדים
קודון-איש זאב, נהנה מהחיים הטובים, מחזיק בוילה גדולה בדרום גרמניה ובעוד קטנות יותר ברחבי אירופה
אפריקה:
קונו-טוראק-שאמאן של שבט אפריקני, פגש בו לאחר ששבר את כנפו בזמן טיסה בגלל התנגשות במטוס קטן,
הוא טיפל בו
יאמאבה-קלימאן-צייד פילים לא חוקי שיודע על עולם הקסם
אוסטרליה:
אניגם-ערפד, במעמד נמוך מאוד, אבל הוא לוחם מיומן, הסיבה היחידה בגללה שרד
טרולנין-שד, אחד מהשדים אותם ניגריאל זימן כדי לקבל חזרה את קסמיו, הוא התיידד עם השד ושחרר אותו
אמריקה הדרומית:
דמינט-איש עכברוש, זנח את חיי החברה בעבור לימודי קוסמות דם, הוא לא התחרט על זה אפילו מעט
קרארא-כאילו קוסם שחי באחד מהשבטים הלא מתורבתים באמזונס, אינו יודע קסמים אבל הוא יודע על קיום עולם הקסם
אמריקה הצפונית:
דנילאו-מכשפה שמשתמשת בכוח נשמתה, ניגריאל הציל אותה משריפה על המוקד במאה ה17, מאז הם התיידדו
גראלן-מלאך נופל, גורש בגלל דיעות שונות על שדים
כוחות:
משתמש בקסמים שמשתמשים בנשמתו כדלק, אבל גם בכישופים שמונעים בקורבנות דם או שהוא שותה דם כדי לקבל כוח ולהטיל כישופים
משתמש הרבה בקסמי אשליה, אבל הוא משתמש בהרבה קסמים
כוחות:
כישופי דם: 4, אבל צריך לטעון נקודת דם 1
אשליות: 5
כישופי נשמה: 4
1-אור
2-הגנה
3-ריפוי
4-אש
תעופה: 3
מיומנויות:
יודע לעשות דברים רגילים (להשתמש במחשב וכו'), יש לו רשיון נהיגה, בעל נסיון ומיומנות בנשק, בעל ידע רב על נשקים ואיך לתפעל אותם, היסטוריה מהמאה ה17 והלאה, היה בעולם בני האנוש זמן רב מאוד, וביקר ברוב העולם, כך שהוא יודע רבות על העולם האנושי
דובר בשפות- לטינית, אנגלית, ערבית, צרפתית ושולט במילים בסיסיות בהרבה מאוד שפות
תכונות:
כוח: 2
זריזות: 1
מהירות: 1
כריזמה: 1
תבונה: 1
רצון: 1
ערנות: 1
ד"ט, ד"ר וחולשות
ד"ט
צבא של איש אחד: 1
חוש שישי: 1
אמפתיה: 1
נשק ממוזל: 1
ידע מיוחד: 1
ד"ר
אויב: ערפד עם מעמד גבוהה יחסית בבתי האצולה הערפדיים בניו יורק, שונא את ניגריאל מתוך אמונה שהוא עיוות שצריך להשמיד

אם יש משהו op, שאני די בטוח שיש תגיד לי ואני אוריד את זה

בהחלט. רק שים לב למה שאמרתי על ניגודי אמונה.
ואם כבר מדברים על זה, קיבלתי כבר רקעים של כמה אנשים, אין לי בעייה שתשחקו ערפדים לינקטרופים או מלאכים, אבל תפתחו את הדמיון שלכם, אתם אמורים להיות החריגים והמיוחדים- גיבורים של עולם שבו לתמימים אין סיכוי לשרוד מבלי שיגנו עליהם. אני אומר מראש שסיפור אם דמות מקורית ייחודית הוא בהחלט פקטור בבחירת השחקנים

גור- הרקע שלך מתומצת בלשון המיטה, תרחיב אותן אם אתה מעוניין להיות מועמד,לא צריך מגילה אבל צריך בשר בסיפור

אני יתייחס לרקעים שנשלחו בפרטי כשאגיע הבייתה בצהרים

אני מודע לזה שלכאורה מקובל "חלש" מכומר בגלל ניגוד האמונה.
פשוט.. למדתי כמה שברירי מושגים בסיסיים בקבלה, וקצת דמונולוגיה יהודית, וחשבתי שמשחק כזה הוא הזדמנות טובה להשתמש במעט ידע.
חשבתי זה יכול להיות מעניין.

לא לזה התכוונתי, התכוונתי שהכוח שלך תלוי באמונה שלך, אבל גם באמונה של מי שאתה ניצב מולו. בסופו של דבר ליהודות יש את המיסטקה שלה גם מחוץ לגבולת הדת היוהדית. רק רציתי לוודא שאתה יודע את זה.

הל לורד
רקע מאוד ארוך ומושקע, והאמת שאתה לא באמת צריך לציין את כל בני הברית שיש לך, ממליץ לך לקרוא את חוקי משחק על שנמצאים בפורטל.

עכשיו לעניין המלאך- אין לך קשר אם רפאל, כשאני אמרתי שמלאכי השרת לא מתעקסים בעולם הזה התכוונתי לכך. הם גורמים שוברי עלילה, רפאל לא חס על מלאך יחיד והוא גם לא נוכח במשפט שלו, השליח של השליח של השליח כפול מס' לא ידוע של פעמים נמצא שם. מלאך שרת הוא ישות שיכולה להשפיע על עולם האדם בצורה קטסורפלית, נוסף לכך שגם אם לרפאל יש תוכנית להשלתט על עולם בני התמותה, (ואין לה) אף אחד לא ידע על זה, בעיקר בגלל שהיא כפופה לבורא בצורה ישירה.

בענין לשחק מלאך/מלאך-נופל, אוקי, כמו שרמתי בתגובה האחרונה שלי זה אפשרי, לא הכי מה שציפתי אבל עובד. אבל כדי לא ליצור יכולת שוברת עלילה (כמו העובדה שאתה מלאך שמי יודע כמה זמן קיים וכמה יודע באמת על העולם), אם אתה מוצא דרך להגביל את הידע שאמור להיות לך (דרך יעילה לעשות את זה היא להיות מלאך שמעולם לא עסק בעולם בני התמותה, וכנראה היה בעל תפקיד כזה או אחר בגן העדן, לא כל המלאכים הם מלאכים שומרים, ולא כולם נשלחים על ידי האל להכות בסדום ואמורה או להיות מלאך חדש יחסית (300 שנה נחשב חדש כשמודבר בנצח.)

אני מניח שמקור הכוח שלך הוא העובדה שאתה מלאך, כמו שכבר ציינתי, מדובר במשחק על וכדי שתחשוב גם על הכוחות שיש לך, החרב לא בהכרח כוח, היא יכולה להיות מקור כוח בהחלט.

ועניין השדים, חצי עובד, אני הולך להוסיף מידע להודעת פתיחה שאני לא בסדר שלא הוספתי קודם, אני מניח שתבין את הבעיתיות אחרי שתקרא את הכותרת של המסדרים.

YDS
נראה בסדר, אני מניח שאנחנו מגבילים את הידע שאתה חשוף עליו בעקבות השיגעון/פיצול האישיות. תקרא גם את מה שאני רושם לכולם

טוב, עד כה נושא שחוזר על עצמו הוא כישוף/קסם, אתם גיבורי על, בסופו של דבר כול אחד מכם יכול להיות ד"ר גורל/סטרנג' ולהיות קוסם מסתורי שמחזיק סודות מהעבר. אבל אני חשוב שכדי לגוון, גם לירוש אש גהנום מהגבות ולהפוך חסה לגזר זה כוח, ההמלצה שלי היא שתתפרעו, אני לא פוסל דמות עם יכולת שהיא קסם, אבל גם לעשות קסם ספציפי יותר יעבוד (תחום יסודות, אשליות, דברים כאלה.)

אני מוסיף עוד פיסת מידע להודעה הראשית, ממליץ לקרוא, מניח שזה הדבר האחרון אלא אם כן יהיו שאלות שיהיה מקום להוסיף בעקבות זה מידע

אני רוצה לשחק, נשמע לי מעניין.
צריך מראה וגיל וכ'ו? כי אם כן, אערוך.
שם: ג'ונתן (ג'וני) איירווד
גזע: אנושי
רקע: קוני הוא גיבור, עם כל הסט. למעשה, בזמנו הוא היה לו הכל. שרירן אימתני, שיער בלונדני ועיניים כחולות, חיוך שניצוצות ניתזים ממנו עד שכמעט אפשר לשמוע אותם. הוא היה הגיבור בחזק ביותר, לפחות לפי דעתו. הצרה היחידה היא, שזמנו עבר מזמן, והיחיד שירש ממנו משהו הוא הנכד שלו, ג'ונתן. הצרה היא שחוץ מהירושה שלו, ג'ון הוא ילד רגיל לגמרי. משפחה ממעמד חברתי בינוני-גבוה, בית בפרברים, מספר חברים, שיחק בנבחרת הפוטבול, אבא עורך דין מצליח ואמא מנהלת בבית הספר היסודי ליד. רגיל לגמרי. עד לטיול התרמילאים שלו במדבר. באחד הלילות, ג'ון התרחק מהשאר. המדבר והכוכבים תמיד שבו את ליבו, ובשמי המדבר הצלולים הכוכבים נצצו מעל, זוהרים יותר ורבים יותר מאי פעם. אז הוא התרחק משאר החברים שלו, וישן לילה לבד. הוא התעורר רק כששמע את הצרחות. הוא התגלגל משק השינה ורץ לבדוק מה קורה עם החברים שלו, וראה אותם קרועים לגזרים ע"י מה שראה כזאבים ענקיים שהולכים על שתיים. הוא לא יכל להגיב,והתחבא בצללים, הפחד לופת את ליבו. הוא היה צריך ללכת עשרים ק"מ כדי להגיע למקום עם קליטה ולהזעיק את הרשויות, כולו מלא בדם, מטונף ומבועת.כשהוא הגיע לביתו, הוא לא הצליח לדבר. עבר שבוע, עברו שבועיים, והעולם הצטמצם לקיום צר של אכילה שתייה ושינה, ללא יכולת לעשות שום דבר אחר. ואז סבא שלו נכנס. את האמת, הוא לא זוכר הרבה מהשיחה הזאת עד היום, אבל לאחר השיחה הזאת הוא התקלח, החליף בגדים, ארז תיק ונסע עם סבא שלו "לטיול מרגיע". סבא שלו סיפר לו על הכוחות שירש, ועל העולם החדש שנגלה לעיניו: עולם של כישוף ומסתורין, עולם יפה ומכוער, מקסים ומפחיד כאחד. הוא התאמן על שימוש בכוחות שלו, ואז הוא חזר לביתו. הוא ארז תיק ויצא לנדוד ברחבי אמריקה בטרמפים והליכה ברגל, לגלות עוד על העולם החדש שנגלה לנגד עיניו. ההורים שלו לא אהבו את העובדה שהוא נודד שוב, אך שניהם נדדו מס' שנים לאחר סיום הלימודים, וזה נחשב מעין 'טקס התבגרות' במשפחה של אביו, אז הם קיבלו את זה. לאחרונה הגיע לניו המפשיר לאחר שעקב אנשי עכברוש (או יותר נכון, הלך בכיוון מה שהם ברחו ממנו) וקיבל טרמפ מעניין ביותר ממכשפה שבנוסף הייתה נהגת משאית, אחת היחידות. היא סיפרה לו כמה סיפורים מעניינים, והורידה אותו בניו המפשיר עם סלסלת עוגיות וקמע מעניין ביותר. הוא הספיק להצטייד, ולטייל קצת ביערות הצפון ובאגמים הגדולים, וכנראה הוא יעזוב עוד כמה ימים, לאחר שלא נתקל בדבר מעניין במיוחד.
כוחות: יכול להגביר את כוחו ומהירותו ולהזיז דברים (טלקינזיס). יכול טכנית להשתגר ולשגר דברים במרחב (טלפורטציה), להרגיש אירועים גדולים קורים וכ'ו, אבל עדיין לא הצליח. סבא שלו פשוט חייך והבטיח לו "שזה יקרה מתי שהוא" . יש לו ידע מספק על קסם כי להגן על מוחו וגופו אך לא יותר מזה. אם זה OP תגיד לי, רק השתמשתי בכוחות שיש להם כמה רמות (למשל טלקינזיס זה יכול להיות מה אני יכול להרים ומאיזה מרחק, מהירות כמה מהיר אני יכול להיות וכ'ו)
השארתי את מקור הכוחות שלו נסתר, כדי שיתגלה במהלך המשחק וכ'ו, אני משאיר זאת לבחירתך.
טופס:
תלמיד מצטיין ומקובל, טוב בלהתחבר לאנשים, מחנאי מומחה, טוב בקרבות, בעל חוש שישי ותמיד דרוך לאחר מה שעבר עליו.
דברים טובים:
חוש שישי
זיכרון צילומי
מחנאי ואיש שטח, יודע איך מסתדרים בטבע
מהירות
כריזמה
עושר: (ג'ונתן תמיד ידע שלא חסר להם כסף, אבל הם תמיד חיו כמי משפחה רגילה. רק שהוא יצא לטיול הוא גילה שהוא יכול לקנות... טוב, כל מה שהוא צריך)
תומך: סבא. חזק ועם ידע, אבל רחוק...
תכונה מיוחדת: 'יהיה בסדר': ג'ונתן אף פעם לא ישן בחוץ כשהוא לא רוצה, תמיד מקבל טרמפ שהוא צריך, דברים שנאבדים לו מתגלים מתחת לאף.. הוא רק צריך להמשיך לחיות, ודברים טובים יקרו.
דברים רעים:
נקודת תורפה: 1- כריזמה (למנהיגות) חסר ניסיון
נקודת תורפה: 1- יוזמה עם אנשי זאב, עדיין פוחד מעט.
כוחות:
מהירות על: 4
חוזק על 2
טלקינזיס 5
טלפורטציה 1
3 נקודות מזל
אני ממש מקווה שתאהב, מחכה לתשובה!

חזרה