• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תקציר הרפתקה חדש (ולמעשה שתי הרפתקאות!) בקמפיין 'לאחר עלותם לגרדום' עלה לאתר של מלסטרה

שתי הרפתקאות במחיר של אחת!

או – המשך עלילותיהן (עדיין בנפרד) של הלוחמת קל'ריס והגנבת ראנ'סיל.

קל'ריס וריי'נואורין מנסות לחפש את את ראנ'סיל והחוטפים שלה. אלא, שבעוד התכנון המקורי כלל חמיקה שקטה מהעיר כדי להגיע אל ישוב של אורגי ערפל, התקלות מכוערת למדי בשולי העיר וחקירה של קבצן מפוקפק עם פה מלוכלך במיוחד, מביאות אותן אל מערה קטלנית שורצת מפלצות, ממש על "סף הדלת האחורית" של לורד אבאריל. ובינתיים, ראנ'סיל ובן-בריתה החדש לוקחים הימור מסוכן כדי למצוא את הציוד הגנוב שלהם, ונאלצים להתמודד עם כמה גילויים אפלים במיוחד (וחתול!).

התמונה הופקה על-ידי בתוכנת מידג'רני.

* * *

לינק ישיר לתקציר ההרפתקה החדשה (או למעשה שתי ההרפתקאות הנפרדות, זו מתחת לזו)

לדף האינדקס של הקמפיין

עולם המערכה מלסטרה

1707149353300.jpeg

פרק טוב. הניחוש השני שלי לזהותו של החתול המדבר היה בסופו של דבר נכון. פרק שכולו מוקדש 'באהבה' לקוסמי הרעל והאומנות שלהם.

"עוד פעם אתה." נשמע באמת כמו גלישה לערסית מצויה מצד מישהי כאור'מי שהוצגה קודם כמדברת במשלב גבוה יותר למרות שאין לי ספק שהיא חושבת כך. מה קרה לרוסארין האמתית שעליה ביססה אור'מי את הבדייה שלה? ממתי המיסטיקנים של יוטקארו נחשבים לקוסמים?

אני מבין שהחלק של רנסיל מתרחש איפשהוא בווארת'ארון. אין שום אזכור עד כה לדברים שבאים מבקעת קיירן.

אלטור פה-זבל דמות שמוסיפה צבע לעולם. נראה שהוא נתן לדמויות הנחה אם כל מה שדרש מהן בנוסף לפרוטות נחושת היה להוציא קוץ מהגרב שלו.

היות ואני לא עוקב אחרי הפודקאסט, אני מניח שהסיבה לכך שאלאנדרין שלחה את חיל המצב צפונה מצוינת בפודקאסט.

ריינזווארין המסכנה. אני מקווה שהיא לא בדרכה להפוך שוב לקורבן של קסם אפל.

האם לפי האגדות, אנשי הזאב נולדו כך או שהם נהפכו לכאלה?

עריכה אחרונה:
תודה על התגובה.
לא בטוח שרוסרין האמיתית היתה קיימת אי-פעם.
החלק של ראנסיל, לפי כל הסימנים, מתרחש באחת החורבות התת-קרקעיות בנקיק של סארקראקט. הגם שהמקום לא רחוק מגבול יער וארתארון.

לגבי אלטור פה-זבל - אני משער שעוד דברים (מלבד ההופעה שלו בפודקסט) יחשפו בהמשך.

ואכן, הסיבה שאלאנדרין שלחה את חיל המצב שלה מזרחה ודרומה אל סארקראקט מופיעה בפודקסט.

לגבי אנשי הזאב - שאלה טובה. יש גרסאות סותרות.

חזרה