• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז הכרזות הליגה החופשית מג'נקון

הליגה החופשית הכריזה בכנס מספר הכרזות מעניינות:
  • השחרור הרשמי של מארת הדרקון (Dragonbane ) יהיה ב15/8.
  • קיקסטאטר למוריה ב29/8 - ההרחבה תהיה זמינה גם לטבעת האחת וגם למהדורה 5 עם ספרים בשמות שונים (The Long Dark ו- Shadow of Khazad-dûm). ההרחבה אמורה לצאת בתחילת שנה הבאה.
    b5d208b0-9206-6f00-de22-a0f94372cb1c.jpg
  • הרחבה חדשה ל-CY_BORG ב-2024.
  • Dead Flag Contracts - הרחבה חדשה ל"מוות בחלל" (DEATH IN SPACE) גם ב-2024.
  • The Dunwich Horror Illustrated - סיפור האימה של לאבקראפט באיור François Baranger - הכרזה + מכירה מוקדמת.
  • משחק התפקידים של המתים המהלכים זמין לתמיכה מאוחרת (למי שפספס את המימון המון).

מכל ההכרזות אני חושב שהמעניינת ביותר היא השנייה, וקיים סיכוי לא רע לתמיכה שלי באפלה הארוכה.

מוריה בהחלט נראה מבטיח, בייחוד שזה מוצר שעוד דיברו עליו במהדורה הראשונה של הטבעת האחת, ואם אני זוכר נכון הוא גם היה בפיתוח בזמן שהרישיון של קיוביקל 7 התבטל והמוצר עבר לליגה החופשית.
מעבר לכך, אישית היה חסר לי איזה הרפתקה/מערכה מגניבה בטבעת האחת, וזה בהחלט ממלא את הפער.

עם זאת, אני מלא חשש ממחירי המשלוח לישראל בקיקסטרטר, לפחות בגרסה הפיזית

הרחבה חדשה ל-CY_BORG ב-2024.
ממש לא שמתי לב שהם הוציאו את CY_BORG..

אני חושב שהאווירה בספר מצוינת, אבל הוא לא כל כך עשה לי חשק לשחק בו. בעיקר לגנוב כמה קטעים, שזה לא רע בפני עצמו. בכל מקרה אני חושב שאמשיך לעקוב באופטימיות זהירה אחרי ההרחבה

הכרזות מרגשות! במיוחד מוריה!

מוריה בהחלט נראה מבטיח, בייחוד שזה מוצר שעוד דיברו עליו במהדורה הראשונה של הטבעת האחת, ואם אני זוכר נכון הוא גם היה בפיתוח בזמן שהרישיון של קיוביקל 7 התבטל והמוצר עבר לליגה החופשית.
אכן, גארת ריידן-הנרהאן עובד עליה לפי הדיווחים כבר מאז 2016-2017. היא הייתה אמורה לצאת כבר פעמיים בערך ואפילו הייתה הכרזה רשמית ופוסטר של קיוביקל 7, רק שכל פעם יצאה עוד מהדורה וממילא גארת רצה לשייף את זה עוד קצת. עכשיו כשהמימון מעבר לפינה, הדיבורים הופכים למציאת.
מה שאני תוהה לגביו זה האם מדובר בספר מערכה, או בערכת מערכה בקופסה. אני קצת חושד שהשני.
מעבר לכך, אישית היה חסר לי איזה הרפתקה/מערכה מגניבה בטבעת האחת, וזה בהחלט ממלא את הפער.
דווקא יצא לאחרונה במפתיע "סיפורים מהממלכה האבודה" שכן נותנת מערכה מגניבה (גם אם מורכבת רק מ-6 הרפתקאות של 2-4 מפגשים כל אחת).

מה ההבדל לטעמך בין ספר מערכה לערכת מערכה? מעבר לזה שבערכה יש עוד עזרים פיזיים, מבחינת תוכן זה לא אמור להיות שונה.
בקשר לסיפורים מהממלכה האבודה, משהו בתיאור המוצר לא קרץ לי. מוריה זה ממש במרכז עולם המערכה ומאוד מעניין.

מה ההבדל לטעמך בין ספר מערכה לערכת מערכה? מעבר לזה שבערכה יש עוד עזרים פיזיים, מבחינת תוכן זה לא אמור להיות שונה.
בקשר לסיפורים מהממלכה האבודה, משהו בתיאור המוצר לא קרץ לי. מוריה זה ממש במרכז עולם המערכה ומאוד מעניין.
עזרים פיזיים. ומחיר המשלוח...

חזרה