• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז ההצבעה נפתחה לפרסי ה Ennies 2023

והנה המועמדים:
אישית, ממש משעשע אם המצודה הקורנת תזכה, גם כי זה אחלה אנתולגיית הרפתקאות וגם כי תמיד צחקתי מהטרולים ששונאים את ההרפתקה ובטוחים שכולם כמוהם ... מסתבר שהיא מספיק אהובה כדי להיות אחת מהמועמדות ב-2023 ואולי תזכה.

מעניין לראות ש Avatar לא נכנס לרשימת משחקי השנה.

נ.ב. התחלתי להצביע ואז הוא הסביר לי שאני בוחר פעמיים את אותו הדירוג, אפילו אם אני מנסה להצביע רק למוצר בודד...

מעניין לראות ש Avatar לא נכנס לרשימת משחקי השנה.
מועמד בקטגוריה Best Family Game / Product, שלדעתי מועמשותגם בה וגם במשחק השנה עלול להוביל לכפילות זכיות די מתבקש. הקטגוריות האלו לא הכי מובחנות ומרגיש שאחת מהן מוכלת בשניה. (מועמד גם ב-Best Rules).

אישית, ממש משעשע אם המצודה הקורנת תזכה, גם כי זה אחלה אנתולגיית הרפתקאות וגם כי תמיד צחקתי מהטרולים ששונאים את ההרפתקה ובטוחים שכולם כמוהם ... מסתבר שהיא מספיק אהובה כדי להיות אחת מהמועמדות ב-2023 ואולי תזכה.
אני באמת צריך להעיף בה מבט.

יש שלושה מוצרים שנכתבו עבור Shadowdark ברשימה, אני מכיר אותם בצורה שטחית מדי מכדי להביע דעה.
Elven tower עושים מפות מושקעות, אבל אני לא מת על התוכן שלהם.

Sersa Victory (Best Free Game Product - Shrine of the Jaguar Princess)@

Derek (Elven Tower) (Best Online Content - Elven Tower Blog)@

DarcyPerry (Best Cartography - Duckquest)@

חזרה