• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שר הטבעות בצל-משחק הומוריסטי [6/6] (נגמר. תודה לכל השחקנים)

אי שם במעמקים החשוכים, הידועים גם כ"מחסני מקדונלדס", חושלו 19 טבעות בצל, שחולקו בין 19 השליטים של העולם. אבל למרבה התימהון (או שלא...), כל בעלי הטבעות רומו, כי טבעת בצל אחת, מטוגנת בשמן עמוק, התגלתה בפני העולם, ועיוורה עיני צדיקים...

ברוכים הבאים להרפתקה "שר הטבעות בצל". אתם הולכים לשחק חבורה של עובדים במפעל ברגרקינג. הנהלת המפעל בישרה לכם שאחד העובדים השיג איכשהו את טבעת הבצל שטוגנה בשמן עמוק (טבמש"ע), אבל נתפס ועונה על ידי כנופייה של עובדי מקדונלדס, ורק הטבעת הגיעה לידי ברגרקינג. הטבעת חייבת להיות מושמדת כדי למנוע ממקדונלדס להשתלט על העולם, והיא ניתנת להשמדה רק על ידי השמן הרותח של "מחבת ההמבורגרים הגדולה" שממוקמת אי שם בארץ השחורה, הידועה גם בתור "מאורת מקדונלדס בע"מ". אם השליחות להשמדת הטבעת תיכשל, ומקדונלדס יצליחו במזימת הזדונית, העולם יהיה מקום מסוכן לגור בו.

אתם תשחקו דמויות מו"ד לפי בחירתכם (אני אתן רקע לדמות לפי הנטייה והגזע שבחרתם לעצמכם). המשחק עצמו יתנהל בחופשיטה מבוססת קלות על מו"ד בתור פרודיה על סיפורי פנטזיה. את הדמויות תגישו בהודעה פרטית. במשחק נשתמש בשיטת IN וOUT.

נקווה שאהבתם, ושתסכימו להצטרף להרפתקה.

אני דווקא חושב הפוך פלדריק. להריץ משחק הומוריסטי זה בדר"כ יותר פשוט ממשחק רציני.
אני אישית לא מת על משחקים הומוריסטים, אבל אני מוכן לנסות שוב.

נא לקרוא את חוקי הפורום הזה. אסור למנחה להריץ יותר מהרפתקאה אחת במקביל ללא אישור מההנהלה (שאין לך כרגע). אז, האם יש להבין שההרפתקאה הקודמת שלך (שלג ירוק) מבוטלת? אם כן, כדאי שתגיד את זה שם. ואם לא, אתה בכל מקרה צריך לבטל את אחת משתי ההרפתקאות האלה, אז בחר איזו אתה מבטל (ותגיד את זה בעץ של ההרפתקאה).

עדכון: אני מצטער. אני לא יודע מה חשבתי לעצמי.
"שר הטבעות בצל" ייפתח מחדש, בתור ההרפתקה הפתוחה היחידה שלי כרגע. אני מצטער אם אכזבתי מישהו. מי שרוצה יכול שוב לשלוח דף דמות. גם ככה עוד לא עדכנו אותי בקשר למשחקים חדשים שהולכים להיפתח. כולם מוזמנים-שוב.

דף הדמות ייראה ככה:

שם דמות-

גזע-

נטייה-

התכונה הכי חזקה-

חפץ שהדמות לא יוצאת מהבית בלעדיו-

זהו. אם אתה בעניין, אז תשלח לי הודעה פרטית, ואני אחזיר לך הודעה עם הרקע שהכנתי לדמות שלך.
[/פרודו באגינסquote]

אני יודע מה הוא כתב, אבל מוזר לי שהוא לא ביקש שום רקע.
ומותר לי להיות איזה גזע שאני רוצה (מינוטאור חצי אלף עם אוזני ערפד, למשל. ולא, אני לא הולך לשחק את זה) או שיש הגבלה לגזעים המקובלים.

warforgad אמר/ה:
אם שוב פתחת(ואני מקווה שהיא תישאר פתוחה...)אז אני אצטרף.
שמור לי מקום!
(אני אשלח לך דף דמות מחר או מחרתיים).

הפעם אני פותח את המשחק בלי לסגור אותו, ורק סוף המשחק יביא לסיום המשחק. אני שומר לך מקום, ומחכה לדמות שתשלח.

נ.ב: אם תוכל לגייס עוד 2 אנשים, אני מאוד אשמח.

טוב, האמת שאין לי שום רעיון מעניין. מישהו רוצה להציע משהו?

עריכה: מיד אחרי שכתבתי את התגובה עלה לי רעיון, אבל הוא קצת הזוי מדי (עכבר גדול לוחם בסגנון ימי הביניים, או לוחם אומנות לחימה). אז אתם מוזמנים (אפילו מתבקשים) להציע רעיונות.

ד"א, ההרפתקה קרבית? (דגש על קרבות או על דיפלומטיה, חידות, משהו אחר)

adidasv111 אמר/ה:
טוב, האמת שאין לי שום רעיון מעניין. מישהו רוצה להציע משהו?

עריכה: מיד אחרי שכתבתי את התגובה עלה לי רעיון, אבל הוא קצת הזוי מדי (עכבר גדול לוחם בסגנון ימי הביניים, או לוחם אומנות לחימה). אז אתם מוזמנים (אפילו מתבקשים) להציע רעיונות.

ד"א, ההרפתקה קרבית? (דגש על קרבות או על דיפלומטיה, חידות, משהו אחר)

שלחתי לך הודעה פרטית בנושא. אתה יותר ממוזמן להגיב לה.

חזרה