• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שאלות על האתר

א. מה זה פוסט פרופיל ואיך מפרסמים כזה?
ב. ב"משתמשים ראויים לציון" מה הפירוש של תגובות?
ג. אם אני רוצה עצות על הרפתקה אבל לא לספיילר לשחקנים בפורום, מה לעשות?

א. מה זה פוסט פרופיל ואיך מפרסמים כזה?
מין פוסט של משהו שאתה רוצה לשתף אבל לא ראוי לנושא משלו, או שלא בא לך לתת לו נושא משלו.
ג. אם אני רוצה עצות על הרפתקה אבל לא לספיילר לשחקנים בפורום, מה לעשות?
כתוב בתחילת העץ - ספויילרים לשחקנים שלי, וציין את הקבוצה / שחקנים כדי שידעו לא להיכנס.

מין פוסט של משהו שאתה רוצה לשתף אבל לא ראוי לנושא משלו, או שלא בא לך לתת לו נושא משלו.

כתוב בתחילת העץ - ספויילרים לשחקנים שלי, וציין את הקבוצה / שחקנים כדי שידעו לא להיכנס.
איך מפרסמים כזה?

ודרך אגב, איפה אפשר לקנות מסך לDM?

איך מפרסמים כזה?
תלחץ על שם המשתמש של עצמך או על הפרופיל שלך בראש העמוד כדי להגיע לפרופיל, ושם תמצא את המקום לפרסום פוסטי פרופיל.

ודרך אגב, איפה אפשר לקנות מסך לDM?
לאיזו שיטת משחק? בחנות האתר יש מסך מנחה והרפתקה של 2-3 מפגשים לפאת'פיינדר פראי.
לשיטות אחרות שווה לבדוק בחנויות תחביב (אני יודע על פריק בתל אביב או הממלכה בהוד השרון) או להזמין מחו"ל.

תלחץ על שם המשתמש של עצמך או על הפרופיל שלך בראש העמוד כדי להגיע לפרופיל, ושם תמצא את המקום לפרסום פוסטי פרופיל.

לאיזו שיטת משחק? בחנות האתר יש מסך מנחה והרפתקה של 2-3 מפגשים לפאת'פיינדר פראי.
לשיטות אחרות שווה לבדוק בחנויות תחביב (אני יודע על פריק בתל אביב או הממלכה בהוד השרון) או להזמין מחו"ל.
הכוונה ללא כיתוב עליו - שאפשר לחבר אליו דברים.

ודרך אגב למה הפונדק מתייחס יותר ל"לא קריטי" מאשר ל "על כתפי גמדים"

הכוונה ללא כיתוב עליו - שאפשר לחבר אליו דברים.
מציע לחפש באתרים מחו"ל או בדוכני יוצרים עצמאיים בכנסים (למשל בכנס דרקוניקון).

ודרך אגב למה הפונדק מתייחס יותר ל"לא קריטי" מאשר ל "על כתפי גמדים"
אוהבים את שניהם! אבל היוצרים של "לא קריטי" מפרסמים פה דיונים והיוצרים של "על כתפי גמדים" רק מגיבים לדיונים. :)

חזרה